Şimdi Ara

General Mobile Discovery Air Türkiye Romu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
13.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    müşterilerimden biri telefonu güncellerken hata almış ve telefon boot ekranında döngüye girmiş hiç açılmamış. Malumunuz KVK ve general mobile telefonların yazılımlarını paylaşmadığı ve uzaktan destek vermediği için bende çalışan bir discovery air ı rootlayıp mtk droid tools ve sp flash tool yardımıyla romu readback edip yedekledim. internette bir iki yerde var ancak dosyalar bozuk. umarım paylaşım faydalı olur.

Açıklamalar:
    - rom 4.4.2 orjinal türkiye romudur
    - rom mecburen rootludur (gerekirse super su içinden unroot edebilirsiniz. yöntemi bilmeyenler google da supersu unroot yazıp bakabilirler)
    - rom yükleyince imei ve cihaz id si değişmez.sorun yoktur.
    - rom direkt sp flash tool ile yüklenebilir. (SP Flash Tool v5 üzerini kullanın)
    - aşağıda sp flash tool un ve diğer ekranların resimlerini bulabileceksiniz.

BU ROMU SADECE CİHAZI SORUNLU OLANLAR YÜKLESİN. KESİNLİKLE PRELOADER I SEÇMEYİN

ROM LİNKİ
    discovery air orjinal türkiye romu

görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahancoban -- 26 Eylül 2015; 3:20:18 >

• Rom paylaşımı için teşekkürler... Diğer forumlar da linki görebilmek için üyelik bitmiyor vip olmak vs vs saçma sapan şeyler ile insanı bunalıma sokuyorlar...
  • tolgahancoban kullanıcısına yanıt
    S.a Rom Linkini Atarmısın Sana Zahmet
    Teşekür Ederim Oldu
  • Çok teşekkürler. Belkide bi dünya insan buradan indirip işini gördü. Bir Teşekkür etmek gerekiyor diye düşünüyorum. Eline emeğine sağlık usta.
  • Benim cihazda hiç tepki yok ama pc bağlanınca ses veriyor. flash tools ile de müdahele edemiyorum. 3 gündür denemediğim pro kalmadı. bunu halledebilecek biri yok mu aranızda ?
    Forumlarda biraz araştırdım benzer sorunlar yaşanmış ama çözümü anlatılmamış. Tecrübeli birileri varsa bu konuda acil tarafından desteklerini bekliyorum ... !!!
  • discovery air de radyo özeeliği var mı. Varsa radyo apk dosyası nerden indiririm.
  • Sorun çözülmüştür.
    Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 30 Mart 2016; 18:52:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery air 2gb ramli modelinede uygunmu
    resimler gozukmuyor nasıl aıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.