Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.475.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu kişiden kişiye değişiyor sanırım ben gayet memnunum. Sanırım beklentilerle alakalı...

Torpido da MP3 Player bağlantısı var ama MP3 çalabilen Cd Çalar aldığınızda mevcut oluyor. Stil Paketli Comfort, Premium ve Premium Pack te bulunur. USB bağlantısı yok...

Sadece Navigasyon cihazı mı yoksa Çok işlevli Ekranlardan mı alacaksın yani DVD vs. için ekranlı mı alacaksın

Arabamı daha teslim almadım ama ön konsoldaki boşluğa ekranlı bir şey koymayı istiyorum.Açıkçası bu konuda fazla tecrübem yok**** bağlantısı var denince bununla herhangi bir mp3 bağlayabiliyormuyum?

Mp3 player bağlayabilirsin, Ipod vb. Orta kısım için ekran olarak Sony, Pioneer ve Kenwood un iyi modelleri mevcut istersen bir ara ayrıntılı yazaırm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

özellikle arkadan görünüşte stoplarında sadece kırmızı oluşuyla beyaz renk çok yakışıyor.

otmotvmhndsi senin araçta yaşadığın sorunla ilgili olarak Autshow a mail veya mesaj attın mı?

Onno ustaya atmıştım. Ne oldu, dergiye fln mı çıktık???

Ewet Onno ustanın bölümünde yayımlanmış. Başlığı görünce canım sıkıldı. 308 ler sorunlu araç gibi anlaşılıyor. Okuyunca Sen olduğunu anladım.
  • quote:

quote:

quote:

özellikle arkadan görünüşte stoplarında sadece kırmızı oluşuyla beyaz renk çok yakışıyor.

otmotvmhndsi senin araçta yaşadığın sorunla ilgili olarak Autshow a mail veya mesaj attın mı?

Ewet Onno ustanın bölümünde yayımlanmış. Başlığı görünce canım sıkıldı. 308 ler sorunlu araç gibi anlaşılıyor. Okuyunca Sen olduğunu anladım.

ömer ne yazmışlar daha detaylı anlatabilirmisin?

• quote:

quote:

quote:

Yayımlanmasına çok şaşırdım, peugeot zıttı bir düşünceye sahip olduğunu duymuştum zaten onno usta ekibinin. Onlar sürekli renault öneriyorlar çünkü. Ve ciddi sorunmuş gibi yayınlanmasına hiç şaşırmam eğer öyleyse tabi, yarın gidip bir autoshow alayım bari, kaçıncı sayı ömer dergi???

• dış görünüşü hiç hoşuma gitmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoNtEo0707

dış görünüşü hiç hoşuma gitmedi

sevende var, sevmeyende gayet doğal tabi ,anlıyorum sizi
  • bugün ANkarada bayağı kar yağdı.karlı yolda arabayla giderken cok yavasda olsam,frene dokunduğumda takır takır ses geliyordu,hani abs devreye girince çıkan ses gibi.yavaş gidilerken hafifce frene dokunulsa bile tekerler tam yeri kavramıyorsa,yani kaymaya meyilliyse abs devreye girdigindenmi takır takır ses geliyor?selamlar
  •  /// PEUGEOT 308 ///
  • deri döşeme bi başka duruyor
     /// PEUGEOT 308 ///
  • quote:

Orjinalden alıntı: InsMuh

/// PEUGEOT 308 ///

Uuuuu, nasıl bir özelliktir bu??? GPS fln mı?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: InsMuh

/// PEUGEOT 308 ///

Uuuuu, nasıl bir özelliktir bu??? GPS fln mı?

Yok yav, bildiğimiz pusula bu =)
  • sevgili ali-34;

bende anladım pusula olduğunu ama, tek başına pusula nasıl çalışacak, hani bir gps özelliği fln diye düşündüm. Eğer bağımsız bir olaysa belki gizli bir özelliktir hani belli tuş kombinasyonlarıyla bu pusuladan auto6r sahipleri yararlanabilir belki??? Ne dersiniz???
  • quote:

sevgili ali-34;

bende anladım pusula olduğunu ama, tek başına pusula nasıl çalışacak, hani bir gps özelliği fln diye düşündüm. Eğer bağımsız bir olaysa belki gizli bir özelliktir hani belli tuş kombinasyonlarıyla bu pusuladan auto6r sahipleri yararlanabilir belki??? Ne dersiniz???

Bak ikimiz de anı şeyi düşünmüşüz, kalp kalbe karşıdır derim
  • pusula olayı kia sportage da var mesela.bizdeki kemer ikaz lambasının bulundugu bölümde nw(northwest)vs gösteriyor.ancak bu daha güzelmiş bizde var oldugunu sanmıyorum:)göstergeleri bizimki gibi beyaz görünce öyle düşündünüz. bu tarz özellikler var olup aracı bilgisayara baglayıp açtırtabiliniyor bazı araçlarda öyle duymuştum.berker senn olay onno ustaya kadar gitti desenene yazmış cevap acaba?
  • bende merak ediyorum, yazdıklarımı çarpıtmadan yazmışlardır umarım=)))
  • İstek üzerine resim gereksiz bulunup silindi.

işte Size dergiden o bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerG -- 4 Ocak 2009; 12:06:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOVERNOR

bugün ANkarada bayağı kar yağdı.karlı yolda arabayla giderken cok yavasda olsam,frene dokunduğumda takır takır ses geliyordu,hani abs devreye girince çıkan ses gibi.yavaş gidilerken hafifce frene dokunulsa bile tekerler tam yeri kavramıyorsa,yani kaymaya meyilliyse abs devreye girdigindenmi takır takır ses geliyor?selamlar

Karlı havada kış lastiği haricinde aracın yeri kavraması ciddi oranda azalacaktır araç en ufak frenlemede dahi lastiği kilitlemek istiyorsa ABS devreye girer. ABS bu sesi oluşturur ve pedalda da tepkiler hissedebilirsiniz.
  • Şimdi uğraş dur forumda otomatik 308'ler sorunlu mu diye soru soranlara/her konuda otomatik 308'ler sorunlu diyenlerle..

otomotivmuhendisi ;
    Başlığı da mı sen attın e-mail'inde??
  • turhanozgur un isteği üzerine tavsiye edebileceğim Araç içi eğlence sistemleri
    Sony XAV-W1(nav yok)
     /// PEUGEOT 308 ///

7" Dokunmatik Ekran
    CD, DVD, SACD, Windows Media® Audio, mp3 ve JPEG
    Dolby® Digital surround ses ve DTS® Digital Surround
    Sony HD Radio™
    Arka Kamera girişi
    4x52 Watt

Pioneer AVIC-F900BT
     /// PEUGEOT 308 ///

Hassas navigasyon için multisensör
    Gerçek zamanlı trafik bilgisi için RDS-TMC ayarlayıcısı
    2 GB’lık Flash Memory’de tüm Avrupa haritası
    33 Avrupa ülkesi
    8,4 milyon kilometre yol
    1,5 milyon ilgi noktası
    3 Boyutlu yükselti, 1.000’den fazla 3 boyutlu yer işareti
    Kişileştirilmiş POI ve Sürüş Raporu için NavGate Feeds PC uygulaması
    Şehir isimleri gibi ayrıntılı bilgileri veren sesli yanıt sistemi (TTS) rehberliği
    Navigasyon ve arka ekranda AV eğlencesi aynı andaSD/USB üstünden MP3/WMA/AAC/WAV/MPEG4/JPEG (başlangıç ekranı kişileştirilmesi için JPEG)
    DVD-R/DVD-RW üstünden DVD-Video/DivX/MP3/WMA/AAC
    CD-R/CD-RW üstünden DivX/MP3/WMA/AAC
    iPod müzik/video doğrudan kontrolü (opsiyonel CD-IU230V ile)
    D4Q dijital AM/FM ayarlayıcısı
    Ses ve görüntü için Ön Yardımcı Giriş
    Arka USB girişi
    Parrot Bluetooth® kablosuz telefon
    5,8 inç yüksek çözünürlüklü WVGA dokunmatik panel işletimi
    Çok işlevli döner komut verici
    SD Hafıza Kartı yuvası
    Opsiyonel yedek kamera girişi

Kenwood DDX-7032M
     /// PEUGEOT 308 ///

Double Din 7" Dokunmatik ekran
    5 aşamalı eğimli motorize panel
    3 preout
    USB
    1AVin/1AV out
    DVD/DivX/mp3/wma/jpeg/vcd çalar (Tv opsiyonel-KTCV300)
    dual zone
    kumanda
    Arka kamera desteği
    RDS
    50wx4
    Bluetooth-iPOD uyumlu
    Navigasyon uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmerG -- 4 Ocak 2009; 12:10:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: rouge34

Şimdi uğraş dur forumda otomatik 308'ler sorunlu mu diye soru soranlara/her konuda otomatik 308'ler sorunlu diyenlerle..

otomotivmuhendisi ;
    Başlığı da mı sen attın e-mail'inde??

ben öyle bir başlık atmamıştım ayrıca baya bi değiştirmişler yazdıklarımı. Rölantide 3, 4 lt değil, cut off sonrası demiştim, ve yanık kokusundan sonra metal sesi arttı da demedim=)) hele hele GAZ YEMEME diye bir olay yok zaten, üstüne basarak performansta bir değişim yok demiştim...

Bu insanları anlamak çok zor. Medya'nın kurbanı olduk işte. Bidaha soru sorarsam iki olsun...Onno usta ve ekibine

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.