Şimdi Ara

Kablolu ve Kablosuz Performans farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Logitech LX 300 Klavye set almak amacıyla gittiğimde,satıcı kablosuzların kablolular kadar performanslı olmadıklarını söyledi.Acaba doğrumu, almak istediğim bu setin kablolu setler kadar performansı yokmu? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Oyun oynarken sorun yaşayabilirsin ancak masa üstü uygulamalarda sorun olmaz.
    Bende MX3000 var oyunlarda sorun çıkarmıyor ancak LX300 hakkında bir fikrim yok
  • gncl
  • ben kablosuz lazer set kullanıyorum hiçbir sorumn yok kardeş ne oyun oynarken nede masaüstü uygulamalarında bence satıcı sallamış
  • İlk defa bi satıcının doğru bişeyler söylediğini duyuyorum

Evet maalesef kablosuzlar hiç bir açıdan kablolu klavye ve mouseden
    daha iyi olamıyorlar, Artılarından bahsedersek sadece estetik açıdan iyi
    ve yer konusunda masa üstünde karmaşık bi durum yaratmıyorlar
    ama oyun gibi şeylerde kablolular kadar performans alamayacağın bi gerçek ne yazıkki....

Kısa tavsiyem genelde oyun oynayan biriysen kablolu al,yok ben oyunlarla pek
    ilgilenmem dersen o zaman kablosuz al derim
  • Şahsen bende kablosuz klavye var ve çok memnunum ama mouse u kablolu almanı öneririm.Zaten alıp mouse u uzaktan kullanmıyacaksın.Bide logitech abi adı yeter.Bende logitech MX510 var süper!
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEGA

ben kablosuz lazer set kullanıyorum hiçbir sorumn yok kardeş ne oyun oynarken nede masaüstü uygulamalarında bence satıcı sallamış

Aynen katılıyorum satıcı sallamış... Bana ne dedi biliyomusunuz dvd medya almam için... güya "mpeg ve avi görüntülerin hdd de kalması hdd yi bozuyormuş " Yedekle arşivinde dursun dedi

Ne 3 kağıtçı bu pc ciler

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler.Kablolu-kablosuz farkının bilinmesi bence çok önemli,bu konuda bilgi sahibi olup ihtiyaca göre almak gerekiyor.Yaptığım araştırmalarda bu konuda yeterli teknik bilgi bulamadım.En iyisi biraz daha para ekleyip MX3000 almak.
  • bence sıkı oyuncular kablosuz almamalı... değilse kaliteli bişi alınabilir bence.. ama dandik ve ucuzlardan uzak durulmalı.. çekmmiyo ve deli ediyo..
  • kablosuzların pil derdi çok kötü yahu

kabloluya geri döndüm
  • oyun oynuyorsan kabloludan uzak dur.
    adama fareyi kırdırtma noktasına getirtiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: codexhoo

oyun oynuyorsan kabloludan uzak dur.

Ne alakası var arkadaşım bir defa oyuncu adamın kablosuz mouselerden
    uzak durması gerekir,oyun için en ideal mouseler kablolu olanlardır
  • kablolular oyuncular için daha verimlidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

quote:

oyun oynuyorsan kabloludan uzak dur.

Ne alakası var arkadaşım bir defa oyuncu adamın kablosuz mouselerden
    uzak durması gerekir,oyun için en ideal mouseler kablolu olanlardır

arkadaş karıştırdı heradle kabloluyla kablosuzu

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

quote:

test test
    test test

test test
    test test

test test

test test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 22 Ocak 2021; 0:42:42 >

• bnede microsoft kablosuz 2.1 set var.1 yıldır kullanıorum çok memnunum.bir rakdşmda görmştm gittm aldım.daha hiç bir sorun çıkarmadı.klavyenn pilini 3 ayda bir değiştiriom.muse ise kullanıma bağlı ama genelde oda 2 ay falan gidio.oyunlarda hiçbir takılma yapmıo.alıcısnın yannda kablosuz modem oldğu halde çakışmıo ve tam performans sağlıo.şunuda belirtmek isterm kablosuz mause alışan kabloluya zor döner.rahatlık süper bişy.asla kablolu bir ürün düşünmem artık.set zaten 2.4 ghz çalışıo.tavsiye ederm.(işin en güzel yanı klavye mause yatağa alıp GTA oynamak)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.