Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
30
Favori
76.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet bağlantını kontrol et. Kabloyu çıkar tak. Gerekirse ip yi elle ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydemir86 A kullanıcısına yanıt
    tşkrlr cvp için.öncelikle alıcuı ile modem çok uzak.. + uzun kablo yok... bi ara alır dener konuya dönerim
  • Acaba Türksat kanal listesini (.dbase olan) doğrudan bilgisayar üzerinden düzenleyip yükleyebiliyor muyuz?
  • Wifi anten ilemi baglisin

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    wifi anten ne işe yarıyorki alayım?? tvye sadece hdmi ile bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKullanIcIyIm

wifi anten ne işe yarıyorki alayım?? tvye sadece hdmi ile bağlı.

Wireless bağlantı için gerekiyor , kabloda cekmemissiniz demekki internet bağlı değil internet bağlı olursa dizibox kullanabilirsin

hangi wifi antenini almalıyım?? birde bu wifi anteni kasaya takıp pc de de kullanabilirmiyim??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 1 Kasım 2015; 19:52:00 >
  • quote:

hangi wifi antenini almalıyım?? birde bu wifi anteni kasaya takıp pc de de kullanabilirmiyim??

Yukaridaki mesajımda wifi anten linki vermiştim
    Hem.zapper de hem.pcde kullanabilirsiniz

link yok hcm bi zahmet yeniden yazarmısın. tşkrlr
  • quote:

link yok hcm bi zahmet yeniden yazarmısın. tşkrlr

Tabii
    http://m.n11.com/hiremco-usb-wifi-adaptor-P79975610

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 1 Kasım 2015; 21:44:01 >
    fatih bey çok tşkrlr .
    bu wifi adaptörü usb porta takınca neler değişecek uydu alıcıda.?. ben hep kablolu kulllandığım için uydu olayını hiç bilmiyorum
    ccam falan nedir bu wifi ilemi oluyor o özellikte?
    bu arada ggden almak isteyen varsa link:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hiremco-usb-wi-fi-adaptor-yuksek-kalite-150mbps-193523035?gclid=CJSDsNny78gCFQs6GwodH2sOlg&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• quote:

fatih bey çok tşkrlr .
    bu wifi adaptörü usb porta takınca neler değişecek uydu alıcıda.?. ben hep kablolu kulllandığım için uydu olayını hiç bilmiyorum
    ccam falan nedir bu wifi ilemi oluyor o özellikte?
    bu arada ggden almak isteyen varsa link:

Rica ederim internet bağlanır sa.
    Mesela Ccam ile hotbird uydusundaki 1000 kanal civarı 1 sene bedava acar
    Free ıptv ozelligi destegi ile yerel, film, arap, rus, bulgar, Ve yabancı spor ıptv kanalları ,
    Dizibox ile dizileri izliyebilirsin...

wifi anten http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/hiremco-usb-wifi-adaptor-P79975610?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Kasım 2015; 14:53:13 >

sadece Turksat çanağım var.şu anda işimi görüyor.
    öyle aman aman tv bağımlısı değilim ama dizi için ciddi ciddi düşündüm ve sipariş geçtim.
    ama çalışan yeğenim için hotbird çanağı alsammı bilemiyorum.. çok masraf tutarmı bu hotbird?? hadi parasını geçtim.. hotbirdte olursa tüm bunlara değermi?yani benim için değişen pek birşey olacağını zannetmiyorum ama bilmediğim için soruyorum kusuruma bakma
    birde ablam mini sd ile Türk dizileri seyrediyor belki onun içinde bir hd zıpır alıcam.. zapper a zıpır diyorum cevaplarınız için şimdiden tşkrlr

• quote:

sadece Turksat çanağım var.şu anda işimi görüyor.
    öyle aman aman tv bağımlısı değilim ama dizi için ciddi ciddi düşündüm ve sipariş geçtim.
    ama çalışan yeğenim için hotbird çanağı alsammı bilemiyorum.. çok masraf tutarmı bu hotbird?? hadi parasını geçtim.. hotbirdte olursa tüm bunlara değermi?yani benim için değişen pek birşey olacağını zannetmiyorum ama bilmediğim için soruyorum kusuruma bakma
    birde ablam mini sd ile Türk dizileri seyrediyor belki onun içinde bir hd zıpır alıcam.. zapper a zıpır diyorum cevaplarınız için şimdiden tşkrlr

2.çanak çanak lnb montaj kablo Diseqc 120tl civari tutar
    Değermi zevke bağlı
    Ablanız içinde n11de zapper hd 80 tl
    tkgs özellikli görüntü kalitesi iyi
    Tercih edebilirsiniz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 2 Kasım 2015; 4:34:41 >

• arkadaşlar...donanım haber uydu teknolojileri forumu aboneleri hiremco zapper hd plus receiver sahipleri sizde benim gibi makinalarınızdan memnunmusunuz performanslarını başarılı görüyormusunuz?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Son yazılımı (v17) yükledim bununla beraber cihazdan son derece memnunum.
  • Fatih kardeşim cccam kullandın mı hiç veya satışını yaptın mı? cccam ların performansını merak ediyorum. Free share de yeterli olur mu sence?
    Konumum gereği cccam hakkında bilgi yorumu veremem

• v17yi yükleyen arkadaşlar, 17 yazılımında filmon uygulaması ve kanalları mevcut mu acaba? Youtubede bir video izledimde, cihazı tanıtan arkadaşta filmon uygulaması yoktu v16 dı sanırım videodaki ürün.
    Eğer free share de acamadigin bir kanal varsa o yayinlari kapsayan server bul ucretini odedikten sonra izlersin spor film belgesel +18 ne istersen var cccam ile

Yalniz alacagin firmayi araştır başka forumlara göz at google amca sana yardim eder

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.