Şimdi Ara

Türk Yapımı Zombie Wars: Invasion, Mobil Platformlar İçin Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Türk oyun yapımcılarından ilgi çekici bir mobil platform oyunu daha bu hafta itibariyle piyasaya sunuldu. DNZY Games'ten Deniz Yukarıçukur'un geliştirdiği Zombie Wars: Invasion, iOS ve Android için yayınlandı.

Strateji ve kule savunma türlerinde karşımıza çıkan yapımda kuleler inşa ederek savunma düzeninizi kuruyor, bunun haricinde özel yetenekler ve bombaları kullanarak da zombilerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca 20'den fazla zombi türünün bulunduğu yapımda özel kahramanınızı kontrol ederek savaşa da katılabiliyorsunuz. 

Google Play ve App Store'dan ücretsiz olarak sunulan oyunun iOS linki için buraya, Android linki için de buraya tıklayabilirsiniz. Oyunun tanıtım videosu ise aşağıda yer almakta;

• çakma plants vs zombies

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: patren

çakma plants vs zombies

Haberi okumadan resmi görünce Plants vs Zombies sandım. Baya bir çakması olmuş hemde

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Plants vs Zombies + Kingdom Rush

Bunu yapanlara da, reklamını yapan BSC'ye de yazıklar olsun diyorum.

• Türk yapımı olupta elle tutulur tek oyun trafic racer,umarım 2. Side çıkar
  • Bizim insanımıza hiç bir şey yaramaz.

• Sizin hayal kurup gerçekleştiremediğiniz hayalleri adamlar gerçekleştiriyor. Oturduğunuz yerden anca boş konuşursunuz. Oyun gayet de güzel olmuş. Siz durduğunuz yerden word'ü bile açamazken adamlar aylarca emek verip Türk oyun sektörünü geliştirmekle meşguller. Gereksiz aşağılayıcı eleştirileriniz yerine, siz de nasıl bu tür yerlere gelebilirsiniz bunu araştırın.
  • Oyun süper olmuş. Piyasada ki dandik tofaş oyunların aksine gayet harika olmuş. Bizim türk milletine hakikaten hiç bir şey yaramaz. Ne bekliyorsunuz ? Adam Türkiye'yi tanıtıyor burada , oyun yapıp para kazanıyor üretim yapıyor siz de anca buradan boş boş yorum yapıyorsunuz. Şu adamın yaptığı oyunun %5 ini dahi yapamazsınız boşuna konuşmayın.

Yapanın da eline sağlık.
  • Türk yapımı bir sürü oyun var mobil için. Üstelik daha orijinal fikirli oyunlar. Neden bu oyun haber oldu anlamadım... Para karşılığı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Türk yapımı bir sürü oyun var mobil için. Üstelik daha orijinal fikirli oyunlar. Neden bu oyun haber oldu anlamadım... Para karşılığı herhalde.

Hayır kendileriyle bizle iletişime geçip rica ediyor, biz de haberini yapıyoruz. Her oyunu tek tek takip etme gibi bir şansımız yok bahsettiğiniz o bir sürü mobil oyunun yapımcıları da iletişime geçerse onları da yaparız sorun yok bizim için, maksat destek olmak.

-Samet
  • Oyun çok iyi olmuş elinize sağlık "
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.