Şimdi Ara

Hangi marka TV ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba salona TV alıcazda 120 ekran civarı ben televizyonlar hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için sizce hangi markayı almalıyız LG SAMSUNG PHİLİPS arasında kaldım ben, bu konuda bilgi sahibi olanlar yorum yaparlarsa sevinirim :)

• hdd ve usb bellekle, film sitelerinden film izleyeceksen LG kötü seçenek yetersiz hafıza hatası ile sinir hastası yapar... SONY, SHARP, PANASONIC v.s. bak...
  • GLODIO kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginiz için samsung ve philips nasıldır sony lere baktımda fiyat olarak pahalı geldi biraz benim için görüntü kalitesi daha önemli filmleri genelde laptop ı tv ye bağlayarak izlediğim için çok sıkıntı olmuyo
  • KAÇ İNÇ İSTİYORSUN
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    120 ekran o da 47 inç falan oluyo
  • bunu al ozaman su an bu fiyat performans olarak en iyi tv bu

bir daha bu fiyata olmaz

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-48ju6570-4k-uhd-smart-led-tv-185430566
  • reasdmusti kullanıcısına yanıt
    bizimkiler internetten tv almazlar hayatta mağazadan alıcaz çok aşırı bi fiyat farkı olmazsa buna bakabiliriz Samsung a bakalım biz o zaman teşekkürler :)
  • berkozino kullanıcısına yanıt
    iyidir... internetten almasanda internetten bak yorumlar bir miktar fikir verebilir....
  • hepsiburadadan alabilirsin sorun çıktığında iadede zorluk çıkarmazlar..
  • BEN SAMSUNGU TEK GEÇERİM NEDENİ İSE KANAL GEÇİŞLERİ OLSUN GÖRÜNTÜ KALİTESİ VE SAĞLAMLIK OLSUN SAMSUNG EN İYİSİ BENCE 120 EKRAN ALACAKMIŞSIN MADEM EN İYİSİ BENCE 48J6370 SADECE 3D YOK BU TV DE ZATEN 3D GEREK YOK TAVSİYE EDERİM ALTTAKİ VİDEO DA TV'NİN KULLANICI TARAFINDAN ANLATIMI VAR BAKMANI TAVSİYE EDERİM KARDEŞhttps://youtu.be/fhr1RnD_31Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesurtemel -- 28 Eylül 2015; 16:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLODIO

hdd ve usb bellekle, film sitelerinden film izleyeceksen LG kötü seçenek yetersiz hafıza hatası ile sinir hastası yapar... SONY, SHARP, PANASONIC v.s. bak...

LG webos 2 li televizyonum var işletim sistemi şu an için en stabil işletim sistemi .Ne taktıysam okudu .Netten herhangi bir dizi sitesinden dizi izliyorum .Tam ekran ,ileri geri takılma dahi olmuyor. Webos 2 kesinlikle çok iyi ama görüntü kaitesi dersen Philips derim fakat onunda android çok problemli . Her iki yorumumda kendi deneyimimdir
  • cesurtemel C kullanıcısına yanıt
    Curved olmasaydı düşünebilirdim . Curved olmayan bir Samsung önerebilirmisiniz 3500TL maksimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 28 Eylül 2015; 17:05:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.