Şimdi Ara

Getz mi - Yaris mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi arkadaşım bu iki model arasında kaldı.
    yaris: 1,0 otomatik vites full donanım
    getz:1,4 otomatik vites full donanım

Bu iki araç hakkında fazla bilgimiz olmadığından sizlerin görüşlerini almak istedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• dostum sanırım performans hariç diğer tüm konularda yaris daha üstündür teknik verilerini bilmiyorum ama 1.0 motor biraz fazla düşük sanki...
  • bu ikisi arasında yaris bence.

hem daha modern hem daha ekonomik.

ama nerede kulanacağıda önemli tabi. bazı durumlarda 97 hp getz de fayda sağlayabilir. ama getzlerin tüketimlerinin çok olduğunu okunuştum forumlardan.

arkadaşın mitsubishi coltu da incelesin derim ayrıca.

hayırlı günler.
  • tabiki yaris.
  • +1 yaris sonucta toyota
  • toyota yaris tabiki
  • YARİS
  • yaris bence daha kaliteli
  • sorulmasi bile gereksiz.

yaris
  • yaris dıyosunuz da yaris1.0 motor getz 1.4 motor dıkkat edelım yokuslarda bayılır 1.0 motor. her ne kadar ben sevmesemde getz derım yaris de1.4 falan olsaydı yaris derdim ama su sartlarda getz.
  • Arkadaşım 1 sene boyunca GETZ 1.3 GLS OTOMATİK kullanmış birisi olarak sana şunu söyleyebilirim, otomatik şanzımanlı GETZ'den uzak dur.Bi defa şehir içinde 1 depo benzinle taş çatlasa 400-450 km gidersin,kullandıpım 85 HP olmasına rağmen performansı iyi değildi,onun dışında ikinci eli var ama ucuza gider, uyarması bendeb, sattık zarar ettik. Şimdi Tiptronik Mits. COLT kullanıyorum,çok memnunum. Dolayısıyla YARİS'i tercih etmek daha mantıklı olur..Saygılar..
  • Bu soruyu Yarise küfür olarak alıyorum

Şaka bir yana tabii ki Yaris
  • motoru 0 cc bile olsa yani motorsuz haliyle bile elbette ki yaris...hyundai ile kıyas bile edilemez bence..
  • 1.00 yaris sadece sehir ici ideal sehir disi icin alinmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.