Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
30
Favori
76.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknologs

Zapper hd plus ve miniye gelen yeni yazılım ile pc nizde yada nas cihazınızda paylaşıma açtoğınız klasöre bağlanıp film izlerken oluşan donma sorunu çözüldü..evimdeki nasa zapper hd den bağlanıp içindeki filmleri süper bir şekilde izliyorum..muhteşem rahatlık oldu bana..bu özelliği ile rakipsiz

Film izlemek icin illa bilgisayara indirip paylasimdan mi izlemek lazim?
    Ayrica nete girebilen bir recevir yok mu acaba?
    Bu aletin biss sifre cozme ozelligi de varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djlwcafi

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

Zapper hd plus ve miniye gelen yeni yazılım ile pc nizde yada nas cihazınızda paylaşıma açtoğınız klasöre bağlanıp film izlerken oluşan donma sorunu çözüldü..evimdeki nasa zapper hd den bağlanıp içindeki filmleri süper bir şekilde izliyorum..muhteşem rahatlık oldu bana..bu özelliği ile rakipsiz

Film izlemek icin illa bilgisayara indirip paylasimdan mi izlemek lazim?
    Ayrica nete girebilen bir recevir yok mu acaba?
    Bu aletin biss sifre cozme ozelligi de varmi?

toplu olarak qnap nas cihazı ile indiriyorum.Nas cihazın 7/24 açık .ben online film izlemiyorum.uydu cihazımdan nasdaki film klasörüne bağlanıp filmleri izliyorum..mkv mp4 avi farketmiyor..dışardaykende nasa bağlanıyorum cepten yada pc den linki ekliyorum eve gelince hiremcodan izliyorum

• Tavsiye edilecek baska cihaz varmidir? Yaklasik 4 gundur evde tv seyredemiyorum. Daha yeni bir cihaz varmidir uydu alicisi olarak. Bugun siparis vermek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: djlwcafi

Tavsiye edilecek baska cihaz varmidir? Yaklasik 4 gundur evde tv seyredemiyorum. Daha yeni bir cihaz varmidir uydu alicisi olarak. Bugun siparis vermek istiyorum.

selam mını modelı var

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/hiremco-mini-hd-plus-uydu-alicisi-1-sene-paylasim-P79977549
  • Mini istemiyorum. Tv konsolumda recevir bolumu var. Tesekkur ederim.

• S.a. arkadaşlar, ben de bu cihazı 2. el alarak aranıza katıldım. Evde int. olmadığı için cep tlf. nu usb ile bağlayıp internete bağlanabilir miyim?

• djlwcafi kullanıcısına yanıt
    Film izlemek istiyosan sana bir öneri bu cihazı al sahibindende falan 2.el bulabilirsen android tv box al...
    Çindende getirebilirsin...40-45 dolara güzel cihazlar var...
    Bende var bu aletten gayet işimi görüyor...
    Yalnız alıcan cihazın 4 çekirdeği ve e gb ramı kesin olsun...
    Eğer çinden alacaksan bir de ucuz yollu airmouse al bak keyfine...
    Uydu cihazını ben şahsen uydu niyetibe kullanıyorum... Hd ve sd yayınlar yeterli ve tatminkar...
    Bu arada androidli uydular var bence girme donanımı zayıf...
    Harici olarak al...

• Sagol herhalde dsmart alcam. İnternetten arastirdim internet arti dsmart hd yayinli 69 tl. Buyuk ihtimal bu paketi alcam cunku evde de net kullanimi yapiyorum ve ayni fiyati oduyorum. Tesekkurederim.

• djlwcafi kullanıcısına yanıt
    bende dsmart ta var eğer film izlemek istiyorsan ben pek önermem çok film izleyen biriysen yeni film bulman zor tekrar sayısı fazla filmlerin ama belgesel ve hd kanallar olarak gayet iyi hayırlı olsun şimdiden
  • Ben bunu kullanıyorum. Tavsiye ederim. Zaten yorumlarını okursanız, Hiremco Zapper HD Plus için alan bir çok kişi var.
  • bu mbps olayi onemli mi peki? ayni fiyata 300mbps olani var mesela

• Daha hızlı veri transferi yapar ama önemli olan Hiremco Zapper HD Plus ile uyumlu mu? Önceki mesajımda önerdiğim uyumlu bir model.
  • cittaslow kullanıcısına yanıt
    Sizin önerdiğinizin üst modeli ama antensiz sanırım
    Aztech WL578

• Cihazı ip tv için alıcam nasıl tavsiye edermisiniz ip tv'de bir sıkıntı çıkarıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erengiray1

Cihazı ip tv için alıcam nasıl tavsiye edermisiniz ip tv'de bir sıkıntı çıkarıyor mu ?

arkadaşım...evimizde internet süratimiz maksimum 25 megabayt çoğunlukla sıkıntısız çalışan iptv yayınlarını cihazımızın üzerinden seyredebiliyoruz tavsiye edebilirim geçen yılda 250 lira para verip almıştım...bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.İp tvyi nerden aldınız acaba ?
  • erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    sıkıntısız seyredebilirsin 16 lık netle kullanıyorum netteki iptvler çoğu donmasız takılmasız serveride öyle tavsiye ederim size
  • sustakazim S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.Sizin kullandıgınız ip tv varsa ismini verebilir misiniz?
  • erengiray1 E kullanıcısına yanıt
    internetten free iptvleri kullanıyorum para ile alınandan farkı olmuyor isterseniz yardımcı olabilirim :) bilindik birkaç site iş görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sustakazim -- 31 Temmuz 2016; 22:58:30 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.