Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.388
Cevap
12
Favori
29.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 19 Ekim 2015; 15:15:16 >

• İkinci görsel ne yaptıysan ne ettiysem çıkmıyor. Kusura bakmayın.
  • Motörhead'i pek sevmeyen birisi olarak yine de şans vereyim dedim ama maalesef yine Motörhead'e puan çıkmıyor benden. Running Wild'in "Death or Glory" albümü ise beni çok eğlendirdi. Çok sağlam bir albüm.

Running Wild: 1
    Motörhead: 0
  • Running Wild'ın albümünü şahsen daha çok beğendim.sound olarak tam sevdiğim heavy power metal karışımı sound,80'lerin heavy metali çok başka...Almanya'dan çıkan çok sağlam gruplardan birisidir running wild,albümde:death or glory,riding the storm ve the battle of waterloo şarkılarını çok beğendim.

Running Wild:2
    Motörhead-0

bu arada aramıza hoşgeldin @Xabir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam
  • bir pavırcı olarak gözüm kapalı

Running Wild:3
    Motörhead:0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzülüyorum valla artık ve tekrarlıyorum lemmy is god

Running Wild:3
    Motörhead:1
  • Her iki albüm de en iyileri olmaktan uzak da olsa Motörhead; Deaf Forever, seksi The Claw, gaz Mean Machine ve enfes sayısız coverlanan parçası Orgasmatron ile Death or Glory'nin önünde bana göre.

Not: Bu albümü sevmeyen şekilcidir.

Şaka bir yana Lemmy'yi sevmeme furyası mı başlamış gençler arasında anlamadım gitti..

MOTÖRHEAD 2
    Running Wild 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 20 Ekim 2015; 22:04:57 >
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    Duygularıma tercüman olduğu için burdan bobafett e teşekkür ediyorum.
  • Bobbafett'in de dediği gibi,en iyi albümü olmasa dahi çok efsanevi şarkıları barındıran Orgasmatron fazlası ile iyi bir albüm. Running Wild - Death or Glory ise Bad to the Bone dışında pek bir haz vermedi,arkaplan müziği olarak dinlenmekten pek bir öteye geçemez açıkçası benim için. Bu oylamanın ben gelene kadar bitmiş olması gerekiyordu,6.oyun beraberliğe gitmesi çok şaşırtıcı albümler arasında kalite açısından böyle büyük farklar varken hemde. Ve yine Bobafett'e atıfta bulunarak bitireyim cümlemi,evet hakikaten bir şekilcilik kokusu var açıkçası.

Motörhead : 3
    Running Wild : 3
  • Hadi bakalım, geri dönüşün böylesi. Bir Motörhead de benden geliyor.

Motörhead: 4
    Running Wild: 3
  • Geri dönüş falan yok arkadaşlar hemen sevinmeyin
    Running Wild:4
    Motorhead:4

• Bu arkadaşlar ve müdür bu oylamadaki eşitliği bozabilecek mi ?
  • Yılın kapışmalarından birisine tanık oluyoruz. Ayrıca ben Lemmy'i değil Motörhead'i sevmiyorum maalesef. Bir türlü ısınamadım Motörhead'e.
  • Özür dilerim Lemmy abi ama Motörhead'in başarısız bulduğum albümlerinden birini de elediğim için çok da üzülmüyorum.

Motörhead: 4
    Running Wild: 5

• Bu maçaın açılışını yapalım bakalım. 1919 Eternal aslında güzel bir albüm,müzikal açıdan gayet başarılı. Fakat bir böyle yavanlık var bir yavaşlık var,sevemedim açıkçası.
    Burning Star'ı daha çok sevdim,hem tarzını güzel konuşturmuş,hem dinleyiciyi baymıyor,dinlenesi bir albüm.

Helstar:1
    Black Label Society : 0
  • sound olarak her iki albümde hoşuma gitse de ağır basan helstar,oyum helstar'a zakk wylde'ı da severiz ama helstar'ın albümü daha iyi geldi bana...

Helstar:2
    Black Label Society : 0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şekilci derken bu İngilizcesi poser olan şekilcilikten mi bahsediliyor ben merak ediyorum?Poser kişi popüler kültür etkisi altında davranır, benim bildiğim burdaki popüler kültür ikonu da Motorhead oluyor.Motorhead sevmiyor diye bir insanı poser olarak itham etmek de garip bir durum.Neyse boş polemiklere girmek istemiyorum.

• Açık ara farkla Helstar !

Helstar'ın ilk 3 albümünü gerçekten başarılı buluyorum. Bu başlangıç albümleri olan Burning Star harika bir klasik power metal albümü ama bence bir sonraki albümleri Remnants of War daha iyi. Enfes sololara sahip bu albüm,
    James Rivera'nın vokalleri ile kayaları delip şelale olmuş. Açılış parçası, Run With The Pack, Towards The Unknown ve Dracula's Castle parçaları epey güzeller.

Helstar 3
    BLS 0

Aynen öyle; şekilcilik olandan bahsediliyor. Motörhead RW'den daha popüler bir grup olabilir, keza bu durum her zaman X grubun dinleyici sayısıyla doğru orantılı değildir örnekteki gibi.
    Ayrıca, ufak bir ayrıntıyı da gözardı etmiş olmalısın ki yazarın gözüne sokarak yapmış olduğu mübalayı farketmemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 22 Ekim 2015; 23:34:26 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.