Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet..
  • 4x100 market akaryakıt kampanyasında 4 alışveriş de akaryakıt olsa kampanyaya katılır mıyız?Kampanya şartlarında açık açık en az bir market ya da akaryakıt olayı yazmıyor.
  • arkadaşlar maximum kartın ocak ayında 250 lira harcamaya 25 lira puan kampanyası vardı.
    ama şimdi linkini bulamıyorum, bilgisi olan var mı.
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey yoktu bankamatik kartıyla kişiye özel vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macehh5 M kullanıcısına yanıt
    Evet her türlü kombinasyonu yapabilirsiniz. Dördü de benzin olur, dördü de market olur, yarı yarıya olur fark etmez.
  • Konu takip maximiles select kart onaylanmış benim kuryede bişey soracaktı mil olarak bitik olduğunu okudum da müze kart özelliği varmı bunun bide aynı anda başvurdum maximiles vede maximum karta maximiles select olarak onaylanmış maximum red olmuş çağrı merkezine sordum ortak limit değilmi neden red oldu bizim bankada her kartı alamazsınız ortak limit dahi olsa dedi baya güldüm kapattım gerçekden öylemi şimdi ben maximum alamayacakmıyım müşteri limitim olmasına rağmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 11 Şubat 2016; 3:16:31 >
  • 15 gundur kampanya yok maxımum da nerdeyse
    en son hepsıburda

• maximum yaşıomu yawwww
  • Kampanya yapılmıyor diye şikayet kaydı oluşturmuştum m.hizmetlerinden. Lütfedip bana özel kampanya yapmışlar, bir ay içinde 1000 TL harcamaya 30 TL maxipuan vereceklermiş.
  • sanal market alışverişi geçiyor mu arkadaşlar?
  • 75/1250 yatti.

• is bankasi otomatik odeme kampanyasi yapiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

is bankasi otomatik odeme kampanyasi yapiyor mu?

Adamlar tok kampanya yapmak akıllarına gelmiyor ki yaparlarsa da göstermelik

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

is bankasi otomatik odeme kampanyasi yapiyor mu?

Adamlar tok kampanya yapmak akıllarına gelmiyor ki yaparlarsa da göstermelik

evet isbankasiyeni kullanmaya basladim. yapikredi neredeyse her ay yapiyordu

• Maximum genel olarak pek bir avantajlı gözükmemeye başladı bana yanılıyor muyum ? Chip puan ve kampanya konusunda baya zayıf. Son zamanlarda Axess sanki daha dolu bu konuda ?
    Siz ne diyorsunuz ? maximumu kapatıp axess almak mantıklı olur mu ?
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    Maximum kartında ara sıra da olsa güzel kampanyaları oluyor ama Axess bu konuda çok üstün. İnanınki biz maaş müşterisiyiz aidat v.s. yok + promosyon yatırılıyor maxipuan olarak, o yüzden açık tutuyorum aynı zamanda Free kart kullanıyorum. Akbankta olmasa kanser olacağız iş bankasının kampanya yapmasını beklemekten.
  • Bizde Maximum, Axess, Paraf ve Advantage var.

En iyisi Axess, daha sonra da Maximum iyi. Maximum'un kampanyası Axess'ten daha az ama kart daha özellikli. Mesela her sene yaz tatilinde Maximum'un müzekart özelliği sayesinde en az 10 TL müze parasından kurtarıyoruz. Tatile gidince bir müze görüyorsun, giresin geliyor giriş en az 10 TL. Kimi yerler 15-20 TL. Çıkarıyoruz Maximum kartları giriyoruz. Bunun yanında Cinemaximum olayı da iyi. Ocak-Şubat toplamda 2500 TL'yi aşarsa kart harcaman, 2 kişilik bilet veriyor, aştık yükledi 12 Nisan'a kadar gidicez. Cinemaximum'da ortalama bilet fiyatı 15 TL civarında, 2 bilet 30 TL civarında bir hediye demektir. Sabahları ilk seans 7 TL olayı yine bir başka güzellik. IMAX'e git, 22 TL'lik bileti 7 TL'ye al, hem de kişi sınırlaması bile yok istersen 5 kişi gir tek kartla.

Maximum'un harcamaya puan kampanyaları daha az. Axess ile yılbaşında 400 TL harcamaya 70 TL, yarıyılda 200 TL harcamaya 20 TL, sevgililer gününde 295 TL harcamaya 41 TL aldık. Bu ay sonuna kadar market-benzine 300 TL harcamaya 29 TL daha alacağız. Toplamda 1195 TL harcamaya 160 TL chip para vermiş olacak. 2 ayda bunu aldık.

Maximum'da ise market-benzin 400 TL'ye 25 TL, 2 aylık 2500 TL harcamaya da 2 bilet aldık Ocak-Şubat boyunca.

Paraf'ın kampanyalar çok uyduruk. Hiç kullanamıyoruz. Normal alışverişte de tercih etmiyoruz.

Advantage ise Maximum'dan da az kampanya yapıyor. Son dönemdeki iki kampanyasından biri 3 tane 150 TL'lik taksitli alışverişe 50 TL puandı, diğeri de kişiye özel 250 TL akaryakıta 25 TL puandı. Şu ortamda 3 tane 150 TL'lik taksitli ne alabilirsin ki 1 ayda? Eskiden market alışverişini bile taksit yaparlardı falan belki öyle olurdu ama artık taksitli alışveriş baya azaldı. 250 TL benzine 25 TL iyi ama orada da süre kısıtlı. Ayın 12'sinde söylüyor, 29'una kadar 250 TL benzin almanı bekliyor. Bunun yetişmesi için ayda 400 TL'den fazla benzin kullanıyor olman lazım ki halkın yüzde 2-3'üne hitap eder bu kampanya.

Yani özet olarak Maximum en kötüsü değil, aksine baya iyi. Ancak Axess daha iyi, bu da bir gerçek.

İmkan varsa hem Axess hem Maximum kullanın. Maximum iyi kart, bir şekilde iş görüyor ve faydası oluyor. Ancak vazgeçilmez değil.

• 1. sayfaya Yeni kampanya eklendi

Arkadaşlara duyrulur

@laiklikforever
    @ATEŞ
    @c.guleken
    @ssbrc
    @Dr. Ferhat
    @Dragon Fighter
    @GhostDog
    @mucoyaho
    @irs69
    @erka1907
    @macehh5
    @sensitive5187
    @bykmn
    @pemaxs
    @omer14
    @sword88
    @yara_bandi
    @senseman62
    @kacanga
    @mavisim_
    @ademtulu
    @solesman
    @eburaklevent
    @ea85
    @GokhanAtas
    @anvil
    @makelonur
    @egemans06
    @thundere
    @hobo06
    @scopiora
    @haydarmustafa
    @mustafa1403
    @Müdür42
    @valihalil
    @fremanfedaykin
    @yigit+
    @KenanDemirali
    @tunçmes
    @macnair
    @elnino19
    @mavifatih
    @sonbahar78
    @portative
    @udmexpert
    @seas79
    @mykee87
    @poman
    @omer14
    @nabiaga
    @MUTAF
    @Android Terminatör
    @world67
    @wesile
    @tcmb
    @abizer
    @SakinAdam16
    @muhalif13
    @dederoid
    @iskocya
    @bayramtrn
    @sarius82
    @gael
    @uygunhan
    @onur1155
    @Tabip
    @can33tokat
    @furkan4423
    @06alp06
    @iskocya
    freezone00
    @ufuk-34JD58
    @LaMidas
    @dedebaba001
    @ahbap
    @hollywood29
    @AutoTestPilot
    @kartal0001903
    @emrahakt
    @Mehmet Emin 101
    @beytepeli06
    @flintstones
    @hanibene
    @qqqqqq1
    @komikadam
    @ekskiz
    @mehmet0805
    @atom-karınca
    @lemon0606
    @dedebaba001

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.. Lakin iş bankası pek düzgün kampanyalar yapmıyor bence.. Hep göstermelik. Diğer fırsatları da takip ediyorum gayet iyi bence :(

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Eyvallah hocam.. Lakin iş bankası pek düzgün kampanyalar yapmıyor bence.. Hep göstermelik. Diğer fırsatları da takip ediyorum gayet iyi bence :(

n11 sarıkız olabılır cek verıyor puan da gelır
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.