Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.474.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64. sayfamız hayırlı ve uğuurlu olsun... Daha nice 64 sayfalara.
    Sanırım sadece Peugeot'da değil, diğer başlıklarda da bu kadar çok sayfa yazılan model yok... Belki de vardır bilmiyorum ezbere konuştum

Herkese kükreyen arslanıyla mutlu yarınlar diliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: reisG

geçtiğimiz cumartesi günü boğaz köprüsünden geçerken ege mavi bir 308 gördüm birlikte bir süre gittim.2008 modeldi. şimdilerde bu renk pek gelmiyor galiba aslında çok yakışmış

Ben de gördüm bi tane ege mavisi... Güzel duruyor bence.
    Ben bir de şu tropik sarıyı merak ediyorum aslında. Broşürde güzel görünüyordu ama canlısı nasıldır acaba? Değişik bir renk, epey dikkat çekici
  • quote:

Orjinalden alıntı: rouge34
    Günaydın
    XCARLİNK web sitesinin inceledim.210 lira pahalı değil mi sizce bu ürüne göre?
    5 liralık çin malını bu fiyata satıyorlar. Fm transmitter 150 lira gibi fiyattan satıldı ilk zamanlarda..
    Bunun fiyatı da 40-50 liraya kadar düşer.

Citroen 400 liraya satıyormuş hocam... Ben xcarlinkin onların sattığı usb boxtan çok ta farklı olduğunu düşünmüyorum.
    Diğer taraftan xcarlinkin Macaristan, Alamanya, Türkiye, Dingiltere gibi bir çok ülkede bayiliği var. O kadar dandik bir ürüne benzemiyor açıkçası. Keşke daha ucuz olsa... ebay'de ucuza bulunabiliyor ancak bizim modele uyan göremedim hiç... Yetkilisine mail yazdım hala cevap gelmedi.
    Bu arada Dingiltere sayfasında 307, 207 uyumlu olanı vardı ama stokta kalmamış...
    Yakında ürün gamı çoğalır ve fiyatı da ucuzlar... Bu konuda hemfikirim sizinle.

• arkadaslar COMFORT - 1.6 HDi 110 hp - AUTO6R klıma paketlı olan donanım sevıyesıne sahıp olanınız varmı?yada soyle sorayım klıma paketlı olanını getırıyorlarmı turkıyeye? Syg
  • quote:

Orjinalden alıntı: krmypr

arkadaslar COMFORT - 1.6 HDi 110 hp - AUTO6R klıma paketlı olan donanım sevıyesıne sahıp olanınız varmı?yada soyle sorayım klıma paketlı olanını getırıyorlarmı turkıyeye? Syg

getiriyorlar evet , ancak hali hazırda gelenlerin %99 unda klima paketi yok, dolayısıyla siparişle getirtebiliyorsunuz oda 2 ay civarı beklemeniz gerekiyor...
  • AH BE GÖKTEN BİR PARA YAĞSA NELER YAPARIZ ARABALARIMIZA AMA NERDEEEEE:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: yurdaer

quote:

Orjinalden alıntı: reisG

geçtiğimiz cumartesi günü boğaz köprüsünden geçerken ege mavi bir 308 gördüm birlikte bir süre gittim.2008 modeldi. şimdilerde bu renk pek gelmiyor galiba aslında çok yakışmış

Ben de gördüm bi tane ege mavisi... Güzel duruyor bence.
    Ben bir de şu tropik sarıyı merak ediyorum aslında. Broşürde güzel görünüyordu ama canlısı nasıldır acaba? Değişik bir renk, epey dikkat çekici

ben birkaç tane tropik sarı gördüm hem de canlı olarak. çok güzel bir renk. buna benzer bir renk belki de aynısı 207 de de var.308 in tüm ayrıntılarını görüyorsunuz ayrıca aracı olduğundan büyük gösteriyor. benim almak istediğim kırmızı ile birlikte iki renkten biriydi. ama kızım ille de --kırmızı ayaba isteyim--- diye tutturunca kırmızı oldu. bu tropik sarı tarzı renklerin tek kötü yanı satmak istediğinizde bu tarz renkleri herkesin tercih etmemesi.

• arkadaslar klıma paketı hakkında bılgısı olan yokmu? bu paketlı arablar Turkıye ye getiriliyormu?
  • Klima paketi comfort donanımda yer alan opsiyonel bir istek.Klima paketinde iki bölgeli otomatik klima, hazneli ve iki yöne hareketli ön kol dayama ve ön kol dayamanın arkasında arka koltuklara yönelik havalandırma mazgalları yer alıyor.Bu opsiyonel paketli araçlar ülkemize geliyor ama distribütör firmanın verdiği siparişe göre bulabiliyorsun. eğer siz talep ederseniz siparişin geçilmesi ve gelmesi en az 2 ayı buluyor. Mevcut ithal edilenlerden bulmak içinse bayilere sormak ve PDI dan kontrol ettrimek gerek.Klima paketli, stil ve elektrik donanımlı comfort versiyon aracın fiyatı hemen hemen premium versiyona denk geldiğinden dinamik peketli premium donanım ithal ediliyor.Bu özelliklerin hepsini görmek için peugeot.com.tr 'ye girip 308in teknik donanım kataloğunun indirmen yeterli.
  • klima paketli 308 gerçekten çok az geliyor türkiyeye.
    forumdada bi tek sHaDy_ arkadaşımızda var sanırım.
  • Tropik sarı bende birkaç defa canlı gördüm pek begenmedim.bayana gidebilir orası ayrı tabii.yani içinde oturmayı tercih edecegim renk olmaz
    2 gündür biraz rahatsızlandım.öglen çıkarsam hem bir hastaneye ugrayacagım hemde su ızgara siparişini veremedim bir türlü gidip sipariş verecegim ama kıpırdayamadım hiç.bu işle ilgilenen eren beyle buluşacaktık öyle takacaktık.kendisi naptı bu işi onuda merak ediyorum.biyerle konuştumu sipariş verdi ise banada versin nakit ödemeye karar verdim.ben bir iki yerle konusup arayacagım az sonra haber veririm buradan.
    bu hafta yay da takabilirim.yani sadece jant lastik işine kalacagım.dedigim gibi nisan sonuna kadar halledecegim.ayrıca 6 ay içinde bu aracı satmazsam chipleyecegim 140 hp yapacagım aracı
    berker farların hayırlı olsun uzunları ve sisleri de degiştir bence.park ampulünü halledersek redline ile sana yollayacagım.
    redline;SaNA bir link vermiştim oradaki uygun gibi gözüküyordu arasana bir konuşsana orasıyla.ben olursa gider alır sanayide elektrikçiyle bakarız bnm araçta uyuyormu uymuyormu diye.olursa ankaraya ve orduya ikişer tane postalarım hemen

• geçmiş olsun. havalardaki değişim yüzünden herkes hasta.
    ızgarayı bende çok merak ediyorum biran evvel takın resimleri de eksik etmeyin.
  • teşekkür ediyorum hava degişimi etken olabilir arabadada dikkatli olmak gerekiyor klimayı dışarıdaki dereceye göre ayarlamak gerekiyor.
    bnmde küçük tatlı bir kızım olsa öyle istese arabayı kayıtsız kalamazdım
    ızgarayı fotolarım taktıktan sonra.takılış anını falan.profesyonel bir foto makinem yok onun için arklardan yardım istemem gerekiyor düzgün fotolar için ancak süper olsun aracı yeni yıkamış olmam gerek gibi takıntılarım yok onun için kusura bakmayın.
    bu arada forumdaki arklara bir teklifim var(çogumuzu comfort araçlara biniyoruz) mesela peugeot forumundaki 207 sine deri direksiyon yaptıran biri var.ona da bakabilirsiniz.araçlarımıza deri direksiyon yaptıralım hep beraber fiyatı 150 lira istedigimiz modeli dikişi vs seçebiliriz.iyi bir kişi sayısına ulaşırsak böyle kendi aramızda bir organizasyon yapalım daha uygun fiyat bile alırız.

• nazik cümlen için teşekkürler.
    deri direksiyon simidi için ,çok iyi olur. maslak sanayi de klasik otomobil klubünün araçlarının döşeme işlerini yapan bir usta var. ben 206'm varken arka koltuk kafalıklarını ona kumaş ile kaplatmıştım. çok temiz iş yapmıştı. tabii asıl deri üzerine çalışıyor. konuşulabilir. tabii adetler fiyatı düşürecektir.
  • maslakta bir yerle görüştüm daha önce kartları no su falan var bende.böyle bir organizsayson yapılacaksa ayarlarım daha düşük fiyat vs.orjinalinden güzel yapabilirsiniz ya da aynısını.
    herkesin taleplerini bekliyorum bu konuda foto,öneri,istek ne varsa.bence cok sık bir aksesuar olur düşünüyordum daha öncedende.
    az önce maslak berke yedek parça ile görüştüm.peugeot berke servis ve bnm servisle (avcılar mepa)ile de görüştüm.
    iki berke aynı degil belirteyim.biri servis bir maslakta bir yedek parça dükkanı.psa ürünleri satıyorlar.
    aldıgım fiyatlar;maslak;230 lira işçilik dahil degil zaten onlar sadece parça temin ediyorlar.
    berke;276 lira artı yüzde 10 indirim artı işçilik.
    mepa;250 lira işçilik almıyorlar bana:)olsun o kadar.
  • PEUGEOT 308 1.6 HDİ AUTO6R klıma paketlı alıcam ben kafama koydum.fıyatta bırsey oynamıyor 900 lıra ama elektronık kılma ve kol dayama ıcın verılır dıyorum tabı bulabılırsek .olmassa beklerım .ya premuım donanıma cıktınızmı fıyat nerden baksan 3000 ytl fark edıyor otomatıkte.nıye okadar para verımkı dımı.bır kac bayııı arıcam bırazdan
  • kafanıza yatan,fiyat ihtiyaç durumuna en uyan araba seçtiginiz araç ise alın.başka aracınız ve sabrınız da olmalı tabiki.bence premium alın efendim.ufak tefek bircok fark var.verdiginiz paraya değer bir araç donanımına sahip.ben su ana kadar 3 milyara yakın para harcadım iç donanıma dokunmadım.premium da 1 milyar civarına hem bu görüntüyü elde ederdim.bütçem 36 bin deseydiniz bunu söylemezdim.40 bin civarı bir vereceksiniz sonuçta 42 ye daha geçenlerde premium araç verdiler.10 gün olmuştur.bayilerle bence bir görüşün kimse bahsetmesede acayip fiyatlar dönüyor:)

bu parfüm donanımı olanlar memnun mu acaba?sonradan taktırmak isteyen oldumu aracına?nedir ne degildir?
  • Herkese Selamlar bir süredir yoktum buralarda

Öncelikle Berkere nezaketi ve misafirperliği için buradan teşekkür ediyorum.
    Jant konusuna gelince Cumartesi sabah gittik jantlarıda gördük ama bir kişi ile anlaşmışlar pazartesi geleceğini söylemiş. Arayıp ta bak almıyorsan satalım gibi bir sıkıştırmaya girmek istemediler haklılar. Yalnız jantlar 1150 TL den alıcısını bulmuş durumda yani bir yanlış anlama söz konusu anladığım kadarıyla oradaki bayan çalışandan kaynaklanıyor. 1150 TL yide duyunca alamadığıma üzülmedim açıkçası çünkü 750 bile bu zamanda zorluyordu. Şu an hiç umrumda değil açıkçası...

Bu arada İstanbulda Astramıza parça alırken Pack tamponum için Valeo nun park sensörlerini gördüm önümüzdeki hafta Valeo sensör almayı düşünüyorum. Umarım uyum sorunu oluşmaz. Ben uyduruk bir sensör takmak istemiyorum. Bir süre sonra da takma işlemini yaptırırım.

Aracım yarın 35,000 km olacak. Buradan maşallah diyelim.

• klima paketli comfort için pek çok bayi ve PDI daki araçları araştırman lazım. daha önce de bahsettiğim gibi comfortlar ağırlıklı olarak stil ve elektrik paketli geliyor. paket donanımsız olanları da filo olarak şirketlere satıyorlar. comfort'a stil,elektrik,klima paketini ekleyince premiuma yakın rakamlar çıkıyor ve peugeot türkiye bu araçları getirmeyip premium getiriyor.premium da comforta göre pek çok ıvır zıvır ama göze çok hoş gelen donanımları da alıyorsunuz (elektirkli kapanır açılır ayna, sensörler, koku sistemi + 2 airbag, değişik koltuk döşemesi, bej iç mekan isteği, arka koltuk kol dayama,beyaz gösterge grubu-otomatklerin comfortta dahi hepsinde std.vb.)-bunları tek tek alsanız çok para harcanır. ama aslında olayın bittiği nokta bütçe durumu oto-glr'inde söylediği gibi. mesela maks.36.000 tl niz varsa üzerine 3-4 daha koyup araç alamazsınız. ama yahu 2-3 daha sıkıntıya girer eklerim derseniz bir üst donanım seçeneği daima karlı olur. ama satarken bunu o kadar hissetmezsiniz. comfort-premium arasında 5.000 TL varsa ilerde satarken 1-2.000 TL fark ile satarsınız.Bu cumartesi Berke'deydim. satış taki arkadaşlar ile konuştum satışlar son ekonomik olaylardan sonra bıçak gibi kesilmiş. bayileri tek tek arayıp çok ciddi indirimler alabilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

Aracım yarın 35,000 km olacak. Buradan maşallah diyelim.

MAŞALLAH. şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da kazasız ve belasız
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.