Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.697
Cevap
69
Favori
696.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb. 2004-2006 elantraların orjinal cd/radyo çalar arkasında amfi veya bass çıkışı varmıdır. birde bu orjinal cd/radyo çalar yerinden nasıl çıkartılıyor. bilgisi olanlar acil cevaplarsa. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftamirci

mrb. 2004-2006 elantraların orjinal cd/radyo çalar arkasında amfi veya bass çıkışı varmıdır. birde bu orjinal cd/radyo çalar yerinden nasıl çıkartılıyor. bilgisi olanlar acil cevaplarsa. şimdiden teşekkürler.

Hocam bunu bende bi ara birçok yere sormuştum, Amfi ve Bass çıkışı mevcut değil, Converter kullanman lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekai06

kuruçayırlıda yaptırsaydın 280 tl idi en son sanırım 2 katına çıkmamıştır sen pahalıya yaptırmışsın 60 000 bakımında triger gergi bilyası vs. değiştiği için biraz pahalı ama sen gerçekten çok pahalı yaptırmışsın kuruçayırlıyı tavsiye ederim ben expert i de orda yaptırdım alırken birde klima tuşlarının ışıkları yanmıyodu ampul başına 5 tl dedi 6 ampul yanmıyo bence çok ucuz neziroğlunun pahalı olduğunu duydum ama bu kadar da diildi ama euroya endeksliyse ve ona gore arttıysa bilemem birde arkadaşlar bi hatırlatmada bulunayım servis bakımlarını kesinlikle yaptırın yoksa araçlar garanti dışı oluyor....

Benimde aracımda Klimanın Temp ve Mode ışıkları yanmıyo, Neziroğlu'nda ampullerini değiştirmek istediğimde, bana verilen cevap aynen şudur, ( Klimanın ampulu değişmiyor, Klima değişiyor onunda fiyatı bilmiyorum suan bir fiyat söylemişti ama hatırlayamadım...

@Zekai06
    Hocam Klimanın yanan ampullerini Kuruçayırlıda değiştirebildinizmi ?

• Arkadaşlar iyi günler,biliyorsunuz DH en favori otomobillerini seçiyor.Maalesef diğer modellerimiz ilk turda elenmiş, üzüldüm.Hyundai temsilen sadece Era kalmış,bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.Oylama biraz değişik aracı tıklamıyoruz puan esasına göre olduğu için aracın altındaki puan kutucuklarını tıklıyoruz buna dikkat edersek iyi olur.Link aşağıda saygılarımla...

http://forum.donanimhaber.com/m_31590832/tm.htm
  • Merhaba Arkadaşlar;

Bende sizler gibi Elantra' ya gönül verenlerdenim. Ancak aracımızın tek dezavantajı kalkışta biraz yavaş kalıyor bu durumu aşabilmek için kısmi bi modifiye yapmak istiyorum İsteğim aman aman bir modifikasyon değil aracın 1-2 ve 3. viteslerde daha performanslı olmasını sağlamak. Konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorumlarını rica ediyorum.

Saygılar...
  • selam arkadaşlar ben de artık burdayım allah elantralarıınıza nazar degdirmesin kam gözlerden korusun
  • selam arkadaşlar ben de artık burdayım allah elantralarıınıza nazar degdirmesin kem gözlerden korusun

• arınç arkadaşım maddiyattan dolayı ampulleri yaptıramadım ama en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum mecburen serviste yaptırmam gerekiyo başka ustaya götürsem büyük ihtimal tornavida ile deformasyona sebep olacak ...
  • 37 elantra 121 arkadaşım kasstamonudamısın ben kastamonudayım öğrenciyim...
  • EVET KARDEŞ KASTAMONUDANIM 2004 MODEL ELANTRAM VAR 83BİNDEE BİZİM ARABANIN FARLARI H7 Dİ SANIRIM DEMİ İİSİNDE FLUORESAN PLİPSTİ YANILMIYOSAM BENDE YAPTIRCAM AMPULLER BEYAZ AMA SANIRIM BİRAZ SÖNÜK... GİBİME GELİYOOOPHİLİPS H7 KOYSAM BİRAZ DAA ÇOGALIRMI YOKSA ZENONMU DERSİNİZ..
  • ZEKAİ06 BENİ PLAKAMDAN TANIRSIN KARDESİM SÜREKLİ CADDEDEYİMDİR
  • 37 elantra 121 kardeşim valla plakadan hatırlayamam ama bitane kuzeykentte beyaz bitane fıstık yeşili myo karşısında arzum sitesinde gri bide fen edebiyat fakültesi arkasında gri var onlardan biri senin mi bilmiyorum...

arınç kardeşim ben ank ostim neziroğluna gittim aracı gösterdim 25 tl işçilik ampul başı da 5 ve ya 6 tl dediler klimanın komple değişmesi die bi durum söz konusu diil... yani bana maliyet olarak 50 tl civarı bi rakam çıkardılar mutlaka yapılıyor kendim gittim gösterdim çünki.... klima ise komplesi 1800 tl civarı yanlış hatırlamıyosam...
  • arkadaşlar bende mi sorun var yoksa sizin gittiğiniz servislerdemi anlamadım bakın ben aracımı gecen sene alırken 60 000 bakımı 280 tl idi siz 560 diosunuz bakın arkadaşlar flidor arkadaşımız 50 000 bakımını 200 tl ye yaptırmış maverick arkadaşa 150 demişler

birde arkadaşlar maverick arkadaşım dışarıda 100 tl ye yaptırmış bakımı yağ yağ filtresi hava filtresi polen filtresi
    bende 4 lt mobil yağ 4 buji hava filtresi yağ filtresi (orjinal) işçilik dahil 75 tl para aldılar siz neden bukar pahalı yaptırıyorsunuz anlamadım

dışarıdaki işçiler neyse de servislerinde fiyatları tutmuyor
    flidor arkadaşım sen bırak adanayı gerçekten yaa yarı fiyatına yapıyorlar hepsini gel ankaraya....
  • Mrb arkadaşlar,bende kısmetse yarın aranıza katılıyorum;

Araç 2005 elentra,otomatik,70 binde,ağır bakımı yapılmış,sıralı sistem lpg,tek parça boya,beyaz renk...17bine anlaştık,sizce nasıl?

2003 Civic Es 80 binde,otm ile elantra arasında kaldım,fakat civic sahibi 19.500 den aşşağı inmedi,forumdan okuduklarım sayesinde bende elentraya karar verdim,hem 2005 oldu hemde 2.5 bin lira daha ucuza geldi...
  • Öncelikle reymor arkadaşım güle güle kullan aracını kazasız belasız inşallah.
    Zekai arkadaşım bende bu servisler arasındaki fiyat farkını anlamış değilim. Sonuçta ortada bir marka ve standart yapılan bir işlem var heryerde aynı olması lazım yada 5-10 tl birşey oynaması lazım. Senin yaptırdığın bakım fiyatına gelince gerçekten çok iyi bir fiyata yaptırmışsın. Bakalım 60.000 km bakımına ne kadar isteyecek buradakiler. Gerçi ben 10.000 km yapasıya kadar 1 sene daha geçer
  • maverick78 arkadaşım ben bu bahsettiğim bakımı normal tamircide yaptırdım ama 60 000 bakımının hala 280 tl olduğunu idda ediyorum ama düşününce aklıma şu geldi benim baktığım zaman kriz yoktu arkadaşlar krizden sonra bakım yaptırdılarsa ve fiyatlar dolar yada euro bazında ise o yüzden pahalı olabilir...
  • Arkadaşlar bizdede 2005 model elantra var.Merak ettiğim şu kapılardaki plastik malzemeyi neyle temizliyorsunuz mesela çamurlansın kirlensin biraz babamın arabaya baktığı yok zatenBen temizliyorum fakat orayı neyle silersem sileyim temizlenmiyor kuruyunca leke yeniden beliriyor.Herşeyi güzel sadece keşke şu iç plastik malzeme birazdaha kaliteli olsaymış.
  • TÜM BEŞİKTAŞLILARIN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYORUM. FORZA BEŞİKTAŞ!...
  • 2006 ELANTRA BENZİN TÜKETİMİ

Merhaba arkadaşlar
    Aracım 2006 Elantra. Arabanın yakıt tüketimi önceden yüksek gibi gelmişti. Ancak geçen gün şehirlerarası yolda ölçme imkanı buldum. 2 kişi, 90Km/Saat hızı pek geçmeden, 25 devir ortalaması ile gösterge, bazen 6.2 ye kadar düşmesine rağmen yol sonunda 6,5Lt. yi gösterdi. 537 km. sonunda birde benzin alarak sağlamasını yapayım dedim. 105TL. lik benzin (3.10TL/LT) aldı ve göstergeyi doğruladı. Şunu farkettim. Gaza hafif dokunmak bile yakıt tüketimini artırıyor. Standart kullanımda şehir dışı 6.5LT/100KM, şehir içi 9LT/100KM. Elantra'nın benzin sarfiyatıdır. Bana göre değerler gayet güzel.
    İlgili arkadaşların bilgisine sunayım dedim.
  • herkese iyi akşamlar bi ara kafayı sizin bu elantra takmıştım parayı başka yere aktarınca kaldı şimdi tkrar ayağa kaltım hocam 15 lbin lira param var 2003 üstü bi elantra arıyom aracınız objektif bir şekilde yorumlarmısın

birde bi tarafsız bi sorum olackc vectra daki konfor ve hız bu araçda bulurmuyum;(vectra uzay kasa)
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.