Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.475.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: timucinnn

En kısa zamanda resimleri atarım. hayırlısıyla sende kap gel arabanı emre. sıkıştır babayı biraz :)
    servisten rodajla ilgili hiç bir uyarıda bulunmadılar ama burda yazılanlara uyarak 2.500 km ye kadar 3000 devri geçmemekte fayda var.

abi biz dün akşam gördük arabayı z.burnu berkeye almışlar kapalı garaja özellikle müşterinin önüne bırakılmasın demiştim.sağolsun yapmışlar.
    cumaya muhtemelen arabamız trafiğe çıkacak.
    markaların kendi araçlarından ve personellerinin herşeyden bi haber olmasını buradan anlayabiliriz bende caddy vardı bundan önce ilk alırken rodajdan bahsetti 1500 km 90ı geçme dedi kiitapçıkta ise 1000e kadar 90ı geçme 1000-15000 arası arabayı sıkıştırın başka bir servise sordum adam bana gerek yok keşke alır almaz dileidğin gibi kullansaydın onlar rodaj odalarında o işlemi görüyor zaten dedi.ama yinede dikkat etmekte fayda var.
    tekrar hayırlı olsun abi.

quote:

Arkadaşlar 2 sorum var;

1- Geri vitese alındığında aynaların yeri göstermesi işlevi kesinlikle çalışmıyor değil mi?

2- Ön taraftaki tavan lambasında ufacık bir havalandırma deliği var sanırım. ya da ne işe yarıyo bilmiyorum o ne işe yarıyor ?

aracın premium senin abi o delik ambians ışığı yuvasıdır sadece vites kolu bloğunu aydınlatmak amaçlıdır.tam bahsettiğin şey buysa tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 22 Ocak 2009; 7:42:41 >

• yok emrecim, ambiance ışığı zaten yanıyor. o ap açık görünüyo bu farklı bişi hava deliğine benziyo. sen alda beraber bakarız :)
  • quote:

yok emrecim, ambiance ışığı zaten yanıyor. o ap açık görünüyo bu farklı bişi hava deliğine benziyo. sen alda beraber bakarız :)

tamam abi buluşmalara katılırsın değilmi.
  • timuçin abi ilk 12 saatlikizlenimlerin nelerdir araba üzerinde
  • Az önce işe geldim yoldayken çok keyif alıyorum. kullanımı çok zevkli. bütün gün durmadan kullansam sıkılmam. gerçi 3 bin devir i geçmemek için gaz pedalında kelebek varmış gibi davranıyorum.
    asıl eğlence 3.000 devir in üstünde
  • sanırım o telefon kitli araçlar yada avrupada olan SOS tuşu ile haberleşmede kullanılan mikrofon koyma yeri olabilir bizim araçlarda içi hep boş geliyor :)
    quote:

yok emrecim, ambiance ışığı zaten yanıyor. o ap açık görünüyo bu farklı bişi hava deliğine benziyo. sen alda beraber bakarız :)
  • vay anasını be. %37 ÖTV + %18 KDV öde. sonra plaka MTV Sigrta derken %60 a yakın vergi öde. bide araban boş çıksın
    hiç yoktan şu geri vites te aynalar aşağı gösterseydi...

Sadece hoparlörleri değiştirip güzel bass alan var mı?
    Cruise Control ü istanbulda taktıran ya da takılan yeri bilen var mı?
    308 orjinal gri paspas bulan var mı?
    Bluetooth Kit i taktıran fiyatını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinnn -- 22 Ocak 2009; 12:50:20 >
  • quote:

vay anasını be. %37 ÖTV + %18 KDV öde. sonra plaka MTV Sigrta derken %60 a yakın vergi öde. bide araban boş çıksın
    hiç yoktan şu geri vites te aynalar aşağı gösterseydi...

Sadece hoparlörleri değiştirip güzel bass alan var mı?
    Cruise Control ü istanbulda taktıran ya da takılan yeri bilen var mı?
    308 orjinal gri paspas bulan var mı?
    Bluetooth Kit i taktıran fiyatını bilen var mı?

abi bende cc taktırmak istiyorum,

paspas işine gelince sanada siyah halı paspas verdiler değilmi.yoksa aracın iç döşeme rengindenmi verdiler.

bluetooth kite benimde ihtiyacım var ama abicim bak bunların cc ile bt kiti istanbulda takılabileceğini hiç sanmıyorum çünkü daha öncede bu tip sorular bi kaç yere sorduğumda arabanın orjinalliğinin bozulamayacağını fabrikadan nasıl çıkmışsa o şekilde kalacağı beyan edilmişti.

ama taktırabilirsek çok hoş olur.

• timuçin abi senn plaka nasıl oldu şimdi.
  • orjinal gri paspas ankara TEKOTO da var. İsterseniz söyleyin kargoyla gönersinler...
  • Emrecim plaka " 34 FU 4031 " az önce tekoto ile görüştüm. 308 gri kauçuk paspas 49 TL. kargo ile göndeririz dedi. acaba bu 308 için özel kesim paspas mı.
    Geri iadesi çok zor olur.
    çeşitleri var mı bu paspasların. adam bana fransadan gelen paspas deil bu .
    bunu peugeot üretiyor dedi...
  • yaw niye ankara filan uğraşıyorsunuz ki her bayide olması gerek çünkü bu paspasları Peugeot ürettiriyor.
  • gri ya da bej yok. hep siyah var. arabanın döşemeleri gri-bej. siyah kötü duruyo. hediye verdikleri siyah halı paspaslardan anlaşılıyo.
  • gri paspasi 2gün önce gördüm tekotada gri paspas orjinal denmiste orda siyah ve bej paspaslarda war ayni kesim ayni malzemede.
  • tekoto da var. istanbulda bulunmuyormuş. arayan arkadaşlar bulamamış.
  • quote:

tekoto da var. istanbulda bulunmuyormuş. arayan arkadaşlar bulamamış.

tekoto derken abi istanbul tekotomu ümraniyede yani

birde ankara tekoto var.

quote:

Emrecim plaka " 34 FU 4031 " az önce tekoto ile görüştüm. 308 gri kauçuk paspas 49 TL. kargo ile göndeririz dedi. acaba bu 308 için özel kesim paspas mı.
    Geri iadesi çok zor olur.
    çeşitleri var mı bu paspasların. adam bana fransadan gelen paspas deil bu .
    bunu peugeot üretiyor dedi...

bizimde plaka YB 6007 olacak başka plaka kalmamış ellerinde.içindekilerin en iyisi buydu sanki.

halı paspasların orjinal 308 kesimi gri/beje uygun olanı bulunabilirmi acaba.yoksa bu renge uygun sadece kauçukmu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 22 Ocak 2009; 13:15:45 >

• ANKARA TEKOTO 'da var arkadaşlar. Bende tekoto dan siyahını aldım servisteki elaman gri verelim demişti siyah istemiştim bende. Gri var yani...

Birde ORJİNAL 308 PASAPASI . Özel kesim başka markalar değil. Gerçek peugeot malı.
  • Araba kolonlarını değiştirip güzel ses alan var mı?
    Ampfi değil ama sadece hopalörleri değiştirerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinnn -- 22 Ocak 2009; 15:55:29 >
  • herkese merhaba.arkadaşlar benim sorunum şu:aracım premium.ben kafayı premium pack teki beyaz zeminli göstergelere taktım.vallahi gece o kadar güzel oluyor ki,anlatılmaz(bayide görmüştüm)bizim araçlarınki siyah biliyosunuz.acaba beyaz zemin nasıl olur diye birkaç mail attım değişik bayilere.komple değişse ne kadar olur diye.1100 ytl oluyormuş.fakat uyumlu olurmu hala araştırıyorlar.başka birşeyler yapılamazmı.ne bileyim mesela mevcut göstergelerin sadece zeminini beyaza çevirmek gibi.valla bu sorunumu çözenden allah bin kere razı olsun.ömerg kardeş peugeot ta çalışmış biri olarak sen ne dersin bu işe.ha birde aracım 308 premium 110 bg hdi kum gri.en yakın zamanda arabamı yıkayıp fotoları çekip koyucam siteye.herkese teşekkürler.(ömer kardeş benide eklemeyi unutma.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasabali45

herkese merhaba.arkadaşlar benim sorunum şu:aracım premium.ben kafayı premium pack teki beyaz zeminli göstergelere taktım.vallahi gece o kadar güzel oluyor ki,anlatılmaz(bayide görmüştüm)bizim araçlarınki siyah biliyosunuz.acaba beyaz zemin nasıl olur diye birkaç mail attım değişik bayilere.komple değişse ne kadar olur diye.1100 ytl oluyormuş.fakat uyumlu olurmu hala araştırıyorlar.başka birşeyler yapılamazmı.ne bileyim mesela mevcut göstergelerin sadece zeminini beyaza çevirmek gibi.valla bu sorunumu çözenden allah bin kere razı olsun.ömerg kardeş peugeot ta çalışmış biri olarak sen ne dersin bu işe.ha birde aracım 308 premium 110 bg hdi kum gri.en yakın zamanda arabamı yıkayıp fotoları çekip koyucam siteye.herkese teşekkürler.(ömer kardeş benide eklemeyi unutma.)

VALLA ORJİNAL OLMAZSA MODİFİKASYONLUK BİŞEYLER GEREKİR SİZE AMA ONUNLADA UĞRAŞMAK BAYAĞI ZAHMETLİDİR SANIRIM.

BİRDE YANLIŞINIZ OLMASIN SAKIN BİLDİĞİM KADARIYLA PREMİUM DONANIM SEVİYESİNDE OLAN ARAÇLARDA ZATEN BEYAZ ZEMİN GÖSTERGELER STANDART OLARAK SUNULUYORDU.

EDİT:SANIRIM BİLGİM YANLIŞ OLDU VE BEN ARACINIZI 6R OLARAK ALGILADIĞIMDAN KAYNAKLANDI.DONANIM BROŞÜRÜNÜ İNCELEDİMDE SAHİDEN PREMİUMLARDA SİYAH TABAN GÖSTERGE VARMIŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 22 Ocak 2009; 16:43:47 >

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.