Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 ///

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.472.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• +

/// PEUGEOT 308 ///
  • bu araba tutmaz, tipi çok kayık...
  • 308 bu şekilde çıkarsa bence tutulmaz,beğendiğimi söyleyemem.1.ci resim güzel,diğerlerini hiç beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirdal -- 22 Aralık 2006; 21:32:48 >
  • COUPE İÇİN GÖRÜŞLERİNİZ

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///
  • birinci resimle ikinci resim arasında hiç bir bağlantı yok. başka araba sanırım o.
    ama olmamış
  • Bariz photoshop bunlar
  • ilk fotoğraftaki araç peugeot tarafından basına verilmiştir ancak seri üretimde karşımızda böyle bir araç görebilirmiyiz bilmem, onun altındaki araç ise 308 değil 3008 olarak lanse edilen yani bir nevi 3 ailesinin suv u olacak olan araçtır (Golf ve Golf Plus gibi) Kırmızı olan ise zaten photoshop..
  • şekil olarak 308 ile 307 arasında pek bir fark göremedim en azından ben göremedim ama donanımsal olarak çok farklılıklar getirirmi bilemem bence 407 en klas arabalarından 407 yi biraz daha uzunluk olarak kısaltabilirlerse bence daha güzel olur 408 için bunu bekliyorum 407 bence çok uzun
  • PUG un en güzel serileri 106 206 306 406 dır bence
    gerisi beş para etmez.sahibi olduğum 307 de bunlara dahil.nerde o saldırgan bakışlar?
  • böyle modelleri çıkartmak zorundamı peugeot
    adam gibi bi model çıkartamadılar 206'dan sonra
  • KRMIZI BEN PHOTOSHOP UM DİYE BAĞIRIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

PUG un en güzel serileri 106 206 306 406 dır bence
    gerisi beş para etmez.sahibi olduğum 307 de bunlara dahil.nerde o saldırgan bakışlar?

ön farlara kaş atmayı denesen bakısın kralı nasıl oluyor görürsün cok manyak duruyor ewet bencede 406 sedanın bakısı hiç bi pug ta yoq
  • Evet 308 böyle olacak ise 307'yi tercih ederim tabi ki de. Görünüş 307'yi andırıyor yine ama.
  • selamlar,

bir de şöyle bir şey var:

/// PEUGEOT 308 ///

308 plus diye de bir model var gibi görünüyor:

/// PEUGEOT 308 ///

hatta sw olarak şöyle bir şey de var:

/// PEUGEOT 308 ///

bu da varmış:

/// PEUGEOT 308 ///

çeşitli kaynaklarda benzer ve hatta birkaç tane daha ufak farklılıklara sahip model resimleri bulmak mümkün. olay biraz muamma galiba, yani modelde sürekli değişiklikler mevcut. ya seri üretimde farklı şekillerle karşılaşacağız, ya da peugeot 308 için her karoser modelinde farklı dizayn sunacak. makyajlı 307'den çok da fazla farkı yok gibi görünüyor, ama şeklini biraz daha toparlayıp daha sportif bir havaya bürünmüş araç. güzel güzel.
  • yalnız benim aklıma şöyle birşey geldi şimdi.bu resimlere göre araç daha yüksek ve daha geniş görünüyor.sakın bu araç 307 nin yeni kasası değilde;scenic ve cmax gibi araçların rakibi olarak çıkacak olmasın.
  • 5 kapıLısı
     /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

3 kapıLısı
     /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

Ve muhteLif modeLLeri
     /// PEUGEOT 308 ///

bana kaLırsa 308 in netLeşmiş şekiLLeri bunLar; ama tabi ufak tefek değişikLikLer oLabiLir...kendi zevkime göre konuşacak oLursam: 307 de düşüLen hataLara 308 de düşüLmemiş. fakat şuan için 307 nin sıkı bir makyajdan geçmiş haLine benziyor. 307 den çok farkLı hatLara sahip değiL geneL oLarak. maLesef tasarımsaL oLarak pek bir yeniLik getirmiyor ama sonuç oLarak daha sportif ve daha başarıLı
  • bi araba için ancak bu kadar fantazi yapılır yaaa :)
    gırla 308 resmi var ancak bence ek çok benzeyeni son resim (dergideki 3 resim) bir de ondan önceki gri resim.sayfanın başındaki gibi...
  • SANKİ 207 Yİ BİRAZ BÜYÜLTMÜŞLER
  • ön panjurlarına bakın ya her fotoda nerdeyse farklı bir panjur var

bazı panjurlarda far var. bazısı tam kapalı bazısı ızgaralı panjur.

bence daha karar verememisler.

yada modeline göre degisiyo.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.