Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 10 maçımın ardından platin oldum. Oyuna girmesem golda falan düşer miyim? Bazen oynamaya fırsat bulamıyorum.
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    LVL 383 , rank 2400 , yaş 32 , her heroyu ortalama üstü oynarım, Botvinnik#21915 ekleyebilirsiniz.
  • Çok hızlı oyun, gözüm yetmiyor oynamaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo yeni skinler gelmiş hepsi bomba
    Junkrat skin 3000 cost blizzard bizle eğleniyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aléister Crowley -- 11 Ekim 2016; 20:56:29 >
  • çok iyi skinler yav bayadır oynamıyordum oynayasım geldi ama şuan 1k kuyruk var giremiyorum
  • vay arkadaş giremedik 5 bin kişi var önümde, skinler fenaymış
    videoda dikkatimi çeken o robotların acaba sombrayla bir ilgisi var mı,
    sonuçta hacker ve o robotlar da sadece brawl için değildir

• Guzel skinler var :-P

• Halloween etkinliği için yayınlanacak çizgi roman kısa süre önce Portekizce olarak ortaya çıkmıştı. Her ne kadar resmi olarak yayınlanmasına daha zaman olsa bile çizgi romanın Türkçeleştirilmiş halini Junkestein Çizgi Romanı - Türkçe kısmından okuyabilirsiniz.
  • Mercy çok tatlı olmamış mı ya <3

• Brawl çok zevkli, açın oynayın

• Burda ders çalışanlar var, ağzımızın suyunu akıtmayın rica edicem. Oynayamıyorum, zaten mercy aşığıyım

• Mercy halloween fena olmus yahu vuhuu

• WaapS kullanıcısına yanıt
    Hani dikkatinizi dağıtmak gibi olmasın ama mercy de çok hoş olmuş, ekrana bir anda çıkınca bakakaldım bir süre

4 achivementın 3'ünü tamamladım, bir tek hardda galibiyet kaldı başım zonkluyor şu an ama acayip eğlendim

• Güncellemeyi dün attım ama oyuna gırıp sadece gelen lootbox ı acabilecek kadar zaman bulabildim brawldaki olay ne suan?
    (lootboxtan symmetranın cadılar bayramı skini cıktı)
  • O Mercy'nin Hallowen skini alınacak.

O ney öyle arkadaş yav. Zaten Mercy'yi çok seviyorum.

Hard'da bir yapamadık Brawl'ı hep en sonda gittik. O Roadhog çıldırtıyor dün 1 canı kaldı ölmedi domuz.

@InsignAce

Eichanwalde'daki köprü ve Şato kapısını savunuyoruz. Junkrat, Junkenstein rolünde ve Zombie Omnic robotları bize doğru Horde şeklinde geliyor. Kapının bir canı var kapıya çarpınca patlıyorlar ve bu düşüyor. Arada Rip-Tire yolluyor. Sonra orta Boss'lar Reaper ve Roadhog geliyor(Öldürmesi baya zor) Arada bir Junkrat'in kendi gelip bombardıman yapıyor öldürene kadar. En sonda da zaman bitince yihuuu diye sevinirken Mercy çıkıyor ve kötü karakterleri diriltiyor ayrıca Roadhog'u boostluyor.

Oynayabileceğimiz herolar: Soldier 76, Ana, McCree ve Hanzo

• Dün gece güncellemeyi durdurmuştum fakat şu an devam edemiyorum. Bu sorunu alan var mı ?

"We're having a problem transferring data. Please check your internet connection just in case and try again."
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Baya güzelmiş skinler gerçektenl bana şansa symmetranın hallowenı çıktı keşke mercy çıksaydı dedim :D

• Bu fotoğrafı gören varmıydı oyun içinde İnce detaylar güzel ama ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Dün gece güncellemeyi durdurmuştum fakat şu an devam edemiyorum. Bu sorunu alan var mı ?

"We're having a problem transferring data. Please check your internet connection just in case and try again."

Regionı americas yaptım güncelleme oldu o şekilde
  • Ow da benım Vsync açık baktım çoğu kişi kapatıyor.Owda vsync ı açık mı oynuyorsunuz kapalı mı?
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.