Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.697
Cevap
69
Favori
696.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantiden amortisör değiştiren var geçmişteki sayfalarda yazıyo....
  • ben degıstırdım.Eskı elantramda oda 2005 modeldı :D 68 tl + kdv sol on suspansıyon.Garantıden degıstı .Garantıden değissede fatura verılır fıyat verılır en altta ıskonto yapılarak 0 fıyatlı cıkılır ordan bılıorum.Hyundaı oraz da degıstırdım.bu arada derısı soyulan vıtes topuzu 268 tl dır arkadaslar sordum

quote:

Orijinalden alıntı: serozog

Arkadaşlar
    2005 elantranın süspansiyonlarını garantiden değiştiren varmı? varsa hangi servis ne zaman .teşk.

• Orijinalden alıntı: imbus_civata

ben degıstırdım.Eskı elantramda oda 2005 modeldı :D 68 tl + kdv sol on suspansıyon.Garantıden degıstı .Garantıden değissede fatura verılır fıyat verılır en altta ıskonto yapılarak 0 fıyatlı cıkılır ordan bılıorum.Hyundaı oraz da degıstırdım.bu arada derısı soyulan vıtes topuzu 268 tl dır arkadaslar sordum

Ben yaklaşık 3 ay önce vitestopuzu için ebay den sipariş verdim ve bana 35 dolara mal oldu 2006 elantra için üstelik siparişi çarşamba verdim pazartesi geldi kargo

• Arkadaşlar herkese iyi günler.

Bu gün bir elantraya baktık(daha doğrusu babam pazarda gezip bulmuş.)Araba genel olarak temiz otomatik 1.6 gls 29.000 km'de 2005 model.

18.500 tl istiyor sahibi sizce fiyat nasıldır?Arabanın yedek lastiği kirkosu hiç kullanılmamış hatta yedek lastiğin altında ufak örümcek ağı bile vardı.Araba garajda yatmış.Sizce fiyat nasıldır?
  • arkadaşlar bugün veledin biri arka cama taş atmış cam olduğu gibi aşagıda yarın babasıyla yaptırmaya gidecem fiyat hakkında bilgisi olan varmı resistans ve anten de var camda o yüzden pahalı diye tahmin ediyorum...
  • Aracınızın kaskosu yokmu acaba ? camı kaskodan kaskoyu bozmadan halledebiliyor olmanız lazım. çünki çoğu sigortada yılda 1 cam hakkınız var.
    Onr arkadaşım fiyat bana biraz fazla gibi geldi. Arabada tüp varmı acaba?
  • @maverick78

Arabada tüp yoktu sadece otomatik vitesti.Arabanın lastikleri eskiydi 30.000 bakımı yapılacaktı plaka Çanakkale plakası idi(biz İzmirdeyiz).

Kısaca araba temizdi ancak 2.500 tl daha masraf yapacaktık binmek için(tüp , bakım , lastik , plaka masrafları ) bu yüzden vazgeçtik.Arabaya söylenecek pek birşey yoktu yani araba temizdi 29.000 km de idi.
  • hayır aracımda kasko yok ama tabi çocuğun babası yaptırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

@maverick78

Arabada tüp yoktu sadece otomatik vitesti.Arabanın lastikleri eskiydi 30.000 bakımı yapılacaktı plaka Çanakkale plakası idi(biz İzmirdeyiz).

Kısaca araba temizdi ancak 2.500 tl daha masraf yapacaktık binmek için(tüp , bakım , lastik , plaka masrafları ) bu yüzden vazgeçtik.Arabaya söylenecek pek birşey yoktu yani araba temizdi 29.000 km de idi.

Bende de hyundai elantra var 2004 model,fiyat/performans olarak alınabilecek bir araba.Fiyat olarak 18,5 normal civarlarda,yalnız ben otomatik vitesli olanını tercih etmezdim elantra için değil bence tüm araçlar için geçerli bu.Yakıt ekonomisi açısından düz vitesli bir elantra tercih edin bence...

• SLM ARKADAŞLAR 2005 MODEL ELANTRA SAHİBİYİM. ARACIM OTOMATİK VE ŞU ANDA 65.000 KM DE. SORUNUM GENEL !!!YAKIT!!!. ARACIMIN MOTORU ŞU ANDA TEK KELİMEYLE KUSURSUZ. 220 Yİ HİÇ ZORLANMADAN GÖRÜYORUM. ( GENELDE SAKİN KULLANIRIM ). SONUÇ OLARAK KESİNLİKLE TÜP TAKICAM AMA BU MOTORUDA MAHVETMEK İSTEMİYORUM. LPG İLE İLGİLİ YAZILARI OKUDUM AMA GENEL OLARAK BİR KARAR VEREMEDİM. ÖZELLİKLE ŞUNLARI MERAK EDİYORUM SİMİT TANKMI? SİLİNDİR TANKMI? , OTOMATİKLERDE DAHAMI ÇOK SORUN ÇIKARIYO VE GERÇEKTEN BU İŞİ EN İYİ YAPAN YER?ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....
  • SLM ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM. YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE 2005 ELANTRA 1.6 GLS OTOMATİK ALDIM.19000 TL FİYATLA. ARABAM ALDIĞIMDA DAHA 6900 KM DEYDİ. EWET İMKANSIZ GBİ AMA TANIDIK ARABA OLDUĞU İÇİN KM İLE OYNANMA İHTİMALİ YOK.KAPIDA YATAN ARABA YANİ.DAHA SIFIR GBİ İÇİ DIŞI BAGAJI FABRİKA KOKUYOR.TERTEMİZ CİLLOP GBİ.ZATEN ALMA SEBEBİMDE BU.YOKSA ELANTRA AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEMİŞTİ. ŞU AN DOKUZ BİN KÜSÜR KM OLDU ARABAM. ÇOK MEMNUNUM AMA YAKIT KONUSU BİRAZ FAZLA GBİ GELDİ BANA. MADDİ OLARAK BİRAZ RAHATLAYIP KESİNLİKLE BRC TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. TŞKKRLER...
  • 2005 model araba 7k km ılgınc geldı.10 k bakımına bıle gırmemıs mı servıse gıdıp baktırtınmı.

quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

SLM ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM. YAKLAŞIK 2 AY ÖNCE 2005 ELANTRA 1.6 GLS OTOMATİK ALDIM.19000 TL FİYATLA. ARABAM ALDIĞIMDA DAHA 6900 KM DEYDİ. EWET İMKANSIZ GBİ AMA TANIDIK ARABA OLDUĞU İÇİN KM İLE OYNANMA İHTİMALİ YOK.KAPIDA YATAN ARABA YANİ.DAHA SIFIR GBİ İÇİ DIŞI BAGAJI FABRİKA KOKUYOR.TERTEMİZ CİLLOP GBİ.ZATEN ALMA SEBEBİMDE BU.YOKSA ELANTRA AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEMİŞTİ. ŞU AN DOKUZ BİN KÜSÜR KM OLDU ARABAM. ÇOK MEMNUNUM AMA YAKIT KONUSU BİRAZ FAZLA GBİ GELDİ BANA. MADDİ OLARAK BİRAZ RAHATLAYIP KESİNLİKLE BRC TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. TŞKKRLER...

• ewet ilginç ama gerçek araba hyundai tuna plaza çıkışlı ve kayıtları mevcut.
  • arkadalar bu arada arabadaki fren balataları orjinal ilk balataları fabrikada takılanlar. onlarda bitmek üzere. ön ve arka toplam ne kadara patlar bana. 2005 elantra 1.6 gls otom.
  • ztyfnp hayırlı olsun aracın. ancak hem 6900km.de aldığın ve şu an 9bin küsurda olan aracın km.sinin orjinal olduğunu söylüyorsun hemde fren balatalarının değişmesi gerektiğini. bu km.de balata değişmez biliyorum. genede hayırlı olsun...
  • kesinlikle katılıyorum fren balatası kesinlikle 30.000 i devirmesi lazım...... ya sen biteceğini sanıyosun yada aracın km si yanlış....
  • arkadaşlar öncelikle araba gözümüzün önündeki araba km kesinlikle orjinal bu bir! 50 servise gösterelim bir tanesi oynanmış desin arabanın anahtarını ruhsatını bırakıp gidicem. ikincisi arabanın eski sahibi bi acemi bayandı ve malum biraz fazla kullanmıştr freni 9000 gitmesi normal diil ama çokta abes diil. dayımlar 2008 kango aldı sürekli kullanıolar şehirler arası ve araba 45000 oldu. onlar yılların şöförü. 3 kere değiştirmişer balatayı. balata maksimum 1000 15000 gider artık. çünkü balatanın yapımında kullanılan kanserojen bir maddenin kullanımı yasaklandı. artık yeni nesil balatalar eskisi kadar uzun ömürlü olmayacak. ve bunu en az 5 kişiye sordum. hepside yılların ustası sizden iyi olmasın.
  • 1000 15000 yazmışım 10.000 15.000 olcak o pardon
  • Kısa zaman önce ön balata takımını 60 tl ye arka balata takımını 45 tl ye değiştirdim sanayide ama serviste fiyat ne olur bilemiyorum
  • ön arka 105 yapar işçilik herşey dahilmi dostum. ben bu gün telden dooru sordum 130-150 arası tutar dediler. bide arkadaşın tanıdığı!
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.