Şimdi Ara

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.286
Cevap
46
Favori
76.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutu içerigi zengin, netligi ortada. Daha ne olsun Eken H9 Yeni Kayıpsız Netlik örneği----------Tıklayıp indirebilirsiniz------------

Satın Aldığım Link : Youtube Videomun altındadır. Buraya link koyamıyorum. Güncel indirim kodunu orada güncel olarak yazıyorum.
    Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz.

Satın almakta zorluk yaşıyorsanız Facebook ( Messenger ) üzerinden bana mesaj atabilirsiniz arkadaşlar :https://www.facebook.com/OlguErhan

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın Ve Msj Yazın<------

Satin alinacak yer : eken stoklarda artık yok - Eken ile aynı H9 kamerası + Eken firmware yüklenebiliyor malzeme 1 e 1 aynı.

quote:

Orijinalden alinti: drunkdog

Bugün isteyken kamera yanimdaydi. Sorularinizi okuyunca merak edenler için test videosu çektim. Ayni noktadan bir de Gopro Hero 3 ile çekim yaptim. Asagida download linklerini paylasiyoru. Ham halleriyle izleyip farki görebilirsiniz. Gopro ile yapilan çekim 1 saat sonra yapildi. günes biraz daha batida. Tek fark o. Eken H9 çekimi 1080 60 fps, gopro çekimi 1080 50fps. Eken dosyasinin içinde 1 adet jpg fotograf mevcut.

Full batarya testi yaptim. Ekran sürekli açik halde 1080 60 FPS'de 40 dakika çekim yapiyor. Ekran kapali iken ayni ayarlarda full batarya ile ortalama 60 dakika çekim yapilabiliyor. Ben çekim yaparken yanimda + 1 batarya ve powerbank bulunduruyorum. Yeterli oluyor.

Eken H9 videosu:https://yadi.sk/d/UvpWCZqZmTxej
    Gopro Hero 3 videosu:https://yadi.sk/i/K6GkoyLMmTxfh

Vay be bu fiyata bu Bitrate degerlerini hiç tahmin etmiyordum.

Gerçekten basarili.

[/url]
    resIm yÜkleme

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Tesekkürler @drunkdog

quote:

Orijinalden alinti: @SeniorAwesome Çok tesekkürler

Herkese iyi günler arkadaslar. Sevgili aksiyon kamerasi mucitlerimizden @OlguErhan dostumuzun tanitimiyla 3 adet Eken H9 almistim ese dosta.

Kamera 46 dolar dolaylarinda ve kutu içeriginde su alti kilifindan gerekli aksesuarlara kadar mevcut oldugu için son zamanlarda baya ilgi görmüstü.

Fazla sözü uzatmadan elimde amkov amk7000, xiaomi yi de oldugu için biraz kiyaslayarak biraz da h9 u tanitarak incelemeyi yapacagim.

Öncelikle yogun bir süreçten geçiyorum o yüzden fazla vakit ayiramadim sadece bilgi odakli olacak...

-------------

Boyutlari Xiaomi ve Amkovdan biraz daha heybetli oldugunu fotograflarda göreceksiniz. Lensin bulundugu ön yüzey kadifemsi bir yapiyla yapilmis. Xperia Z kullanicilari ne dedigimi anlayacaktir. Uzun vadede çok da saglikli olmasa da kisa vadede sizi mutlu edecektir.

Arka yüzeyde 2" lik küçük ama etkili bir ekrani var. Ekran size pratiklik sagliyor bu bir gerçek. Zaten mantigina da bu yönden bakmalisiniz. Evet ekran size pratiklik saglayacak. unutmayin profesyonel makinelerde dahi ekran 1-2 megapiksel çözünürlügün üzerinde pek olmaz.

Batarya hizli sarj oluyor. Özellikle amkov a göre gayet hizli. Bu konuda en yavas amkovdu. Süre olarak xiaomi ile 40 dk dolaylarinda görüyordum bunda da yine 40 dk dolaylarinda gördüm. Birebir süre testi yapmadigim için net cevap veremiyorum.

Aparatlari ise yarar, hangisi isinize yararsa tabii ki onu kullanacaksiniz ancak 1-2 parça disinda çogu kenarda duracak onu belirteyim.

Gearbestten aldim ve geldiginde waterproof housing in lens kisminda hafif kilcal çizikler vardi ancak paketleme esnasinda olabilecek bir sey. Keske oraya bi film çekselerdi keza kilifin arka kapaginda bile film mevcut. Bu arada kutu içerginde yedek arka kapakta geliyor.

Asagida Kiyaslama fotograflari videolari ve Eken ile çektigim fotograflar mevcut.

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

Yurtdışı Alışveriş ile ilgili Detaylar :

---Gearbest'ten Alışveriş Örneği Resimli Anlatım---
    ---Gearbest Alışveriş Rehberi---

EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 17 Ocak 2018; 15:2:46 >

• Selam Arkadaşlar.
    H9 Action camera için versiyon araştırmalarımın sonunda öğrendiklerimi paylaşayım.
    H9 action camera 2 tip olarak piyasada bulunuyor tipler neye göre sınıflandırılmış derseniz anlamadım
    ben neye göre değerlendirdim derseniz, benim kamera versiyonum halı hazırda 150914 buna göre tip 2 dedim ve 160309 LY versiyonunu yükliyeceğim
    sd kartım bu gun geliyor.
    versiyon yüklemesi yapmadıysanız yapmayı düşünüyorsanız aşagıda yazdıgım numaralara göre cameranızın tipini belirleyin versiyonu ona göre yükleyin
    TİP 1 Camera versiyon numarası
    150910-151005-151009-151103-151128-151204-151208-151229 zannederim kırmızı ile renklendirdiğim yüklüyemiyor
    son versiyonu 160309 SJ Yüklüyebiliyor

TİP 2 Camera versiyon numarası
    150914-151015-151207 zannederim kırmızı ile renklendirdiğim yüklüyemiyor
    son versiyonu 160309 LY Yüklüyebiliyor
    versiyona 4K/25 fps ilave edilmiş.
    VERSİYON YÜKLEME
    -Kaliteli sd kartınızı FAT32 olarak biçimlendirin.
    -içine indirmiş olduğunuz versiyonu kopyala yapıştır yapın sd kartın içinde başka hiç bir bilgi, dosya bulunmasın.
    -kameranızın şarjı tam dolu olsun.
    -kameranız kapalı vaziyette sd kartı takınız.
    -kameranızın açma tuşuna basarak çalıştırınız.
    -yaklaşık 3-4 dakika yükleme süresnden sonra kamera kapanıyor.
    -sd kartı içinden çıkarıp tekrar FAT 32 olarak formatlayıp kameraya takın
    -problem olmaması için bilgi kayıdı yapmadan önce sd kartınızı birde kamerada biçimlendirin.
    YİNEDE DİKKAT EDİN Araştırın emin olduktan sonra işlem yapın yada yapmayın.
    cihazınızın kullanılamaz hale gelmesinden dolayı sorumluluk kabul etmiyorum
    indireceğiniz site
    https://onedrive.live.com/?authkey=%21ABwV-E8jowHcMyA&id=F14A8D0B112A2BE3%216671&cid=F14A8D0B112A2BE3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eybi -- 13 Temmuz 2016; 18:20:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Türkiyeden alın garantili olsun.50-100 neyse fazla verin kafanız rahat etsin taksitlide alırsınız hemen teslim bekleme yok sıkıntı cıktımı garantili nede olsa. gümrük vergi derdin yok.

misal
    http://www.hepsiburada.com/eken-h9r-kumandali-4k-ultra-hd-aksiyon-kamera-pm-HB00000466RL

hatta
    http://www.n11.com/arama?q=eken+h9r çek de kullanırsın 30tl

ne gerek var yurtdışından getirtmeye.

Abi ürün zaten 100 tl

Birde garanti için fazladan 120 tl daha mı verelim

Aksiyon kameralarında garanti konusu biraz sıkıntılıdır. Sonuçta düşer eder su kaçar gibi durumlarda tüketiciye kullanıcı hatası diyorlar çoğunlukla ( ki normal bence )

Açıkçası aksiyon kameranın üzerinde pek titrememek lazım. Sakınan göze çöp batar misali aman bişi olmasın vs diye kullanmamalı. Sonuçta aksiyon kamerası her türlü zorluğa girecek. Bende 800 tl lik Yi 4K modeli var bu aralar acımadan dağa taşa suya vuruyorum. Bundan önce Yi 1. Nesil 2K modeli vardı kabus gibi düşürdüm gene taş gibi yakın bir arkadaşıma hediye ettim.

Lafın kısası ( bence ) 100-120 tl ye yurtdışından alıp tepe tepe kullanmalı. Extra bir o kadar daha 2 katı neredeyse tr ye ödemek mantıksız. Ama tabi kargo çabuk gelsin acelesi olan Tr den alır geçer

• Beyler Bobber Şamandıra Yüzen Tutacak lazım elinde olupta kullanmayan varsa istanbul içi alabilirim.

EDİT:Kendi imkanlarımla yaptım videosunu çektim isteyene örnek olur
    https://youtu.be/kLZWNZr81Jw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 9 Ağustos 2017; 12:26:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

yalnız bir sorum var buna ekstra pil herhangi bir tane action cam pili olarak alınabilir mi? pil için link bulamadım da...

Az araştırdım aynı sj4000 pili kesin uyar bence. Satın aldığınız yere bir msj atıp danışın garanti olsun.
    EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-EKEN H9 Ultra HD 4K Aksiyon Kamerasi ($39.9) Full Set -Sinirli Sayida-

bende araştırdım hocam bana da öyle geliyor yine de bi soralım bakalım 1050 mah yerine daha yüksek kapasitede uydurabilirsem daha iyi olur.en kötü harici şarj aletinden doldururum mola verdiğim yerlerde.sanırım 1050mah gayet kolay dolar.bu arada konuyu sizin açtığınızı farketmemişim olgu hocam sizi araç içi kameralardan takip ediyordum kısmet bu kamerayaymış.hem araç içinde hem de motorsiklette kullanacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Fiyat daha da düştü.

Yakında bedava verecekler

• bugün yeni gncelleme geldi 720p 120 fps de çekiyor artık. görüntü kalitesinde bir değişiklik yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spil444

ekstradan batarya alsaydın ben 4 tane aldım şarz cihazıyla beraber 9.95

Ekstradan bir tane daha batarya aldım. Powerbank yanımda olur biri bitince diğerini takar boş olanı doldururum düşüncesiyle. Ancak cihaz bir gelsin de duruma göre iki tane daha batarya alabilirim. SJ4000 'nin yeni versiyon EKEN'e uyumlu bataryaları varmış onlardan almayı düşünüyorum.
  • spil444 kullanıcısına yanıt
    bilgisayarda disk biçimlemede fat32 seçimini yapacaksınız
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    hayır hocam çıkmıyor. ayrıca almanız gerekiyor.
    http://tr.aliexpress.com/item/1pcs-Car-Windshield-Suction-Cup-Mount-Holder-For-Camera-Car-Key-Mobius-Action/32375991363.html?spm=2114.13010608.0.65.C0jdu4
    buyrun link bu. ben 90 cente aldım. adam pazarlık atın. arkadaşım 90 cente almış diye :) ebatı küçük. mouse kadar diyelim. torpido da ve camda fazla yer kaplamıyor :)
  • kenjui K kullanıcısına yanıt
    Ayarlar -> Time Stamp -> Off
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holes

quote:

Orijinalden alıntı: plasebol

quote:

Orijinalden alıntı: işte o bendim

quote:

Orijinalden alıntı: plasebol

testlere baktım ve bu kamerada karar kıldım, Türkiyede 400 lira dışarda USD 40.99, aldım bide hızlandırılmış kargo yaptım inş gerçekten hızlandırılmıştır umarım boşa kazık yemem kargo bedelinde

Link alabilir miyim?
    Bir de, geldikten sonra fotoğraf paylaşır mısınız size zahmet?
    Ben fotoğraf için alacağım...

tabiki atarım.

54,89$ olmuş ürün şimdi link için baktım da

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_362082.html

edit: diğer renkler aldığım fiyatta

Hocam yanlış almışsınız 2 çeşit var başında eken yazmayan sahte

Hepsi aynı fabrikadan çıkıyor, hatta firmwareler sürümler bile rahatça yükleniyor

2 modeli de bir arkadaşım test etti ve netlik malzeme herşey aynı

• Arkadaşlar bu kamerayı motor kaskına takabiliyor muyuz?
  • Eken h9r kumandalı 55$ geliyor kullanan var mı ? h9 dan farkı nedir acaba
    Elinde olan ve satmak isteyen varsa mesaj atabilir ptt ev adresine teslimatta sıkıntı yaşatıyor riske girmek istemem

https://tr.aliexpress.com/store/product/Action-Camera-Full-HD-DVR-Sport-DV-SJ4000-upgrade-version-30m-Wifi-receiver-1080P-Helmet-Waterproof/608605_32231073816.html?isOrigTitle=true
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

class 10 uhs1 ve üzri olması gerekli.

En mantiklisi UHS 3 kart almak ancak fiyatları ciddi derecede yüksek. Kamera kadar 32 Gb UHS 3 karta vermek gerek. UHS 1 kart iş görür sanirim degil mi?
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Renk Seçeneği Fazladan Yanında Ürün Veriyor Demek Yani Paket Anlayacağın mesela Çanta Veriyor Filan Onada Ürünün Özellikleri Kısmından Bakabilirsin.
  • Eken H9 İle Yaptığım Time Lapseler Gelecek Müthiş Şeyler Çıkıyor Ortaya :)https://www.youtube.com/watch?v=40uZvRLbG7I
  • tamamdır şimdi anladım.keşke ekranı bölüp öyle yükleseydin aynı anda ikisinide izlemiş olurduk.emeğine sağlık az çok fikir edebiliyorum şimdi
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    gitup git2
  • nexus7 kullanıcısına yanıt
    yanlış sürümü kurup brick etmişsin. internette çözümü mevcut.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.