Şimdi Ara

2007 model fiesta'nın teybi mp3 çalıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, el kitabında bu aracın teybi mp3 çalmaktadır diye yazıyor ama ne kadar cd yazıp denediysem okumadı. Acaba ben mi yanlış anlıyorum bu el kitabını yoksa çalmıyor mu cd çalar mp3 filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wireless -- 24 Aralık 2006; 0:58:21 >

• Şimdi düşünüyordum da acaba bizim bu fiestaların ön bölmeye bir yere şu küçük imac'lerden birisini taksak. bir tane de şu lcd ekranlardan taksak.

Bilmem kaç gb'lık mp3 hazinesi olur. Hem de uzun yolda yandakiler ve arkadakiler film filan seyretseler.

Ya da google eeart'ta internete bağlıyken bütün türkiyeyi net olarak indirsek ve cache belleğe alsak arabada uzun yolda nerede olduğumuzu tahminen ne kadar yol kaldığını filan görsek. Ya da yolda televizyon filan seyredebilse diğerleri.

Ayrıca oyun filan oynardı arabadak diğerleri. Daha zevkli olurdu ama bu sistemin akşam çıkarılabilir olması gerekir sanırım yoksa sökerler arabayı.

baksanıza burada süper bir örneği var

http://www.kusnetz.net/prius/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wireless -- 26 Aralık 2006; 23:28:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.