Şimdi Ara

Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
27
Favori
63.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arşiv niteliğinde olacak soruları yanıtlıyorum.

Yazıcı tavsiyesi isteyenler günlük alacakları baskı sayısını söylerse ona göre tavsiyede bulunabilirim.

Yazıcıda arıza olan kullancıılara istek doğrultusunda videolu anlatım da yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tutakbilisim -- 12 Nisan 2016; 21:42:52 >

• Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıdaki iki yazıcı arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Aylık maksimum 50 sayfa çıktı alacağım. Çocukların okulu vs. uzun süre de idare etmesini istiyorum.

Karar verme sürecinde çok fazla problem ile karşılaştım. Kartuşun donması, kafa hizalama hatası, ped dolması gibi sizce korkmalı mıyım? :) Yoksa yol yakınken vazgeçilim mi?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Canon G3411

EPSON L3151
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tutakbilisim

Arşiv niteliğinde olacak soruları yanıtlıyorum.

Yazıcı tavsiyesi isteyenler günlük alacakları baskı sayısını söylerse ona göre tavsiyede bulunabilirim.

Yazıcıda arıza olan kullancıılara istek doğrultusunda videolu anlatım da yapabilirim.

Elimde canon mp480 var sizce bu nasil bir yazici karyusu yok yeni alicam nekadar baski alabalirlim bu kartustan? Dolum yapilir mi?saglikli bir islem midir ?
    Tesekkurler
  • kizin01 K kullanıcısına yanıt
    Renkli mi siyah beyaz mı istiyorsun ?

Renkli istiyorsan e514 ayda 1000 baskı yapar ama 3000 5000 den sonra saçmalar. Garantisi yoktur.
    Renkli diğer bir önerim Epson L220 2 yıl garantilidir.

1102 muadil tnerlerini alırsın veya dolum yaparsın 1500 sayfa 20 tl 30 tl arasında gider.

M100 10.000 baskı ya 40 tl - 60 tl ödersin.
  • Bitmeyen Kartuş sistemi 50 - 70 Tl arasında olur

510 511 kartuşları alman gerekir onların fiyatıda 110 Tl civarıdır. bimeks de teknosa vatan da bazen fiyat düşüyor yakalarsan güzel bir fiyata alırsın

Kartuş bozuluncaya kadar güzelce gider.

510 511 şimdiki kartuşlara göre daha uzun ömürlüüdür.
  • quote:

Bitmeyen Kartuş sistemi 50 - 70 Tl arasında olur

510 511 kartuşları alman gerekir onların fiyatıda 110 Tl civarıdır. bimeks de teknosa vatan da bazen fiyat düşüyor yakalarsan güzel bir fiyata alırsın

hocam burada bir sorunum var

http://forum.donanimhaber.com/m_109703601/f_//tm.htm
  • quote:

Bitmeyen Kartuş sistemi 50 - 70 Tl arasında olur

Hocam bitmeyen kartus sistemini nasil yapabilirim biraz bilgi verirseniz sevinirim.birde kartus tamken kac cikti alirim tahminen.Hangi marksyi onerirsiniz?(bitmeyen kartus icin)
  • quote:

canon yazıcı için tıkanmayan siyah kalitesi çok iyi (mat olmayan) mürekkep tavsiyesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

canon yazıcı için tıkanmayan siyah kalitesi çok iyi (mat olmayan) mürekkep tavsiyesi
    canon e464 wifi ile telefondan nasıl çıktı alabilrim?
  • Cevap yazdım konuya

Mürekkep önemlidir cihazlarda sorun mürekkepten kaynaklı isterseniz elimizde fotoğraf kağıdı ve canon mürekkep mevcuttur. Özelden talep edebilirsiniz.
  • Merhabalar,
    bitmeyen kartuş sistemi takan firmalar mevcuttur. Dilerseniz bizimlede irtibata geçebilirsiniz.

Tanklar dolu iken ortalama 3000 sayfa baskı alabilirsiniz.

Tanksız 150 baskı alırsınız

Yanlız canonlarda el ile takıldığı için epson kadar ömürlü ve nadir sorun yaşatmamazlık yapmaz.

Ev kullancısı için Epson L310 Yazıcı
    epson L220 fotokopili yazıcı

Tavsiye edebilirim.

Epson lar pad harici garantili cihazlardır.
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Photoink diyebilirim. ucuz ve fotoğraf kalitesi alabilirsiniz.
    inktec mürekkepleri artık orjnali piyasada bulunmuyor. Değiştirip satabiliyorlar. kartuşa özel bulmanız da sorun.

Diğer markaları tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

canon e464 wifi ile telefondan nasıl çıktı alabilrim?

Bu konuda bilgim biraz eksik.

fakat google cloud print uygulaması ile yazdırıyorsunuz. hiç denemedim ama bir çok müşterim kullanıyor. Aynı ağa bağlanıyorsunuz. Ağ üzerinden gönderiyorsunuz.
  • Tutakbilisim T kullanıcısına yanıt
    hocam hangi foto kağıdı pm atar mısınız sizin sattıgınız ?
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    http://www.tutakbilisim.com/kategori/fotograf-kagitlari.aspx

Şu an bulunduğumuz bölgenin %90 ı ayrıca türkiyede büyük bir satış potansiyelimiz bu kağıtları kullanmaktadır.
  • quote:

http://www.tutakbilisim.com/kategori/fotograf-kagitlari.aspx

Şu an bulunduğumuz bölgenin %90 ı ayrıca türkiyede büyük bir satış potansiyelimiz bu kağıtları kullanmaktadır.

ücretsiz numune var mı acaba ?

acaba a4 100 lük paket olarak daha ekonomik yok mu ?
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    maalesef numune yollamıyoruz ve çok makul fyatlardır.
  • quote:

maalesef numune yollamıyoruz ve çok makul fyatlardır.
    merhaba elimde epson yazıcı var ancak (t1281) kartuş fiyatları çok yüksek bu yazıcıya bitmeyen kartuş tanklı monte edilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laletutkunu

merhaba elimde epson yazıcı var ancak (t1281) kartuş fiyatları çok yüksek bu yazıcıya bitmeyen kartuş tanklı monte edilebilir mi?

Alıntıları Göster
    merhaba elimde epson sx125 yazıcı var ancak (t1281) kartuş fiyatları çok yüksek bu yazıcıya bitmeyen kartuş tanklı monte edilebilir mi?
  • Merhaba, Canon mf8280cw yazıcımiz var işyerinde günde 5 ila 30 sayfa arasında ortalama çıktı alıyoruz.
    Sorunumuz yazıcıya belge gönderdikten sonra onu yazdirmadan peşine aynı belgeyi tekrar yada farklı bi belge gönderince ilkini yazdırıyor ama ikincisini yazdırmak için rahat iki dakika içindeki rulolar dönüyor ama kağıdı alıp yazdırma işine başlamıyor
    İlk gönderilen belge 30 sayfa olsa bile aralıksız basıyor ama ayrı ayrı gönderince sorun oluyor
    Kopyadada aynı şekilde yapıyor

Ayrıca bu yazıcının chiplerini bulmakta çok zorlanıyoruz hpnin aynı özellikte dokunmatik ekranlı bi modeli vardı keşke onu alsaymışız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.