Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.472.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: krmypr

arkadaslar henuz arabayı tezlım almadım amabus moduna arabyı durduktan soram ecıyoz yoksa hareket halındeykende kullanabılıyozmu.bırde bu olcak olayı .orgınal olanı bulazmıyız aceba?bırde preıum jant taktıkmı tamam zaten)

s moduna istediğiniz zman geçiş yapabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: krmypr

arkadaslar henuz arabayı tezlım almadım amabus moduna arabyı durduktan soram ecıyoz yoksa hareket halındeykende kullanabılıyozmu.bırde bu olcak olayı .orgınal olanı bulazmıyız aceba?bırde preıum jant taktıkmı tamam zaten)

özür dilerim mesajınızı anlayamadım ama mesajınızın içeriğinin 'arkadaşlar henüz arabayı teslim almadım ama bu 'S' moduna arabayı durdurduktan sonra mı geçiyoruz, yoksa haraket halindeyken kullanabiliyor muyuz?, bir de bu olacak olayı orjinal olanı bulamazmıyız acaba? bir de premium jant taktık mı tamam zaten' olarak yorumladım.

'S' modu vitesin hemen yanında olan 'S' işareti ile gösterilen bir düğme, buna aracı kullanırken basabilirsiniz, hız göstergesinin yanındaki vites bilgi ekranında ufak bir 'S' işareti göreceksiniz.
  • teknik olarak uyacaktır
    bu ekranda da yol bilgisayarı var.ufak ekranda işlev azalması gibi bir sorun olamaz.

farklılıkları görsel olarak daha iyi gözüküyor diyebiliriz.
    premium ekranı C ekran diye geçer.

bu videoyu youtube de izlerken sağ bölümde birde A ekran için yani comfort için olan ekranın da görüntüsü var
    iki ekran arasında fark açıkça belli oluyor

birde 407 executive modellerinin bazılarında ekranlar renkli
    yani mavi kırmızı gri gibi
    bu ekranların da uyacağını düşünüyorum.
    serviste denetebilirsiniz.
  • type A

• Dostum bilgilendirme için teşekkürler, konuyu toparlamak gerekirse, peugeot 308 comfort modeller A tipi 'trip computer' ile geliyor, peugeot 308 premiumda ise C tipi trip computer var ve dileyenler A tipi ekranını C ile değiştirip üç boyutlu menülere sahip olabilir.

Ekran nasıl sökülür ve yenisi nasıl takılır :

http://www.youtube.com/watch?v=b7kzOqnOpLY
  • Alışıyorsun toper alışırsın bu hayatta herşey var hazırlıklı olmak lazım.araba vs düşmek değildir ayrıca gereksiz masraftan kaçmanın en akılcı yolunu uyguluyorsunuz.bizde sattık o tarz araçları elimizden çıkardık.308 iyi araçtır c sınıfına alışmak daha kolay olur b sınıfı olsaydı cok zor olurdu,yinede dedigim gibi alışılıyor.aracı kaça satıyorsunuz bu arada ilanı vs varmı?bu arada aracınızın fotolarını bekliyoruz premium alp beyazı yollarda pek gözükmüyor:)
    ilk kalkıştaki duruma göre ayarlamaya başlıyorsun tepkimeyi.ayrıca ilk kalkışta gaza direk yüklenirseniz 0 100 ünüzdeki degeri alamazsınız geride kalırsınız bu araçta.s modunu cok kullanmıyorum ben bu araçta pek.
    ergin abi bu ekran maliyetli bir olay mıdır?servis dışında bulamazmıyız?varsa 308 için böyle degişik uygulamalar göster bizede arada:)
  •  /// PEUGEOT 308 ///

berker 307 ye de rinjani takmışlar:)
  •  /// PEUGEOT 308 ///
  • 308lerdeki davlumbaz şu an nedirki değiştirilince plastik takılacak
  •  /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

rusyadan bir 308 toplaşması:)
  • KAPUT KORUMA VE BOYA KORUMAYI YAPTIRDIM ARKADAŞLAR. (VAN SONAX )

toplam maliyet 100 boya koruma +290 kaput koruma= 390 tl

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesoldier94 -- 23 Mart 2009; 23:55:41 >
  • Ya bu trip computer type "c" servisten desek ekranı değiştiricem , zaten önce yok o değişmez derler. Değişse bile 500 tl den az masraf çıkartıcaklarını düşünmüyorum. Gene çıkmacılardan bulmak lazım aslında. Çok güzel ekran...
  • KAPUT KORUMA YAPIM AŞAMALARI

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesoldier94 -- 24 Mart 2009; 0:10:22 >
  • Ben kaput koruma için sonaxa gittim ama ordaki görevli 308 lerde koruma yapılacak tamponun üstündeki bölümün plastik olduğu için gerek olmadığını söyledi. Ayrıca ilerde söktürmek istediğimde güneşten filmin plastiğe yapışacağını ve bu kısımda leke kalabileceğini söyledi, bende yaptırmadım.
    Bencede bizim araçlarda tamponun üstündeki (peugeot amblemi olan bölüm) kısım plastik olduğu için filme pek gerek yok, daha yukarlarada taş gelme olasılığı oldukça düşük.
  • HAKLI OLABİLİRSİN AMA BENDE Bİ DOLU ÇİZİK VAR MALUM SİTENİN ÇOCUKLARI 3 AYLIK ARABAMIZI YAZI TAHTASI YAPTILAR MECBUREN YAPTIRDIM AMA BEN ÖN KISMADA YAPTIRACAKTIM KIVRIMLARI ÇOK SIKINTI ÇIKARTTI.PLASTİK MESELESİNE GELİNCE SONAX ONLARI KENDİ İLACIYLA SORUNSUZ SÖKEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.ÖN KAPUTTA OLAN ÇİZİKLERİMİN YÜZDE 90 I İŞLEMLERDEN SONRA KALMADI VE FİLM TABAKASIYLA SORUNSUZ DURUYOR.
  • arkadaşlar bu arabanın direksiyonu nasıl?yumuşakmı park anında?
  • bana göre yumuşak bir sorun yok ancak deri kaplı bir direksiyon olsa daha güzel olurdu hakimiyet açısından diye düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: tgg

quote:

Orjinalden alıntı: InsMuh

tgg dostum sen aracı 36000 e almıştın değilmi?

evet aralık kampanyasıyla 36000 e almışım ve o zamanlarda bu aracı en ucuza alan bendim sanırım. Aracı alırken özellikle klima paketli istemiştim ama ellerinde yoktu. Şimdi 35000 e klima paketli araçları duyunca içimin yağları eridi. Neyse herşeyin hayırlısı, alacak arkadaşlar güle güle kullansın, bu fiyatlara gerçekten bu araç kaçmaz, zaten aracı kullanmaya başladıklarında dahada mutlu olacaklarından eminim.

BU NASIL BİR ÖTV İNDİRİMİDİR AKLIM ALMIYO. ŞU ANDA SİZİN ARACA 35.000-35750 ARASI FİYAT VERİYORLAR. GALERİLER ÖTV İNDİRİMİNİ İÇETTİLER VALLA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tgg

Ben kaput koruma için sonaxa gittim ama ordaki görevli 308 lerde koruma yapılacak tamponun üstündeki bölümün plastik olduğu için gerek olmadığını söyledi. Ayrıca ilerde söktürmek istediğimde güneşten filmin plastiğe yapışacağını ve bu kısımda leke kalabileceğini söyledi, bende yaptırmadım.
    Bencede bizim araçlarda tamponun üstündeki (peugeot amblemi olan bölüm) kısım plastik olduğu için filme pek gerek yok, daha yukarlarada taş gelme olasılığı oldukça düşük.

Aynı yanıtı bende Ziebart'tan aldım, onun yerine kapı eşiklerine yaptılar bu filmden hediye olarak gayette güzel oldu çizilme derdi ortadan kalktı.
  • kaput koruma filmi için daha önce de konu yapmıştık amblemin olduğu geniş yer plastik olduğundna uygulanmıyordu. sonax, würth, ziebart 30-45-60 cm lik genişliklere ve kullanılan filmin kalınlığına göre değişik fiyatlar veriyordu en yüksek fiyat 450 TL ile Würth e aitti.
    comforttaki ekranın premium daki ekran ile değişmesi hususunda bildiğim kadarıyla premium araçlardaki ekranın farklılığından başka kapı açık ve emniyet kemeri uyarıları aynanın üstündeki ufak ekranda gözüküyor. km. ve günlük km. ekranı premium da hız göstergesinin altında ve gösterge panelinin ortasında duran ekran daha farklı. kokpitteki tek ekranın değişiminin bu kadar kolay olabileceğine inanmıyorum birden fazla yerde birden fazla aynı işleve sahip data olabilir. ayrıca zaten nazik olan elektronik sistemlerde karışıklık olabilir. 407 nin orta konsolundaki renkli ekran makyaj sonrası dahil oldu. o ekranın uyumu için boyutlarına bakmak lazım. benim düşüncem bu tarz elektronik sistemler ile pek fazla oynamamak. tabii bu bir zevk meselesi.
    ben de önemli bir konuyu anlatmak isterim. bildiğiniz gibi yeni nesil bazı araçlarda olduğu gibi bizim 308 lerde de elektrik motor destekli hidrolik direksiyon sistemi var. Bu sistem kapalı kutu tabir edilen bir düzenek ve olası arızalarda komple değişmesi gerekmekteymiş.yani arızalı parçayı değiştirmek gibi bir şey yokmuş. binlerce TL masrafa neden olacak bu değişime neden olmamak için çukurlardan ve ters hareketlerden kaçınmak gerek
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.