Şimdi Ara

Telefon Önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1800 TL bütcem var arkadaşlar ben Samsung galaxy A8 almayı düşünüyorum sizce değermi o paraya daha iyisini alabilir miyim . ?

• Note 4 al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Ibe

Note 4 al.

Daha mı iyi o ne farkı var kı fiyatı ikisinin aynı galiba.
  • Her konuda A8den daha iyi bir telefon. Youtube'dan karşılaştırma videolarını izleyebilirsiniz.

• 1800 ' ün üstüne kuruş çıkamam dersen , Note 4 al. Ama almak değil kullanmak mesele daha önce phablet kullandınız mı bilmiyorum o yüzden gözüktüğü kadar zevkli olmayabiliyor büyük ekran telefon kullanmak ben 1 ay dayanabildim sonra sattım mesela.

Biraz bütçe zorlanıp S6 alınabilir , ideal boyut ve max donanım gibi.
    Yada bütçe Note 5 için zorlanır , illa phablet kullanıcam oyun oynayacağım gibi olaylarınız varsa.
    1800 küçük bi rakam değil o yüzden ikinci el piyasası iyi telefon almak lazım bu şartlarda 3 telefon var. Note 4 , 5 ve S6

LG ,Sony , HTC gibi markalar ise ne zaman sanal tuş takıntısından vazgeçer ve göze hoş gelen bi tasarıma giderlerse o zaman onların telefonları da denenebilir.
    Hangi telefonu alacak olursanız olun , karar verdikten sonra gidin bu telefonu kullananların kullanıcı klüplerinin bi 5-10 sayfa mesajlarını okuyun , bazı serilerde sorun olur bazı telefonlarda kronik sorunlar olur. Bunları bilerek alın. Mesela bazı Note 4'lerde çekmeme sorunu vardı :( benim satış sebebimdi bu sorun.

Hayırlı olsun şimdiden.

• A8 dense note almani öneririm bence note 4 a8 e gore daha iyi ama karar senin HTC leri düşünebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz bekleyip nexus 6p al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 5 almaktansa o seviyede eger note ozelliklerine ihtiyac yoksa iphone 6 alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Bence 5 almaktansa o seviyede eger note ozelliklerine ihtiyac yoksa iphone 6 alınabilir.

İphone 6 çok pahalı değil mi 1800 tl bütçem var en fazla 2 bin
  • Eiens.Upload kullanıcısına yanıt
    O fiyata iphone 5s var bir de note var. Htcden de one serisinden bir model tercih edilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.