Şimdi Ara

The Last Kingdom (2015- ) Tarihi Dizi- 2 Sezon.. ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
15
Favori
20.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vikings'den daha çok vikings emin ol

• Alfred sana müstehak pagan damat
  • İşin yoksa 1.5 yıl bekle şimdi

Kjartan ölene kadar dizi inanılmaz bir seviye ilerliyordu. Kjartan öldükten sonra, timeskip oldu ve dizinin seviyesinde ufakta olsa düşüş oldu. Bunu yeni konuya geçmelerine bağlıyorum. Genel olarak yine muazzam bir sezondu. Özellikle ilk 5 bölüm bence çok çok iyiydi.
  • Üçüncü sezonu onaylanmış.
  • artık rezalete dönen vikings dizisini bırakıp komple last kingdomu izlemeye başladım
  • Muazzam harbiden muazzam. 1 saatlik bölüm su gibi akıp gitti. Piyasadaki en underrated dizilerden biri
  • 3. sezon fragmanı konulmamış buraya, yeni farkettim.

• Yeni sezon İlk 3 bölümü izledim açık ara senenin en iyilerinden
  • Dizinin 4. sezonu 26 Nisan'da yayınlanacak.

• ulan uhtred maraba geldin maraba gittin bari son nefesinde bi duruşun olsaydıThe Last Kingdom (2015- )  Tarihi Dizi- 2 Sezon.. .. 

• Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Bu adam bana hep Skyrim'de ki guardları anımsatıyor.
  • Bugun bitirdim baya basarili dizi konuyu ustte tutalim izlemeyenler bilmeyenler de izlenek ister belki
  • İlk sezonun üzerinden 1 asır geçti be . bekle bekle öldü k. Vikings de hazır p0ka sarmışken iyi gider bu ama diziyi başkan izlemek lazım unuttuk valla
  • Spartacus'ün yerini doldurabilecek bir dizi hala gelmedi. Aklıma gelince moralim bozuldu.

-----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Mart 2017; 13:40:36 >
  • Şu başlığı değiştirir mısınız artık 2.sezonun ortasına geldik millet başladığından bile haberi yok
  • Kalite olarak vikingsden oldukça ilerde olduğunu düşünüyorum umarım böyle devam eder
  • Yine muazzam bir bölüm. Diziye söylenecek söz bulamıyorum.

Bölüm hakkında

Kjartan'ın sezon finalinde ölmesini beklerken adam 4.bölümde öldü.
  • Bjorn olayi agir fake :D
  • Muazzam

• Diziyi 2 gün önce izlemeye başladım ve 2 günde de bitirdim. Kimse çakma vikings falan demesin vikings den daha çok sardı bu. Gece uyumadım bunu izledim. Bir de süresi uzun. 2 bölümü bir film yapıyor resmen. Önceki yazanlardan biri doğru söylemiş vikings'den önce çıksa bu daha popüler olurdu. Chuck'tan sonra beni bu denli bağlayan 2. dizidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offside -- 31 Ağustos 2017; 13:19:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.