Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.614
Cevap
498
Favori
755.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaslar ben mus. Hizmt. Aradim yeni yil kampanyaya dahil oldum. 900 tl teknosadan alisveris yaptim gene 10 tlmi gelir 90 tlmi

90 ı nerden çıkardınız

kampanya sartlarını okursanız 10 kazanacağınızı anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Arkadaslar ben mus. Hizmt. Aradim yeni yil kampanyaya dahil oldum. 900 tl teknosadan alisveris yaptim gene 10 tlmi gelir 90 tlmi

90 ı nerden çıkardınız

kampanya sartlarını okursanız 10 kazanacağınızı anlarsınız

Yapılan alışveriş kampanya katılımı sonrası ilk alışverişse 10 TL de gelmeyecek zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword88 -- 24 Aralık 2015; 17:30:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riske girdim vodafone kampanyasi ile birer gün arayla 4-5 gün gittigidiyor dan 100 ve az üstü alisveris yaptim. Banka bir sey diyemez sart uyuyor da vodafone pislik yapar mi sizce?

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Merhaba

parakod kampanyasına katılıp bilet alan arkadaşlar..kredi kartınıza hediye biletiniz yüklendimi acaba 8 gün geçti hala ses seda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 8 Ocak 2016; 10:23:03 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Bana da yüklenmedi.

• kacanga kullanıcısına yanıt
    31 aralıktan sonra en geç 7 gün içinde yüklenir demişler kampanya şartlarında...birde en gece 12 ocağa kadar yüklenir diye bi madde daha var 12 sine kadar bekleyelim bakalım
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    7 iş günü diyo hocqm. Genelde son gün yükler iş bankası 12sini beklemek lazım

• takip :) yararlı bir konu
  • Ben almadjm para kod ile bisey ama sin günü yükler maximum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Msj falanmı gelecek hocam. Nasil anlıycaz

• İş’te Üniversiteli kredi kartı olan müşterilerimize kampanya döneminde yapacakları toplam 500 TL alışveriş tutarı karşılığında 2 adet sınırlı (sadece Salı ve Çarşamba saat 18:00'e kadar olan seanslarda geçerli olan) elektronik sinema bileti (PNR) hediye edilecektir.

18:00 seansıda dahil mi acaba ? İş'te Üniversiteli kartıyla bilet kazanıp deneyen oldu mu ?
  • ademtulu kullanıcısına yanıt
    sms gelecektir muhtemelen...ben işcepten kontrol ediyorum hesap hareketlerinde çıkıyor
  • ademtulu kullanıcısına yanıt
    sms gelecektir muhtemelen...ben işcepten kontrol ediyorum hesap hareketlerinde çıkıyor
  • ziraat mesaj göndermez sanki mail atar hesaplı olduğu için :) bende kampanya bitiminden 15 gün içerisinde yüklenir 24 ünde geri alınır diye okudum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yara_bandi

ziraat mesaj göndermez sanki mail atar hesaplı olduğu için :) bende kampanya bitiminden 15 gün içerisinde yüklenir 24 ünde geri alınır diye okudum sanırım.

Hocam Ziraat bankasi, kasimdaki uni kredi kartina 40 maxipuan kampanyasinda yatirdigi zaman, sms ile bildirim yapti. Bilginize
  • bana kişiye özel mesaj geldi ama mesajı silmişim. benzer kampanya sms i gelen var mı?

ocak ayında yapılan 3 alışverişe 5+5+5=15 TL maxipuan gibi
  • Parakod kampanyasından hediye sinema bileti yüklendi arkadaşlar.. İşcepden kontrol edebilirsiniz.

• yılbaşı puanı yüklenen var mı arkadaşlar. ben ziraat kart var henüz yüklenen bir şey yok.
  • 15 ı gibi yüklenir genelde 15 gün sonra kampanya bittikten sonra

• Gratis puanı yatmış

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.