DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
araç çubuğu yana kaydı???
6
Cevap
0
Favori
68.072
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> araç çubuğu yana kaydı???
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1600 Mesaj
      20 Aralık 2006 19:58:16
      arkadaşlar arkadaşın araç çubuğu ekranın yanına kaydı aşağıda olması gerekirken.bunu nasıl düzelteceğiz sürükleyim dedim olmuyor bi yardım ederseniz çok sevinirim...

BUNCA ACIYI BOŞA ÇEKMEZ HİÇKİMSE
      VE BUNCA ÖLÜMDEN KOLAY DÖNÜLMEZ,
      BU KADAR SEVMEYİNCE...
    • Çavuş
      52 Mesaj
      20 Aralık 2006 20:02:43
      önce çubuk üzerinde kilit varsa onu Kaldır( Çubuk üzerinde boşdaq bir yerde sağ tık yap orada araç çubuğu kiltle şıkkı var yanındaki tıkı kaldır) sorada başlat menüsünün yanından tutup aşağıya sürükle o yerini bulur kolay gelsin

intel core dou quadro 9300 /Zalman CPN9700 NT CPU Coolerwith arctic silver 5 thermal grase/ Asus rampage formula /OCZ REAPER X 4GB 800 MHz /xfx geforce 8800 gts 640 mb 320 bit /SilverStone 750W Quad / Thermaltake Tsunami Kasa
    • Binbaşı
      1600 Mesaj
      20 Aralık 2006 20:09:13
      teşekkürler kardeş işe yaradı sağolasın...
      quote:

Orjinalden alıntı: hasmett

önce çubuk üzerinde kilit varsa onu Kaldır( Çubuk üzerinde boşdaq bir yerde sağ tık yap orada araç çubuğu kiltle şıkkı var yanındaki tıkı kaldır) sorada başlat menüsünün yanından tutup aşağıya sürükle o yerini bulur kolay gelsin

BUNCA ACIYI BOŞA ÇEKMEZ HİÇKİMSE
      VE BUNCA ÖLÜMDEN KOLAY DÖNÜLMEZ,
      BU KADAR SEVMEYİNCE...
    • Çavuş
      52 Mesaj
      20 Aralık 2006 20:24:37
      Rica ederim zevkdi

intel core dou quadro 9300 /Zalman CPN9700 NT CPU Coolerwith arctic silver 5 thermal grase/ Asus rampage formula /OCZ REAPER X 4GB 800 MHz /xfx geforce 8800 gts 640 mb 320 bit /SilverStone 750W Quad / Thermaltake Tsunami Kasa
    • Teğmen
      139 Mesaj
      18 Temmuz 2012 09:27:34
      6 sene sonra benimde işime yaradı teşekkürler. :)

• Onbaşı
      22 Mesaj
      06 Ekim 2012 01:46:04
      çok sağol

GÖZTEPE
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Nisan 2014 15:37:51
      quote:

Orijinalden alinti: hasmett

önce çubuk üzerinde kilit varsa onu Kaldir( Çubuk üzerinde bosdaq bir yerde sag tik yap orada araç çubugu kiltle sikki var yanindaki tiki kaldir) sorada baslat menüsünün yanindan tutup asagiya sürükle o yerini bulur kolay gelsin

Saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman Beyond -- 19 Nisan 2014; 15:38:00 >

Jim Carrey Fan Club
      Sessizce gitmek en iyisi

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> araç çubuğu yana kaydı???
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.