Şimdi Ara

RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
53
Favori
63.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyi de gereksiz bir şey kurmuyor ki sadece yazının durumunu ve çıktı sayısını sayan ufak bir yazılım var 3-4 mb bişi
  • demo bu haliyle yazıcı toner komple bir seferlik kullan at, sayfa başı maliyet 5 kuruş oluyor
  • Daha önce açılıp silinen konularda detaylı anlatmıştım.Bu yazıcıyı uzun zamandır kullanıyorum (SP100) İleride iyiki bunu almışım diyeceğiniz zamanlar olacak. Çünkü rakipsiz. Gerçekten fiyatı ve özelliklerine göre dolup pratikliğine göre vs, brother filan yanında hikaye kalır. Gerçekten çok iyi yazıcı.

Bu arada Ricoh da neymiş diyenler olabilir. Ricoh fotokopi ve baskı makinalarında dünya lideri denecek bir marka. Bugüne kadar pek küçük makina üretmediği için adını bilmiyor olabilirsiniz. Daha çok dev makinalar üretir. İlk defa ev kullanıcılarına yönelik ürünler üretmeye başladı. Bu yüzden tecrübesi tartışılmaz bir markadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

demo bu haliyle yazıcı toner komple bir seferlik kullan at, sayfa başı maliyet 5 kuruş oluyor

Neden kullanıp atıyorsunuz. Demo toner ile yeni toner arasında hiç bir fark yok. Demo toneri doldura bilirsiniz. Yeni toner ile arasındaki tek fark demo nun içine 500 sayfalık toz konulmuş olması. Alacaksınız 5 dolumluk paket. her dolumda 2000 sayfa basacaksınız. 1 kuruş baskı maliyetiniz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Daha önce açılıp silinen konularda detaylı anlatmıştım.Bu yazıcıyı uzun zamandır kullanıyorum (SP100) İleride iyiki bunu almışım diyeceğiniz zamanlar olacak. Çünkü rakipsiz. Gerçekten fiyatı ve özelliklerine göre dolup pratikliğine göre vs, brother filan yanında hikaye kalır. Gerçekten çok iyi yazıcı.

Bu arada Ricoh da neymiş diyenler olabilir. Ricoh fotokopi ve baskı makinalarında dünya lideri denecek bir marka. Bugüne kadar pek küçük makina üretmediği için adını bilmiyor olabilirsiniz. Daha çok dev makinalar üretir. İlk defa ev kullanıcılarına yönelik ürünler üretmeye başladı. Bu yüzden tecrübesi tartışılmaz bir markadır.

hocam madem bu kadar rakipsiz neden hiç yorum yapılmamış. Yani diğer forum sitelerinde bu marka ile ilgili yorum dahi görmedim.

• arkadaş herhalde demo geliyor bu yeaa diyenler için söylemiş baktım inceledim gerçekten bakımı da oldukça basit zaten adamlar baya açık ve net belirtmişler bizim yazıcımız kalan toneri gösterecek günlük tutacak gibi şeylerle dolu değil bittikçe dolum yapın gibi ibare koymuşlar sizi kısıtlayan hiç bir şey yok. Dur bak aklıma geldi acaba kapak kapalıyken benim canon daki gibi kapağı kendi açar mı acaba deniyim
  • benim aldıklarım, ve alttaki tonerde çip var solda
     RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

quote:

demo bu haliyle yazıcı toner komple bir seferlik kullan at, sayfa başı maliyet 5 kuruş oluyor

Neden kullanıp atıyorsunuz. Demo toner ile yeni toner arasında hiç bir fark yok. Demo toneri doldura bilirsiniz. Yeni toner ile arasındaki tek fark demo nun içine 500 sayfalık toz konulmuş olması. Alacaksınız 5 dolumluk paket. her dolumda 2000 sayfa basacaksınız. 1 kuruş baskı maliyetiniz olacak.

haznesi aynı diyorsunuz yani?
  • quote:

benim aldıklarım, ve alttaki tonerde çip var solda
     RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim

kutulardan en sagdakı farklımı ??? efsane 111SU mu yoksa

• kafama birkac sey takildi yazicidan pek anlamiyorum o yuzden cevaplarsaniz sevinirim

Bu kartusun icine toz koyuluyormu koyulmuyormu ?
    Koyuluyorsa toz fiyatlari nedir nereden alinir
    Bu çip muhabbeti nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskenderce -- 22 Eylül 2015; 12:24:57 >
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    111SU yok maalesef ,
  • iskenderce kullanıcısına yanıt
    diğer yazıcılar gibi toz koyulur, KİLOSU 50 TL civarı çip var görünüyor, çipi resetleme veya başka çözümler bulunabilir, 500 sayfa demo haliyle bile ekonomik, bu model yeni sürülmüş piyasaya o yüzden yorum yok, iyi yorum bizden denedik , kötü yorum hiç yok.

orijinal toneri yabancı sitelerde yazıcının yarı fiyantına satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Eylül 2015; 12:41:29 >
  • resim ekledim ,
     RICOH doldurulabilir Lazer yazıcı 109 TL Bim
  • üzerindeki çip sanırım sadece sayıyor gibi görünüyor başka bir işe yarayacağını sanmıyorum.
  • bilmiyorum eğer çip dolumda sınırlamıyorsa çok iyi olacak
  • seneler önce bikaç sayfa çok yazmışsın israf etmişsin diye çocukları döverdik, şimdi maliyetler düştüya iyi oldu.
  • Yazıcıyı aldım şimdi çıktıyı da aldım fakat yazılar toz şeklinde verdi. hatta çıkarken kağıt toner tozundan kirlenmiş şekilde çıktı. Yazılara da elleyince siliniyor toz haline dönüşüyor sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

Yazıcıyı aldım şimdi çıktıyı da aldım fakat yazılar toz şeklinde verdi. hatta çıkarken kağıt toner tozundan kirlenmiş şekilde çıktı. Yazılara da elleyince siliniyor toz haline dönüşüyor sebebi nedir?

Kağıdı fırınlamamaış. Isıtması gerekiyordu boyanın kağıda yapışması için. dökülüyorsa sebep bu. Bu arada forum çöktü yine yuh
  • şimdi çıkan yazıya baktım, parmağımla yazıyı ovuturdum elime toz çımadı yazı silinmedi sıkıntı yoki sendeki tonerin tozu bulaşmıştır çok gelmiştir yeni olduğundan.
  • quote:

seneler önce bikaç sayfa çok yazmışsın israf etmişsin diye çocukları döverdik, şimdi maliyetler düştüya iyi oldu.

Çok da dövmeseydiniz be hocam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.