Şimdi Ara

migros ta sutler çok uygun yanıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
7.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baylar bu gdi de 50 tl üstü sucuk aldım 9 liraya gelmesi lazım 25.90 dio o nasıl ayarlanıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

baylar bu gdi de 50 tl üstü sucuk aldım 9 liraya gelmesi lazım 25.90 dio o nasıl ayarlanıo

Bana da kasadan gdi vermedi, mh yi aradım 50-tl yi sadece gıda ürünlerinde geçerse gdi den faydalanılıyormuş bu da yeni çıkmış.
  • Pazar da geçerli mi?
  • Bu arada arkadaşlar çağrı markette aynes sütler 1,75 ve çağrım sütte aynı fiyat. Aynes sütler migrosda 2,10 bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasar37 -- 18 Ekim 2015; 0:33:39 >
  • Öner kazanla çek kazanıyor iki dakikalık bir işlemle .

Bir iki dakika uğraşıp çok kolay alabiliryorsunuz.

Migros hala bu açığı niye kapatmadı merak etmiyorda değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rechargeable

Öner kazanla çek kazanıyor iki dakikalık bir işlemle .

Bir iki dakika uğraşıp çok kolay alabiliryorsunuz.

Migros hala bu açığı niye kapatmadı merak etmiyorda değilim

sanalmarkete alıştırmaya çalışıyorlar insanları
  • Paypal geçmio mu ödemede
  • Yanlış hatırlamıyorsam pınarın 6'lı kutuda olanlarını 5 tl'ye almıştım.Elimdeki hediye kartını kullanıp 300 tl' lik alışveriş ve 6 kutu süt ile kombo yapmıştım.Sütler daha yeni bitti.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Var
  • hangi marka süt alayım arkadaşlar bim den almayım bu ay
  • Sütün yanina sampuandan baska ne alinabilir beyler
  • Kaptım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: lactobacillus

hangi marka süt alayım arkadaşlar bim den almayım bu ay

Migros
  • Hazir sut konusu acilmisken kafama takilan birseyi sorayim.Firmalar sutu nasil tedarik ediyor? Genelde her koyde bir Birlik var, o birlikle anlasiyor ve bir sene boyunca koydeki ureticilerin toplama noktasindaki kazana bosalttiklari sutu firmanin arabasi gidip aliyor. Doguyu bilmiyorum ama batida koyluye odenen ve sut konseyi tarafindan belirlenen litre basina fiyat sabit, degismiyor. Firma ay sonunda toplam tutari Birlige, birlikte biraz kesinti yaparak ureticiye oduyor.

Firmalar tedarik edecekleri sut konusunda kalite kriterine gore bir odeme yapmadigi gibi (temel kriterleri tabii ki gececek, antibiyotik vs.) Sut temini konusunda anlasma yapacaklari koyleri de secmiyorlar.

Bu isin uzmani degilim, gida muhendisi vs. daha bilgili arkadas varsa oldukca cok sut tukettigimizden buyuk markalar arasinda fark var mi, varsa nasil olusuyor anlatabilirse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcf1234 -- 18 Ekim 2015; 11:23:46 >
  • Arkadaslar, referans linki gonderebilirim. Mailinizi pm yapin yeter. Siz kazandiginizda bende kazanacakmisim. Simdiden tesekkurler
  • Sanalmarketten yapılan alışveriş kredi kartı ekstresi de ne olarak görünüyor arkadaşlar? Market mi, diğer mi?
  • bcf1234 B kullanıcısına yanıt
    Tam yazdığınız gibi. Tabi o süt birliği başkanı olacak şahıslar
    genelde üreticiyi firmalara peşkeş çeken tipler oluyor.

Ama ben de markalar arasındaki lezzet farkının sebebini bilmiyorum. A101'deki süt, kötü geliyor bana mesela.
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu bende merak ediyorum sonuçta inek aynı inek tat farkı neden kaynaklanıyor mesela pınar sütün tadı bana çok güzel geliyor diğerlerinden gerçekten farklı.
  • Yem ve inek cinsi fark gösterir .

Bu arada a101 gerçekten cok kötü . Movaa vardı a101 de o Efsaneydi tat olarak 750gr 2.30 du
  • iki kez 3 koli aldım 50 tl olsun 50/15 çeki kullanmak için ikisini de iptal ettiler.
    müşteri hizmetleri ile görüştüm
    önce toplu alıma giriyor dedi ondan iptal olur dedi. sonra evde çocuk var dedim.
    o zamanda kapıda ödeme seçmeyin online ödeme seçin o zaman iptal olmaz falan gibi saçmaladı.

şuan siparişler iptal. bende vazgeçtim uğraşmaktan artık

şimdi yeniden aradılar kesinlikle bu şekilde çıkış yapamıyoruz.
    mağazadan gelin alın dediler. e tabi o zamanda 50/15 i kullanamayacağım o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 18 Ekim 2015; 12:15:29 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.