Şimdi Ara

Canon MX 925 Baskı kafası çıkartma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon MX925 yazıcı kullanıyorum. B200 hatası aldığım için baskı kafasını temizlemek istiyorum. Fakat fotoğrafta kırmızıyla işaretlediğim yer baskı kafasının çıkmasını engelliyor. Bu kısmı yazıcıya hasara vermeden nasıl sökebilirim? Sökme videosu varsa oradan bakarak rahatlıkla yapabilirim. Bu konuda bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Canon mx model yazıcıların baskı kafasını temizleme videosu

• azıcı kafasını kartuş değiştirme konumuna getirerek alt renk etiketlerinin bulunduğu plakayı hafif yukarı kaldırarak kendine ( yazıcının dışına ) doğru çek metal yaylardan kurtulduğunda ( ortalama 1 ila 1.5 cm ) durucaktır. Sonrasında Kafa içerisinde bulunan siyah kartuş yanındaki plastik göbekten çekip alabilirsin. 3 adımda kolayca çıkıp takılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h2oxygen1 -- 10 Ekim 2016; 0:07:29 >

• h2oxygen1 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Yazıcıyı sattığım için kullanmıyorum fakat kullanan arkadaşlar için faydalı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün mavi rengi yazmamaya başladı. Çıktılarda mavi renk yok. Yukarıdaki işlemi yapsam mavi rengi düzeltir mi?

Sizce benim yazıcıdaki sorun nedir?

https://forum.donanimhaber.com/m_121797076//tm.htm#121797076
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Mavi mürekkebiniz bitmiş olabilir. Doğrudan bu işleme başvurmadan kartuşunuzun dolu olduğundan emin olun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.