Şimdi Ara

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/ (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.388
Cevap
12
Favori
29.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pelerinli

Hocam, sen simdiki buradaki kotu ornek arkadaslardan yola cikarak oyunu boyle gizli sakli yaziyorsun ama
    accept: 3
    Iron maiden: 3

Seklinde yazarsan bana cok daha kolaylik oluyor

Ayrica no ss no guven

Sen de bildiğim albümleri atıyorsun dostum hep.

Oğul daha Mephisto dövmesini de yaptırıyorum haftaya.

\ıı/ DH GENİŞ KATILIMLI HEAVY METAL TURNUVASI \ıı/

• Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Hayir hocam, oyuna itirazim yok. Sadece acik yaz ki ben de takip ederken hangi albumun kac aldigini karistirmadan bulabileyim

Ayrica guzel olmus, hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre Iron'ın yarışmadaki en zayıf albümü. Evet içinde gerçekten güzel parçalar barındırıyor ama yinede Accept'in albümü kadar iyi değil.

Accept: 4
    Iron Maiden: 3

Bende İstanbuldayım bu arada. Yeni bir turnuva düzenlemek benimde aklımda vardı ama erken diye bir şey dememiştim. Birbirine yakın iki üç türün karışımı gibi bir şeylerde olabilir ne dersiniz ?
  • Bir sonraki turnuva çok önceden belli oldu aslında. Burada az mı konuştuk albümlerde adı geçince Melis'leri Melisa'ları, az mı albüm koymayı unuttum bu meselelerden

Alın bu da benden size gelsin sol yanı ağrıyan gönül dostlarım:

• quote:

Bir sonraki turnuva çok önceden belli oldu aslında. Burada az mı konuştuk albümlerde adı geçince Melis'leri Melisa'ları, az mı albüm koymayı unuttum bu meselelerden

Sizinki bir şey mi sanki benim eski sevgilim evlendi Hayat bana karşı troll

• quote:

Bir sonraki turnuva çok önceden belli oldu aslında. Burada az mı konuştuk albümlerde adı geçince Melis'leri Melisa'ları, az mı albüm koymayı unuttum bu meselelerden

Başkan forum yönetimi illalah ettirdi yemin ediyorum. Şu banlardan kurtulamadık bir türlü geçici bir çözüm yarattım kendime Buradan sayarsın oyları. Buluşma işi ben Kadıköy'e döndüğüm zamana denk gelirse neden olmasın. Haydar Rock Bar'a gideriz hep birlikte

Bir sonraki turnuva ya böyle geniş kapsamlı bir rock turnuvası olsun ya da geniş kapsamlı bir death turnuvası. Chuck reyizin Deathini koyuyorsak yanında Belakor da olsun melodeath grupları falan anladın sen.

Oyu da kullanıp çıkmaza sokayım

Maiden: 4

Accept: 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peanuts -- 11 Ağustos 2016; 18:34:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Meksikadaki gonzolar sıcaktan mayışıp kurtlu tekilalarını vururlarken bardan içeri bir yabancının adım attığını farkederler ve arkadaşını uyarmak için böyle bir ezgide ıslık çalar Tuco.

Ne meksikası ya buldum şarkıyı iyi dalga geçmişsin Whiskey in the jarrow, malesef kafamın içini metallica ele geçirmiş.

• Evet arkadaslar, bir oyunuzu alaydik iyiydi

• Son oy olmasi vesilesiyle iki albumu de tekrar dinledim. Accept- Restless and wild daha cok hosuma gitti. Iron Maiden albumu de begendigim bir album fakat sonuk kaldi bence Restless and Wild'in yaninda.

Accept: 5
    Maiden: 4
  • Bundan sonra benim oy verdiğim bir üst tura geçsin, böyle çok uzuyor

Udo vs Mark Tornillo

Accept - Blood of the Nations (2010)

vs

Accept - Balls To The Wall (1983)

• Geçen eşleşmede de söylemiştim Blood of the Nations sıradan bir albüm değil bana göre, içinde anlamlar da bulunduran bir albüm. Balls to the wall ise biraz daha aragaz bir albüm ben oyumu blood of the nationsdan yana kullanacağım.

BoN: 1
    BttW: 0
  • Zor maç oldu bu. Gidişata göre eşitlemek için oy kullanıp eşleşmeyi çıkmaza sokmayı düşünüyorum o yüzden bekleyeceğim.
  • Bir yanda UDO'lu Accept diğer tarafta Mark Tornillo'lu Accept

Açıkçası seçim yapmak zor ama ben de oyumu Blood Of The Nations'tan yana kullanıyorum...

Blood Of The Nations:2
    Balls to the wall:0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CBAC2479 -- 14 Ağustos 2016; 14:44:54 >
  • Tahmin ettiğim gibi, Blood of the Nations alacak gibi, hakkıdır da ancak biraz klasikçilik yapacağım. Şimdi klasik döneme bakıyoruz (sanırsın sanat öğrencisi) bir sistem eleştirisi var ve bu eleştiri kapsamı çok geniş, aslında toplumun ekonomik olduğu kadar (Balls to the Wall) mesela gençlik kısmına (London Leatherboys, Love Child) da ışık tutuyor. Sistem eleştirisini sanki oturup bir sokakta sağına soluna bakarak herşeyiyle anlatan bir betimleyicidir bu albüm gözümde. Blood of the Nations ise daha çok gazeteyi alıp nasıl her güncel haber hakkında söz sahibi olursunuz, onun üzerine araştırma yaptığınızda çıkan bilgileri anlatan albüm gibi; kişiselliği daha az.

Bilmiyorum, Balls to the Wall ve Love Child gibi iki şarkıyı oysuz göndermek olmaz. O yüzden:

Accept: 2
    Accept: 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 14 Ağustos 2016; 16:13:08 >

• Biliyorum arkadaşlar zor bir eşleşme ancak sizin de oylarınızı ve yorumlarınızı görsek güzeldi
  • quote:

Biliyorum arkadaşlar zor bir eşleşme ancak sizin de oylarınızı ve yorumlarınızı görsek güzeldi

Başkan sonuç belli Accept kazandı geçelim maçı

• Blood Of The Nations: 3
  • Blood Of The Nations 3
    Balls To The Wall 2
  • Arkadaslar yarin eger oylar degismezse maci degistiriyorum

• Yani bugün demek istedin değil mi başkan ?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.