Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
30
Favori
76.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tüm kanaları silip, tkgs yi de devre dışı bırakın. Manual aramada turksatın frekanslarını girip arattırın düzelmesi lazım. ondan sonra mutlaka güncelleyin cihazı

Türkiye ve Avrupa’dan TÜRKSAT TANITIM (12380 V SR:27500 FEC:3/4) Türkiye ve Orta Asya’danTURKSAT PAKET (12423 H SR:30000 FEC:3/4)

https://www.turksat.com.tr/UyduFrekans/index.php
  • ogoksel O kullanıcısına yanıt
    Hocam ethernet ile bagladim.Youtubea giriyor ama gunceleme yaparken ag hatasi diyor.
    Tkgsde surekli guncelleme basarisiz diyor.
    Normal mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HIREMCO ZAPPER Hd 2 ile
    HIREMCO ZAPPER hd plus

Arasında ne fark var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHinferno -- 9 Kasım 2016; 14:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

HIREMCO ZAPPER Hd 2 ile
    HIREMCO ZAPPER hd plus

Arasında ne fark var?

http://merihvideo.com.tr/urundetay.php?prod=93
    http://merihvideo.com.tr/urundetay.php?prod=164&grp=HD%20Uydu%20Al%FDc%FDlar
    arada epey fark var sayılır
    zapper hd2 sd den sonra cıktı abisi sayılır

ama hd plus ise daha sonra cıktığı için daha özellikli sayılır inceleyin

• elano68 kullanıcısına yanıt
    Guncelleme lazim bende de aynisi oluyo youtube haric hicbirsey calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    iptv, youtube ve şifre çalışıyor, ama tkgs yi iptal ettim kendi kanal sıralamamı bozuyor diye, turksatın manual aramasını tercih ediyorum. güncellemeyi son konrol ettiğimde çalışıyordu, kayıtlı adresi bir kontrol edin
  • son yazılıma güncelledim. (mini hd plus-s-v26) dizibox ve filmon tv hiç çalışmıyor. dns değişikliğinden bahsedilmiş, 8.8.8.8 olarak değiştirdim o da bir işe yaramadı.
    bir fikri olan var mı, artık çalışmayan uygulamalar mı bunlar
    teşekkürler
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver üzerinden filmon ve dizibox artık malesef çalışmıyo sorun hepinizdemi var youtube hava durumu web radyo lokal iptv paylaşım anyon tv vesayire diğerleri çalışıyo yeni yazılım gelirmi çünkü sanırım ancak yeni yazılımla filmon ve dizibox yeniden çalışabilir ikisinede alışmıştım üzgünüm...
  • Arkadaşlar usb.den güncelleme yaptım. Mini hd plus.da bi cıZırtı başladı, sinyal alamadı bisüre, cızırtı devam ediyor ve ekranda sürekli bilgi kutucugu içinde "unaythorized devices" yazısı gelip duruyor 5-6 saniyede bi. Acil yardım lütfen.

• Fatih ve caner arkadaşlar artık uğramıyorlarmı foruma ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 5 Aralık 2016; 2:18:46 >
  • arkadaşlar...hiremco zapper hd plus uydu alıcıya destek kesilmişmi?...eyvah...!!!...
  • ip kanal listesini usb ile kaydedemiyorum iptvlist ve iptv_list olarak 2 farklı şekildede kayıtlı ama yinede ip tv açıkken otomatik yuklenmiyor neyi yanlış yapıyorum acaba?
  • palyanco48 P kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki bağlantıda yer alan açıklamalar işinize yarayabilir. Örnek dosya da paylaşılmış.

http://hiremcoteknik.com/zapper-hd-plus-mini-hd-plus-yardim-kilavuzu/#usbiptvguncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 29 Kasım 2016; 9:53:15 >
  • Toplam kanal sayısı 1500 ise kayıt etmez ayrıca kendin liste attıysan onu sil yeniden usb ile yükle bende oyle yeniden kayıt etti.
    bu Linkteki gibi yapın https://www.youtube.com/watch?v=6pJMH82qANM&t=6s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsEs_FaN -- 5 Aralık 2016; 13:38:34 >
  • Merhaba,

Free share uzun süredir sorunlu, bir açılıyorsa on açılmıyor. Benzer sıkıntıyı yaşayan var mı?

• Free share de sorunlu cihaz da sorumlu .
    Lütfen mail atın sizde yeni yazılım için hiremco ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: erpinik

Free share de sorunlu cihaz da sorumlu .
    Lütfen mail atın sizde yeni yazılım için hiremco ya.

İlk zamanlar gayet iyi çalışıyordu freeshare.

Ara sıra donması dışında cihazla ilgili bir sorunum yok ama freeshare sorunu can sıkıcı. Web sitelerinde yeni yaZılım ile ilgili olarak freeshare çalışmıyor diyenlere çalışıyor bir sorun yok demişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FuatDoblo

Merhaba,

Free share uzun süredir sorunlu, bir açılıyorsa on açılmıyor. Benzer sıkıntıyı yaşayan var mı?

Internet bağlantısında sorun olmamasına rağmen (ip tv çalışıyor) server connecting durumunda kalıyor ve bağlanamadığı için de free share çalışmıyor. Ama bağlandığında (fox kanalları için denedim) sorunsuz seyrediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

Orijinalden alıntı: FuatDoblo

Merhaba,

Internet bağlantısında sorun olmamasına rağmen (ip tv çalışıyor) server connecting durumunda kalıyor ve bağlanamadığı için de free share çalışmıyor. Ama bağlandığında (fox kanalları için denedim) sorunsuz seyrediliyor.

aynen, connecting durumunda kalıyor. bağlanamıyor. bağlandığında ise ben hotbird'deki polonya spor kanallarını izleyebiliyorum. ama sürekli connecting modundan bu aralar. bu genel bir sorun anladığım kadarıyla?
  • Lütfen hiremco sitesinden mesaj atın
    Sorunları belirtin.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.