Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam cevap attılar böyle demişler. reddettiler bide kötü espiri yapmışlar sonunda

Hello there! (^_^)/)

I am Game Master Scogunn! Happy to meet you! I am sorry about any wait time you may have had to get a resolution to your issue. Picture for a moment the thrill of overcoming a difficult boss with your friends at your side. That is the feeling I wish to get you back to today. :)

Today it seems we had an issue with consolidating battlenet accounts. To answer your question, neither Hearthstone nor Overwatch can move to a new battlenet account. That may change one day though. It took years after their release for Diablo 3 and Starcraft 2 to be able to move, but they can now. Just check back a couple times a year on this. Hopefully they will be able to move one day.

As a rule, I believe in treating everyone as a friend or loved one and I hope that came through in my work, even if the answer I had to give you was not the answer you wanted. Rest assured that I would not give you an undesired answer to anything I believed you would get a more desirable answer with from a different Game Master.

I have a Game Master joke for you, I hope it gives you a smile.

What is orange and yellow and looks great on gnomes?

Fire.

• Sezon 2 haberleri çok güzel. Bu sezon herkes sinir krizleri geçirdi, artık rahatlayacağız gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarihi varmi yeni harita için?

• Bu Blizzard gercekten MM yapmayi bilmiyor, Hots'ta da rezalet. Kactir beni oyunun sonundaki maca atiyor. QM'de iki takimin da dengeli oldugu mac sayisi 1/4 veya 1/3'tür. Giriyorum ya hizlica kazaniyoruz, yada 2 dakikada kaybediyoruz. Oyuncu kitlesi icin de yok Blizzard'in kitlesi iyi kitle deniyor. Iyi buysa kalsin. Arabayi ilerletmemiz lazim, embesiller milletin pesine düsüp zamani harciyor, sonra da kaybediyoruz. Yada alan rakipteyken disarida adam kovalayanlar kayniyor.
  • 63'e kadar çıktım şu an 62'yim. Yarın son olarak 65'e zorlayacam SoloQ'da.

Ama SoloQ kanser eder adamı. Bugün bi maçta 2 kişi kaldık adamla, 4 afk olur mu ya bi takımda

2Heal/2Tank/1Flank/1Dps setup kurdurmaya çalışıyorum genelde. Kurulursa herkes işini yaptığında oyunu kazanıyoruz ama Ultileri combolamak çok önemli Duo girmediğinde zor oluyor bunu yapmak.

• resmi bir açıklama var mı bilmiyorum ama bazı yorumlarda eylül denmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam 9'dan sonra aralıksız 4-5 saat Competitive kasacak eleman lazım.

Erwin#2908

Alternatif olarak listemde iseniz akşam ortalarda olun beni görünce mesa atın.
  • Blizzard'ın geliştirdiği ve son dönemlerin en popüler yapımlarından biri olan Overwatch'un ilk sezonu bildiğiniz gibi iki gün sonra bitiyor. 6 Eylül'de başlayacak olan yeni sezon öncesinde oyunun yapımcısı Jeff Kaplan, yeni sezon için değişecek olan gelişmelerden ve eklenecek olan yeniliklerden bahsetti.

Yapılan açıklamalardan derlediğimi başlıklar şu şekilde;

Sezon 2’de ulaşabileceğiniz en yüksek yetenek puan 5000 olacak. Sezon 2’de artık kesirli sayılar olmayacak sadece tam sayılar görünecek. Artık oyuncular derecelerini bir rakam ile değil yetenek kademeleri ile belirtebilecekler. Yeni sezonda yedi adet yetenek kademesi yer alacak. Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Master ve Grand Master kademeleri oyuna eklenecek.

Karşılaşmalarda eşleşirken, sizin yetenek puanınıza yakın olanlarla eşleşeceksiniz. Master ve Grand Master kademeleri dışındaki kademelerde düşme olmayacak. Diamond, Master ve Grand Master kademesinde yer alacak olan oyuncular bir hafta boyunca herhangi bir karşılaşmaya girmezlerse 50 yetenek puanı kaybedecekler. Bu oyuncular en çok Diamond kademesinin tabanına kadar düşebilirler.

En iyi 500 oyuncu arasında yer alabilmek için en az elli karşılaşmada oynamış olmak gerekecek. Altın silahlar için gerekli CP'ler yeni sezonda 300CP'den 3000CP'ye çıkarılacak. Aynı zamanda yeni sezon öncesinde sizin sahip olduğunuz CP'ler de 10'la çarpılacak. Yeni sezonda yetenek kademenize bağlı olarak puan kazanacaksınız.

Sudden Death modu kaldırıldı. Artık maçlar berabere bitebilecek. Beraberlik sonucunda iki takımdaki oyuncular da bir miktar puan kazanacak.

• InsignAce kullanıcısına yanıt
    Yine mi sildin köpek

• Prowind kullanıcısına yanıt
    evet biz ayrı dünyaların insanlarıyız...
  • Com.den sonra menüye atma işini halletmediler .ayrıca sezon için ayrı menü olsa keşke ..rekabet hissini alamiyorum bir turlu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Com.den sonra menüye atma işini halletmediler .ayrıca sezon için ayrı menü olsa keşke ..rekabet hissini alamiyorum bir turlu ..

Sezon atmamalı iyi bir tk denk geldimi bırak oynuyalım. Takım olmayan solo oynuyanlar için diyorum.
  • Yani simdi yeni sezonda altin silahlar 3000 cp olacaksa benim su an 240 cp'm var, 300'e degil 3000'e alacagim yani yeni sezonda oylemi vay vay.

• arkadaşlar bu oyundaki tüm mapleri fotograf olarak gösteren bir site var mı tepeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Yani simdi yeni sezonda altin silahlar 3000 cp olacaksa benim su an 240 cp'm var, 300'e degil 3000'e alacagim yani yeni sezonda oylemi vay vay.

yeni sezonda sizin CP'niz de 2400'e çıkacak. Gelen CP'ler de 1'er 1'er gelmiyor artık yanlış anlamadıysam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Yani simdi yeni sezonda altin silahlar 3000 cp olacaksa benim su an 240 cp'm var, 300'e degil 3000'e alacagim yani yeni sezonda oylemi vay vay.

yeni sezonda sizin CP'niz de 2400'e çıkacak. Gelen CP'ler de 1'er 1'er gelmiyor artık yanlış anlamadıysam.

1'er 1'er geliyorsa işimiz var
  • arkadaşlar sezon tam olarak ne zaman bitiyor bari bugün biraz kasayım diye düşünüyordum?

yani 18 ağustos ama herhangi bir saat var mı?

bir de sizde de oluyor mu play'e basıyorum menüdeyken, sürekli iptal oluyor arka arkaya basmak zorunda kalıyorum play'e sonra oyun buluyor.
    evet quickplayde ezqsin
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    'play of the game için payloadı bırakırım ittirmeyi unutmayın' sözünün sahibinden büyük laf :D:D:D:D ripırla ultı attın ondada alamadın ya pü :d ayrıca reinhardt aldım ne yapmamı beklıyodun kı :d lucioball kasıyorum oyuna adapte olmadım hala :D
    reaper ile payload mı ittircem kardeş.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.