Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet fiber 90 civari ping aliyordum genelde. 2 gundur 150 lerde niye boyle anlamadim. Oynadigim diger oyunlarda bir değişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum , oyunu aldıktan sonra istediğimiz hero ile oynayabiliyor muyuz yoksa bir takım heroları parayla satın almamız mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum , oyunu aldıktan sonra istediğimiz hero ile oynayabiliyor muyuz yoksa bir takım heroları parayla satın almamız mı gerekiyor?

İstediğin hero ile oynayabilirsin. Oynanışa etki edecek şekilde satılan birşey yok oyunda.
  • Yav arkadaş şu Competitive'e giren mallar yüzünden oyundan soğudum. Gruba gelin gruba. Listede 60 kişi var anca 8-10 kişi oynuyor kimse de gruba davet etmiyor çıldırıcam sonunda.

Akşam resmen ezildik 2 maçta da. Adama diyosun şu Tracer'ı değiş 2. tank al yok. Herkes amele gibi oynuyor. Quick'de bile daha rekabetçi maçlarım oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Yav arkadaş şu Competitive'e giren mallar yüzünden oyundan soğudum. Gruba gelin gruba. Listede 60 kişi var anca 8-10 kişi oynuyor kimse de gruba davet etmiyor çıldırıcam sonunda.

Akşam resmen ezildik 2 maçta da. Adama diyosun şu Tracer'ı değiş 2. tank al yok. Herkes amele gibi oynuyor. Quick'de bile daha rekabetçi maçlarım oldu.

Ps4 gel dostum her mac cekisme grup olsanda olmasanda.

• PS4'te oynayamam ben FPS.
  • lucioball dehşet zevkli messi oldum baba pro lucıoball player :D
  • Oyunun skin sistemini çözemedim. Bana sürekli skin yağıyor, nerdeyse artık bütün karakterlerin skinleri oldu. En son Tracer'ın summer games skini bile çıktı. Reinhardt'ın 4 tane oldu 1800 de param var ve daha 52 levelim. Büyük ihtimalle herkes benim gibidir ama bu adamlar niye bu kadar kolay skin dağıtıyor Yani hangi gerizekalı para verip kutu alır ki
  • zenyattaya nerf geliyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yorumlara göre tek başına oynanmayacak bir oyun diyorsunuz , oynayan 1 tane arkadaşım yok , almamalı mıyım?
  • Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    benim de oynayan yoktu, buradan eklediklerim, oyun sırasında ekleyenlerle 40 kişi falan oldu listemde

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyalist

benim de oynayan yoktu, buradan eklediklerim, oyun sırasında ekleyenlerle 40 kişi falan oldu listemde

peki hocam değer mi sizce , zevk alıyor musunuz oyundan?
    normalde bu türle pek aram yoktur ama betada ufak boyutlu diye indirip denedim, çok beğendim rusyadan ucuza aldım,
    her gün zevkle oynuyorum

• quote:

normalde bu türle pek aram yoktur ama betada ufak boyutlu diye indirip denedim, çok beğendim rusyadan ucuza aldım,
    her gün zevkle oynuyorum

ne kadara aldınız plati.ru dan mı aldınız?
    vpnle rus battle.net hesabı açtım, kendi sitesinden aldım, 91 liraya geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vpnle rus battle.net hesabı açtım, kendi sitesinden aldım, 91 liraya geldi

aynı işi ben de yapıp wow aldım fakat o sistem kalktı sanırım.
  • eğer hırslı ve kazanmak amaçlı oynayan biriyseniz solo olarak saçlarınızı tel tel döker benden söylemesi

ama ben casual oyuncuyum zaten kaybetmeyide önemsemiyorum amacım öylesine eğlenmek.. o zaman tabi ki de güzel oyun.

ben klavyemi kıracak noktaya geliyorum bazen masamı yumrukladığım oldu
  • Arkadaşlar burdan mı anlaşıyorsunuz bilmiyorum ama id fRAUTZ#2278 ekleyin oynayalım. Levelim da 33 şu an , yeniyim yani .
  • Oyunu ben de almayi düsünüyorum ama bazi cekincelerim var. Hots da oynuyorum arada ve orada sinir oldugum seyler sanirim bu oyunda da var.

- Hots'un Matchmaking'i rezalet. Sacma sapan ve dengesiz takimlar olsuturuyor, bu oyunda da öyle mi?

- Hots da takim oyununa dayali oldugundan bütün takimin düzgün ve birlikte oynamasi önemli. Bu oyunda oyuncular genelde buna uyuyor mu?

- Serverlarinin kötü oldugunu okudum. Sanirim 8-10 sat önce 60 tick rate güncellemesi gelmis.

- Skill kullanip tam ölürken kacarken, bizim ekranda kactigimiz ama yine de öldügümüz cok oluyormus. Bu ne kadar can sikici oluyor?

- Baska eksileri veya artilari var mi? Önerir misiniz bu eksilere ragmen? Bir mac icin ne kadar bekleniyor ayrica?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skagboy

Oyunu ben de almayi düsünüyorum ama bazi cekincelerim var. Hots da oynuyorum arada ve orada sinir oldugum seyler sanirim bu oyunda da var.

- Hots'un Matchmaking'i rezalet. Sacma sapan ve dengesiz takimlar olsuturuyor, bu oyunda da öyle mi?

- Hots da takim oyununa dayali oldugundan bütün takimin düzgün ve birlikte oynamasi önemli. Bu oyunda oyuncular genelde buna uyuyor mu?

- Serverlarinin kötü oldugunu okudum. Sanirim 8-10 sat önce 60 tick rate güncellemesi gelmis.

- Skill kullanip tam ölürken kacarken, bizim ekranda kactigimiz ama yine de öldügümüz cok oluyormus. Bu ne kadar can sikici oluyor?

- Baska eksileri veya artilari var mi? Önerir misiniz bu eksilere ragmen? Bir mac icin ne kadar bekleniyor ayrica?

50+ saatlik oyun deneyimime göre, sorularını kendi görüşüm doğrultusunda cevaplayayım:

- Matchmaking hots'a göre daha dengeli. Şuan için çok iyi diyemeyiz ama kötü de değil. Oyun yeni olmasından dolayı şuan ortada diyebiliriz.

- Bu oyun da kesinlikle takım oyununa dayalı ve oyunun en büyük eksiye sahip olduğu nokta bu bence. Daha doğrusu eksiyi oyuna yüklemek yanlış. Oynayan kitlenin bir kısmı şuursuzca oynuyor. Hanzo, Genji ve Ana (bunlar benim izlenimlerim) oyun modu gözetilmeksizin, laf olsun diye seçilebiliyor. Özellikle ranked maçlarda çok sinir bozucu olabilir bu durum. Fakat takım genelinde aklı başında oyuncu sayısı fazlaysa konuşarak düzgün bir takım kompozisyonu kurmak ya da böyle troll pick yapanları uyararak takıma fayda sağlayacak bir hero seçmelerini sağlamak mümkün.

- Kendi adıma şimdiye kadar hiç server problemi yaşamadım.

- Bu söylemiş olduğunda hiç başıma gelmediği için bir şey söyleyemeyeceğim. Galiba benim bağlantım iyi :)

- Oyun bence kesinlikle deneyim edilmesi gereken oyunlardan. Ammavelakin henüz çok yeni olduğu için içeriği çok zayıf buluyorum fakat oyunu yapan firma Blizzard olduğu için ve oyun şimdiden çok iyi bir noktaya geldiği için eksik görülen ve hatta bizim aklımıza dahi gelmeyen pek çok şeyin zaman içerisinde oyuna ekleneceğine inanıyorum. Maddi imkanın oyunu almaya elveriyorsa kesinlikle almanı öneririm.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.