Şimdi Ara

Şu 3 Telefondan Sizce Hangisi Alınmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2-) Xiaomi Redmi Note 2

3-) Jiayu S3

Yardımcı olursanız en azından fikrinizi belirtirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

1-) Letv One

2-) Xiaomi Redmi Note 2

3-) Jiayu S3

Yardımcı olursanız en azından fikrinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Xiaomi Redmi Note 2
  • Tamam da şu sebepten redmi note 2 desen daha güzel olurdu.
  • Xiamo Resmi note 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugter kullanıcısına yanıt
    Cevap verenler bir de neden redmi note olduklarını yazsa güzel olacak.
  • Yazılımı kasası için bende note 2 derim hatta imkan varsa note pro alın derim

Saygılar

• Ragnar kullanıcısına yanıt
    Ben Letv kullanıyorum tavsiye edebileceğim bir telefon ama x500 modelini alirsan daha mantıklı çünkü USB type c full metalnkasa ekran kasa oranı güzel (telefonun tipi gerçekten güzel)parmak okuyucu hızlı sarz çift dokunarak acilma 3gb RAM ve 2.2 ghz 8cekirdek özellikleri var( bir an kendimi telefonun satıcısı gibi hisettim)diğer iki modeli kullanmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy-er -- 8 Kasım 2015; 18:10:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy-er

Ben Letv kullanıyorum tavsiye edebileceğim bir telefon ama x500 modelini alirsan daha mantıklı çünkü USB type c full metalnkasa ekran kasa oranı güzel (telefonun tipi gerçekten güzel)parmak okuyucu hızlı sarz çift dokunarak acilma 3gb RAM ve 2.2 ghz 8cekirdek özellikleri var( bir an kendimi telefonun satıcısı gibi hisettim)diğer iki modeli kullanmadım.

İyi güzel de millet bimden mi aldın diyerek dalga geçer diye pek sıcak bakmıyorum bu markaya.
  • Ragnar kullanıcısına yanıt
    Madem öyle seçenekler arasına niye koydunuz, siz zamzung alın o zaman, kimse dalga geçmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dys

Madem öyle seçenekler arasına niye koydunuz, siz zamzung alın o zaman, kimse dalga geçmez.

Vovv atarlı bi üye denk geldi.. Seçenekler arasında çünkü bi üye gelirde telefon çok iyi olduğu için belki ikna eder diye yazdım. Telefon kağıt üstünde güzel, kullanıcı yorumları da fena değil fakat diğer iki telefondan da iyi mi? Bir de dediğim gibi Le'den dolayı dalgaya alma problemleri de olabilir. Ya redmi note 2 alacam yada letv. Hayırlısı artık..
  • Red mi note

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.