Şimdi Ara

Fat Bike (Fatboy bisiklet hk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yurt dışından getirtmeyi planlıyorum. Trekking ve Karda kullanılmak amaçlı mevsimi de yaklaştığından ötürü geç kalmadan almayı düşünüyorum.

http://www.aliexpress.com/item/passion-ebike-Europe-US-Low-Grade-26-4-0-fat-tire-bicicleta-mountain-bicycle-fat-bike/1964363923.html?spm=2114.01020208.3.10.Uu2HCM&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201527_4_71_72_73_74_75,searchweb201560_2

Aliexpress'de Fat Bike olarak bir kaç ilan mevcut yalnız güvenirlik konusunda pek emin olmamakla birlikte shipping metodu biraz uçuk olduğundan ötürü bir türlü alabilme imkanı sağlayabilmiş değilim. Halihazırda ülkemizde de çakal diyebileceğim bir kaç kişi de fiyatının 3 katı pahalısına satmaya çalışıyor. Bu konuda önerebileceğiniz veya uygun fiyata bulabileceğimiz bir Fatboy bisiklet imkanı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arkadaşlar yurt dışından getirtmeyi planlıyorum. Trekking ve Karda kullanılmak amaçlı mevsimi de yaklaştığından ötürü geç kalmadan almayı düşünüyorum.

http://www.aliexpress.com/item/passion-ebike-Europe-US-Low-Grade-26-4-0-fat-tire-bicicleta-mountain-bicycle-fat-bike/1964363923.html?spm=2114.01020208.3.10.Uu2HCM&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201527_4_71_72_73_74_75,searchweb201560_2

Aliexpress'de Fat Bike olarak bir kaç ilan mevcut yalnız güvenirlik konusunda pek emin olmamakla birlikte shipping metodu biraz uçuk olduğundan ötürü bir türlü alabilme imkanı sağlayabilmiş değilim. Halihazırda ülkemizde de çakal diyebileceğim bir kaç kişi de fiyatının 3 katı pahalısına satmaya çalışıyor. Bu konuda önerebileceğiniz veya uygun fiyata bulabileceğimiz bir Fatboy bisiklet imkanı var mıdır?

Hocam parçaları tek tek almayı deneyebilirsiniz belki kargo parasından yırtarsınız.

• bilmediğin markayı alma bence. fatbike satılıyor tr de onlara bak
  • Carraro'nun fatbike'ı var, lakin detaylı resim göremedim. Eğer beklediğim şekilde ise almayı düşünebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer hala ilgileniyorsanız ben 2015 Mongoose Argus Fatbike satıyorum. 10km bile yol yapmadı bisiklet. Gerçek manada 0'dan farksız.  Fat Bike (Fatboy bisiklet hk)

Bisikletin Türkiye fiyatı 4000TL civarında , amerika fiyatı 1000$.  Fat Bike (Fatboy bisiklet hk) Fat Bike (Fatboy bisiklet hk)

• geçen sene walmartta 199$ a satıyorlardı. Türkiye deki fiyatlara günah günah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bisikletleri özel kılan ne ? İlk defa bugün gördüm dışarda

• karda arazi koşullarında çok iyi performans sergiliyor. lastik genişliği fazla oldugundan basıncı azaltıyor ve engelleri aşabiliyorsun. asfaltta gidilmez sadece kar arazi vb.

• kartasal1973 kullanıcısına yanıt
    Ozaman insanlar sırf görüntüsünden bunu tercih ediyorlar , Anadolu yakasında bisiklet binerken 2 tane gördüm bunlardan, bende diyorum insanlar asfaltta bunu niye kullansınlar hani konfor olayı eminim çok çok iyidir ama onun haricinde düz yol kullanımında bor artısı yok

• evet görüntüsü güzel dikkat çekiyor ama alıpda sadece asfaltta kullanmak çok gereksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartasal1973 -- 5 Mart 2017; 2:29:46 >
  • Fatbikelari sehir icinde kullananlara biz genelde cahil diyoruz ya goruntuye ozenip aliyolar yada dikkat ceksin diye aliyolar ama tamamiyle gereksizlik baskada bisey değil. Kullanim amaci kar çamur çöl gibi arazilerde yol almak icin kullanilir fat bike ile engebeli arazide yol alamazsin duz yol olmasi arazinin engebesiz olmasi gerekir. Ama sporcular bos durmamis modifiye etmisler dag bisikletini fat bikeye cevirmisler dag bayirda gezen var asfaltta yaris duzenleyende var.

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bu bisikletleri özel kılan ne ? İlk defa bugün gördüm dışarda

Tamamen arazide, karda ve kumda kullanmak icin tasarlanmis. Agirligi, kadro yapisi ve lastik genisliginden dolayi sehir ici kullanima hic musait degil. Turkiye'de de cok piyasasi yok bu bisikletlerin.

• test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 1:22:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.