Şimdi Ara

Samsung Galaxy Young (GTS-6310) AÇILMIYOR !! ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi cihaz açılmıyor.

Cihaz fotoğrafta görüldüğü üzere bu ekranda kalıyor.
    Brick olmuştur düşüncesi ile Sammobile dahil çeşitli sitelerden birçok Stock Firmware indirdim ve Odin ile Flash ladım. Fakat cihaz kesinlikle bir tepki vermiyor. Aynı zamanda Boot menüye de girmediği için Custom Rom da atamıyorum. Sadece Download mode giriyor. Biraz uğraştıktan sonra , kendim yapamayacağımı anlayınca telefoncuya verdim fakat 3 adet telefoncunun elinden geçmesine rağmen hiçbiri yapamadı. Birisi içerisinden bir parça değiştireceğini söyledi fakat o halde olmamış. Şuan cihaz ilginç bir şekilde öylece duruyor ve açılmıyor. Cihazın hiç bir sorunu yokken böyle oldu durup dururken.

Uzman arkadaşlardan fikri olanlar yardım ederse çok makbule geçer , iyi forumlar...
     Samsung Galaxy Young (GTS-6310) AÇILMIYOR !! ??

• ses acma tusu menu tusu ve acma kapatma tusuna ayni anda bas samsung yazisi gelince birak hard format at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omermeta

ses acma tusu menu tusu ve acma kapatma tusuna ayni anda bas samsung yazisi gelince birak hard format at.

Hocam ilginize teşekkür ederim fakat başlıkta da belirttim, boot menüye girmiyor cihaz. Fotoğraf taki gibi model yazısında kalıyor o dediğiniz samsung yazısına kadar açılamıyor. Ayrıca STOCK ROM Flash ladım o halde açılmıyor. Formatla birşey olmayacak tır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4DEA71CBB -- 25 Aralık 2015; 7:15:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.