Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Slifer45

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

arkadaşlar herkes mi outdoor giyiyor yokmu timber harley cat giyen

Bir defa Outdoor bota geçen bir daha dediğin botları kolay kolay giyemez hocam.

Hafiflik, rahatlık derken geçen sene bir tane Harley alıyim dedim bildiğin ayaklarım içinde inanılmaz rahatsız oldu. Odun gibi ayakkabı kıpırdamıyor. Ağırlığı da cabası. Bana göre gereksiz.

Outdoor botlar spor ayakkabı gibi hafif oluyor, içleri de çok rahat.

görüntüsü bence çok çirkin. yani outdoor giyen benim dediklerime hepsi aynı ne anlıyosunuz diyor. outdoor giymeyen 'BEN' de outdoorlara hepsi aynı :) diyorum. bence görüntüleri güzel olsa alabilirdim ama gerçekten çirkin

Hocam benim için ayağımın sağlığı ayakkabının şeklinden daha önemli. Ayrıca renkli janjanlı olmadığı sürece Outdoor botların kötü görünen bir yanı yok. Zaten üstüne pantalon geliyor sadece alt tarafı görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

http://www.hepsiburada.com/bestway-65032-prof-hydro-force-tenor-pro-bot-set-p-OUTSD65032
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

Sanmıyorum ankaranın soğuğundan beni koruyacağını. Oradaki arkadaşlr için yeterince sıcak değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: İroniMan

Yotube facebok twitter botu sandım

Alıntıları Göster
    takip +++ bot lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

quote:

Orijinalden alıntı: Braveheart1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

http://www.hepsiburada.com/bestway-65032-prof-hydro-force-tenor-pro-bot-set-p-OUTSD65032

Kolibri markayı tercih ederim çok daha sağlam...3.30 m ve 9.9 kısa şaft motor takınca süper uyum.

Zodyak mı Fiber bot mu öneririsinz beyler bedava kargo var alacağım kararsız kaldım

şaka biyana YDS bot almak istiyorum Çok mu rahatsızlar? Askeri bot %100 su geçirmez rahatlığı nasıldır?

https://www.youtube.com/watch?v=lMxKgovsxSw

Tavsiyem Magnum Bot spor ayakkabı kıvamındadır...
    Yada YDS nin özel serileri var onlarda muhteşem...
    Gözü kapalı alablirsiniz...

Bunlara bakmayınız bile...

YDS'nin MORAINE GTX modelini alasım var fakat konfor bakımından endişeliyim.

Askerde kullandım inanamayacağın kadar rahat . Su kar çamur hepsini unut .

Ben almak istiyorum da yara yapar diyenler vs var çevremde rahat değil diyenler filan.o yüzden ikileme düştüm

Vallahi ustad ben askerlogimi hakkari semdinlide yaptim 12 ay dag taş intikal kar çamur banamısın demedi hiç bir rahatsızlıkta çekmedim açıkçası. Hatta 12 ay hergun giyilmesine ragmen toruna birakip giderken bile sıfır gibiydi kesinlikle almalısın bence bende tekrar almayı dusunuyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

quote:

arkadaşlar herkes mi outdoor giyiyor yokmu timber harley cat giyen

Bir defa Outdoor bota geçen bir daha dediğin botları kolay kolay giyemez hocam.

Hafiflik, rahatlık derken geçen sene bir tane Harley alıyim dedim bildiğin ayaklarım içinde inanılmaz rahatsız oldu. Odun gibi ayakkabı kıpırdamıyor. Ağırlığı da cabası. Bana göre gereksiz.

Outdoor botlar spor ayakkabı gibi hafif oluyor, içleri de çok rahat.

Alıntıları Göster
    Solomon fırsatı gören yapıştırsın da alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Solomon fırsatı gören yapıştırsın da alalım

Alıntıları Göster
    lumberjackten uzak durun arkadaşlar
    aslında söyle bir durum var
    eski üretim l.j bulmuştum sahte falan diye şüphelendim gittim flonun ürettiğini aldım
    böyle rezalet bir ayakkabı görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-005109EE3

lumberjackten uzak durun arkadaşlar
    aslında söyle bir durum var
    eski üretim l.j bulmuştum sahte falan diye şüphelendim gittim flonun ürettiğini aldım
    böyle rezalet bir ayakkabı görmedim

Alıntıları Göster
    Outdoor olarakta Salomon'un Eskape GTX modelini kullanıyorum. Dışardan çirkin görünüyor ama ayakta çok şık duruyor , pek de rahat. :D Çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

Outdoor olarakta Salomon'un Eskape GTX modelini kullanıyorum. Dışardan çirkin görünüyor ama ayakta çok şık duruyor , pek de rahat. :D Çok memnunum.

Alıntıları Göster
    asıl karar verilmesi gereken bot şekil olsun kızlara havamı atayım yoksa sağlam olsun her hava koşulunda ayağımı korusun mu
    benim kişisel tercihim yağmurda çamurda karda korkmadan giyebilmek, ortopedik olarakta ayağımı en iyi şekilde koruyan bir bot almak.
  • yahu hep bot paylaşılmış yarım bot şeklinde kışlık tavsiye yok mu...sonuçta botluk kar kış olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Arkadaşlar sıcak mı değil mi model olarak bilemiyorum ben markayı gorunce atladım ama muhtemelen 1 numara büyük gelecek hanıma o yüzden ayağı 24 -25 cm olanlar degerlendirebilir. Bot 38.5 numara fiyat 169 tl site morhipo marka Columbia

Link :http://www.morhipo.com/outdoor-bot/7546994/detay

24-25 cm ayaktan önce sanırım bayan olmak lazım.:)
  • Gençler 100-130 arası iyi görünümlü bir bot almam lazım. Kayganlik sorunu da olmaması lazım, rahatlığı çok berbat olmadıkça sorun yok. Aklımda Skechers veya Slazenger almak var ama emin olamadım. Tavsiye var mı?

Bir de hiçbir şey bulamazsam da ucuza postal alacağım, nerelerde bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peterleoschwarz

Gençler 100-130 arası iyi görünümlü bir bot almam lazım. Kayganlik sorunu da olmaması lazım, rahatlığı çok berbat olmadıkça sorun yok. Aklımda Skechers veya Slazenger almak var ama emin olamadım. Tavsiye var mı?

Bir de hiçbir şey bulamazsam da ucuza postal alacağım, nerelerde bulabilirim?
    Aslında Sportsdirect'te de çok sağlam botlar var, hem de fiyat olarak uygunlar ama kargo meselesi işi soğutuyor. Bir çift bot için 13,19 € kargo çıkıyor. Ama forumdan üç kişi birleşip alırsak, örnek olarak üç çift botun kargo ücreti 20,39 € oluyor.

Göz gezdirmek isteyenler için linkler;
    Kadın:http://www.sportsdirect.com/ladies/ladies-boots#dcp=1&dppp=24&OrderBy=price_asc
    Erkek:http://www.sportsdirect.com/mens/mens-boots#dcp=1&dppp=24&OrderBy=price_asc

• o-raiser kullanıcısına yanıt
    Gerçekten fiyatlar çok çok iyi. 3 kişi girersek çok güzel olur fiyatlar tahminen kaç güne gelir acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

Gerçekten fiyatlar çok çok iyi. 3 kişi girersek çok güzel olur fiyatlar tahminen kaç güne gelir acaba

En fazla 4-5 günde ulaşıyor hocam. 24 saatte kargoya veriliyor. Ama Türkiye ayağında Yurtiçi Kargo olması işi biraz yavaşlatabiliyor.
    Kişi çıkarsa 3. kişi alınabilir.
  • Kumaş pantolon altına ne tarz klasik bişey giyiyorsunuz? Ayaklarım çok üşür, taban kalınlaşınca da görüntü bozuluyor.
    Taban olarak eva, termo, tpu gibi çeşitler yazıyor, karda buzda kaymayan, yumuşak tabanlı klasik ayakkabı veya bot önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

quote:

Orijinalden alıntı: kopernikolatesla

Arkadaşlar sıcak mı değil mi model olarak bilemiyorum ben markayı gorunce atladım ama muhtemelen 1 numara büyük gelecek hanıma o yüzden ayağı 24 -25 cm olanlar degerlendirebilir. Bot 38.5 numara fiyat 169 tl site morhipo marka Columbia

Link :http://www.morhipo.com/outdoor-bot/7546994/detay

24-25 cm ayaktan önce sanırım bayan olmak lazım.:)

E hanıma diye belirttim zaten. Alıntı yapana kadar okusaydiniz keşke :)

• quote:

ağustosa döndüm :p

Hocam fiyatlar gbp dikkat edin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre99

Hocam fiyatlar gbp dikkat edin:)
    Açıkçası iyi markalarda fiyatlar bizim burdanda pahalı. Salomon, Merrell falan. Karrimor'ların fiyatı fena değilmiş ama.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.