Şimdi Ara

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
53
Favori
63.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 111su tarayıcılı modeli olmadığından alamadık

linkteki ürünü takipteyimhttp://www.hepsiburada.com/ricoh-sp100su-fotokopi-tarayici-laser-yazici-pm-bd802356
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

Çok alasım geldi ama odada yer yok yazıcıyı koyacak zaten çok çıktı almam ama burada böyle okuyunca alasım geldi,kendimi ikna etmeye çalışıyorum almamak için.

Alan arkadaşlara hayırlı ve uzun ömürlü olsun...

kardeş özel bir yer ayırma zaten tabure niyetine üstüne otur bişey olmaz masa altına her yere koy kullanmadığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

111su tarayıcılı modeli olmadığından alamadık

linkteki ürünü takipteyimhttp://www.hepsiburada.com/ricoh-sp100su-fotokopi-tarayici-laser-yazici-pm-bd802356

Tarayıcılı alacaksanız besleme üniteli alın tek tek uğraşılmaz.

• Almaktan vazgeçmiştim dayanamayıp gidip aldım beğendim yazıcıyı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Hiç yazıcı kullanmadım, bu toz sıvı şeklinde mi direkt mürekkep boşaltır gibi oraya buraya bulaşma ihtimali var mı?

nefes yoluyla ciğerlere bulaşma ihtimali var hocam dolum yaparken açık havada ve grip maskesi ve eldiven takarak doldurmak tedbir amaçlı iyi olur
  • bimdeki kocaman kutuya bakıp büyük sanmayın 4de biri kadar içindeki cihaz. ebatlar verilmiş 40 cm eni 10 cm yüksekliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Eylül 2015; 15:27:00 >
  • bende sabah gidecektim zor geldi öğlen geçerken bakayım dedim bir tane vardı dayanamadım aldım. biraz büyük geldi tek beğenmediğim yanı o oldu. toner doldurmada sıkıntı yaşamayız inş.
    bir de anlamadığım lazeri yazıcının kendisinden pahalı saçmalığa bak bozulursa çöpe at yenisini al.
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/?act=StoreFront&type=search&keyword=ricoh%20sp%20111

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 22 Eylül 2015; 15:44:15 >
  • sadece hanım eller kullanıcısına yanıt
    Bunu söylediğin çok iyi oldu hocam hiç duymamıştım. Teşekkürler.
  • piyasanın 50-60 TL altı. İhtiyacı olan kaçırmasın.
  • toner tozu soba külüne benzer siyah yavaş yavaş doldurunca havaya karışmıyor, üflersen uçuyor tabi, ben denedim başkasında öyle, toz doldurmak zor değil
  • Gittim bir tane vardı dayanamadım aldım (: şimdi kuracam bakalım .
  • Arkadaşlar bu yazıcıyla birlikte gelen toner 500 sayfalık yazabilecek kadar dolu geliyor değil mi? Yani sonra biz bunu 2000 sayfa yazacak şekilde doldurabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Merhaba hocam. Şimdi ben yanlış mı anladım yoksa Wifi yazıcı gibi mi oldu? Şimdi ben bu yazıcıyı evdeki modeme nasıl bağlayıp android telefonumdan çıktı alabilirim?? Bunu mu yaptınız yani?

Öyle oldu denebilir evdeyken Wifi üzerinden baskıya yollayabiliyorum.
    Tabi bunun için USB'den yazıcı paylaşımı yapabilen bir modeminizin olması gerekiyor. Benimki yapıyor bu olayı.
    Android telefonu desteklememesi için bir sebep yok ancak Android için driverini ben bulamadım. Bununla uyumlu çalışan bir LPR destekli driver yada uygulama ile oradan da print edilebilir.
    Şimdilik Windows 10 ile olduğunu söyleyebilirim.
    Birkaç adet deneme baskısı aldım ürünle. Baskı kalitesi gayet iyi.
    Baskı hızı da fena değil.
    Daha iyi cihazlar elbette var ancak bu paraya daha iyisini bulabileceğimizi zannetmiyorum.
    Toneri de dolduğuna göre gayet makul bir cihaz oldu.

• Quattro kullanıcısına yanıt
    Benim modemde sanırım usb yok evde olduğu için bakamıyorum ve hatırlamıyorum. Eve gidince bakayım. Teşekkürler
  • Yazıcıdan anlamam ama tekrar doldurulabilir olduğu kesin mi acaba çip reset falan ekstra işler gerektiriyor mu almaya değer mi?
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Evet hazne 80 gr. Civarı toz alıyor fakat 20 gr. Dolu olarak geliyor. Bittiğinde video çeker koyarım zaten
  • Arkadaslar hersey hoş herşey güzelde bu chip sıkıntı cıkaracakmı

reset filan yapmamız gerekecek mi bu durum nasıl olacak bunu bir konussak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

Arkadaslar hersey hoş herşey güzelde bu chip sıkıntı cıkaracakmı

reset filan yapmamız gerekecek mi bu durum nasıl olacak bunu bir konussak

Yazıcı ben toner yüzdesi tutmuyorum diyor.
    Bu ifade hem kılavuzunda hem de programında var.
    Sadece sayfa sayısı tutuyor o da bilgi amaçlı.
    Benim tek merak ettiğim içinde gelen tonerin de dolum yapma özelliğinin olup olmaması.
    Demo gelmesi sıkıntı değil zaten ucuz yazıcıların hepsi böyle. Ama doldurmak için yenisi lazımsa o ayrı mesele.
  • Ekran kartsız laptop 900 TL. haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Ekran kartsız laptop 900 TL. haha

ne alaka
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.