Şimdi Ara

CLİO HB SİS FARI 350 YTL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
14.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clio HB aracıma sis farı taktırmak için servisle görüştürm 170 ytl far, 100 ytl bağlantı kablosu, 30 ytl far kapağı ve 50 ytl işçilik istediler. Bana çok pahalı geldi. Daha önce serviste veya özel serviste taktıran var mı ve kaça mal oldu. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

• offf çok pahalıymş bu bilgin iyi oldu ben ucuz bişe sanıyordum sis farlarını
  • yarın sanayiye gidip ordan fiyat alıcam. Garanti problem olabilir ama 350 ytl de veremem kusura bakmasınlar
  • arkadaşımın 2004 model 1.2 clio hb ine daha 1 hafta önce sanayi den orjinal valeo sis aldık kapağıydıbacağıydı farıydı takmasıydı bize 140 ytl ye mal oldu
  • valla kayseri sanayide 30 ytl ye takmışlardı kablo ve her şer vardı vede çok güzel olmuştu orjinalinden farkı yoktu 6 ay kulandım sonra taş kırdı birisini bi ara yenisini taktıracağım , arkadaşım sana çok felaket fiyat çekmişler o kadar para verilirmi ? bi sis farına ne satıyorlar motor filanmı rektefiye ettiriyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan50 -- 16 Aralık 2006; 18:15:09 >
  • evet bende kangoo için sis farı sormuştum 300 ytl fiyat cekmişlerdi.
  • 350 mi.
    oha derim ben buna.yahu iki tane lamba sonuçta
  • sis farı alırken 6 ay sonra kırılacağını hesap edin sakın orjinal taktırmayın taş çarpıp kırıyor yan sanayi mutlaka vardır araştırın ben geçen sene 30 ytlye rölesi kablosu işçiliği herşeyi içinde kayderi sanayiiinde yaptırmıştım çokda şahane olmuştu
  • valla bende 2007 symbole 400 ü bulur dedi gittim sanyide renault parçacıya 65 e tanesini buldum taktrıcam 1-2 ay sobnra çokta güzel... işçilikte veirrim biraz işte 150yi geçmez.
  • Arkadaşlar biliyorsunuz renolarda bazı donanım seviyeleri var bunlara göre fiyat farkediyor örn.Autanque bir araçla expression bir aracın sis farı maliyeti farklı saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: expert09

Arkadaşlar biliyorsunuz renolarda bazı donanım seviyeleri var bunlara göre fiyat farkediyor örn.Autanque bir araçla expression bir aracın sis farı maliyeti farklı saygılar

nasıl yani authentique donanımlı bir araçla dynamique donanımlı bir aracın sis farı değişikmi?
    alakası yok megane RS ile scenic de kullanılan sis aynı

CLİO HB SİS FARI 350 YTL

mesela bu araç dynamique bunda kulanılan sis farı vede aparatları authentique donanım bir araca aynen oturuyor yani bir fark yok sonuç olarak fabrika her donanım seviyesine ayrı ayrı sis farı üreteceğini sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scenixel -- 22 Aralık 2006; 16:07:42 >

• aracın garanti kapsamındaysa o kabloyuda garanti vermeyen birisi çekerse şansına çok güvenmen gerekli.
    renault servisine bir derdim var şu oldu dersen adamlar suçlu bile olsalar siz arabayı garanti kapsamından çıkarmışsınız diyeceklerdir.
  • galiba yanlış anlaşıldı yada galiba ben yanlış anlattım örneğin clio nun aut. modelinde sis farı taktırmak için ayrıca sinyal kolu vs dğişmesi gerekiyor yani sadece sis farı takmakla iş bitmiyor devreye sinyal kolu vs masrafıda giriyor buda mliyeti etkiliyor.
  • geçen sene fiestaya 750milyon fiyat çekmişlerdi ne diyosunuz bide alt tampon değişicekmiş kit halinde geliyomuş galiba
  • tufan50 kardeş kayseri de nereye ve hangisinden taktırdın.
    Orjnal i 65ytl ye bulursun.Çıkmacılara git yarı fiyatına hemde orjnal 60 a rahat voleo marka çıkma bulursun.
    Servis kol dahil 200 ytl ye takıyodu.Ayrıca auth. ile expres. arasında hiç fark yok renault un bütün sis farları kangoo dışında aynı standart.Kol değişmesinede gerek yok röleyle önlerle arkaları beraber çalışır yapıyolar.
    Yani orjnal max 100 ytl ye bitirirsin.
  • donanim seviyesine göre fiyat farkı serviste vardır sanayide yoktur.
    servis sinyal kolunu degiştiriyor.
  • sinyal kolu filan değişmemişti kardeş nerden çıkarıyorsunuz bunları ?
  • Birde sorum olacak bende 2003 1.2 var.Sol sis farı yuvasının arkasında lambaya girecek şekilde boşta duran 4lü kablo ve soketi var.Acaba bu kablo sis farını takmak için mi orada boşta duruyor.

Tufan50 arkadaşım kayseride nereye taktırdın ve hangi çapta olandan ve biliyosan markası????
    Yoksa izmirde voleo marka çıkma çiftini 50 veya 60 a alıcam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: expert09

galiba yanlış anlaşıldı yada galiba ben yanlış anlattım örneğin clio nun aut. modelinde sis farı taktırmak için ayrıca sinyal kolu vs dğişmesi gerekiyor yani sadece sis farı takmakla iş bitmiyor devreye sinyal kolu vs masrafıda giriyor buda mliyeti etkiliyor.

evt bnde symbol 2007 aut modelıne taktırmak ıstdım kol falna pahalıya patlar dedıler ama şöle bi alternatıf sundu servıs bna
    arka sıs dugmesıne baglayalım dedıler ıkı sı bırden yansın (: dediler
  • arka sisle birlikte sis yokken sis farı yakarsanız millet arkadan uzunları dayar söyleyeyim, ayrıca ön sis dikkat çekmese de arka sis çok fazla dikkat çeker polislerle başınız belaya girer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.