Şimdi Ara

ECA Kombi hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
66.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ECA EuroStar kombi kullanmaktayım. Bu kombiyi fabrika ayarlarına geri döndürmeyi bilen varmı?

• Kardeşim ben daha almadım piyasadaki bütün kombileri tek tek inceledim. ECA CONFEO HERMETİK- ECA FORTİUS HERMETİK yada YOGUŞMALI ECA CONFEO PREMİX alacagım...Ucuzlar diye nisanı bekliyorum. Ben beklerken zam gelmez inşallah....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 31 Ocak 2007; 17:31:23 >
  • Herkesin olaylara bakışı ve yorumu degişik. Bir yabancı marka hayranlıgı gidiyor. Buderus, Viessmann, Valliant....Aman bunları alın havası...Oysa bunların Türkiye de sattıkları ve Avrupa da sattıkları kod numaraları aynı bile olsa içi hafifletilmiş kombiler...Demode modeller...Bunu Forumlarda okuyunuz bu işin içinde olan uzman arkadaşlarımız söylüyorlar... Neden böyle ? Onuda siz düşünün....Denetimsizlik ve para kazanma hırsı.... TÜURKİYEDE ALINACAK KOMBİ ECA. FORTİUS-ECA KONFEO- EECA KONFEO PREMİX... BU KOMBİLERİ GİDİP GÖRÜN ARKADAŞLAR....3 yıl garantili...O üç markaya beş çeker.... Karar sizin, para sizin....Saygılarımla....

Muslukta , armatürde hatırlayın 10 yıl dayanan takılıp unutulan musluk hangisiydi ? ECA.... Kombidede benim tercihim ECA olacak inşallah Nisan gelsin....Hayırlısıyla.....

20.000 kcal aryorsan yoguşmalı.ECA CONFEO PREMİX .. ECA CP 24 HM Gidip bakın inceleyin...Full modülasyon gaz tüketimi en yüksek ayarda yakarsan 2,38 m3 Minimum tüketim 0,71 m3../ saat.. Bu ikisi arasında ayarla.... tamam.... Saygılar,selamlar... Hermetik olanlar ise Confeo hermetik- Fortius..hermetik.. Aralarındaki fark fortiusta oda termostadı ve haftalık program saati standart. Kombiye dahil... Sistemde oluşan havayı pompadan kendisi atıyor...Otomotik...Ayar, ugraşma yok....Özellik çok..Gidip inceleyip karar verin arkadaşlarım...Her kesin yogurt yeyişi farklı olurmuş...... Saygılarımla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 2 Haziran 2008; 10:24:49 >
  • Reklam yapıyorum dersiniz diye yazmadım şimdi yazıyorum. ECA 4 ekim 2006 tarihinde Fransa nın en büyük kazan üreticisi DE DİETRİCH e 3 yılda 65.000 kombi üretmek için anlaşma imzaladı... De Dietrich markasıyla Fransa ve Avrupa da satılacak kombiler ECA kombi.... Bunu bilin ve gurur duyun arkadaşlar....Dediklerim yeni nesil ürünler ECA CONFEO- ECA FORTİUS- ECA CONFEO PREMİX Yoguşmalı....Saygılarımla bilginize sunuyorum.... Yazdıgım dogrumu ? Araştırmak isterseniz şu adresten bilgi alabilirsiniz.www.emas.com. tr Başka ne yazayım ? İşte kalite.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 2 Mart 2007; 23:31:50 >
  • Arkadaşlar bu akşam yemege bir akrabama gittim. Evinde 1995 te aldıgı ECA kombis var...2 küçük çocugu var. 4 kişilik bir aile.Üsküdar da Zeynep kamilin yukarısında yamaçta 120 m2 evde oturuyorlar. kendi evi.. Ben kombi alacagım herkese soruyorum...Aylık ne ödüyorsun ? Gaz parası dedim ? Kombiye baktım 55 C de yanıyor...Abi biz 24 saat hiç söndürmeden kısık ayarda yakıyoruz. Zamdan önce 95 lira geliyordu...Zamdan sonra 108 lira oldu...105- 108 arası geliyor dedi..Banyo bulaşık dahil.... Aylık gaz tüketimi 24 saat 55 derce kazan...108 lira...Hiç bir şikayetim yok. 12 senedir kullanıyorum...Dedi... Ev 120 m2 ...Hermetik kombi....ECA... tipini modelini sormadım. mütevazi bir model....Altta ortada kırmızı dijital bir termometre vardı... Bilginize sunuyorum arkadaşlarım...saygılarımla... Bahsettigim daire 3 katlı bir apartmanın 2. katı. sagı solu kapalı. altı üstü daire. Çift cepheli...Pencereler ısıcamlı pimapen. Binada ısı yalıtımı yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 31 Ocak 2007; 12:13:58 >
  • bizde de eurostar var. sorunsuzluguna laf yok. 10 yil felan oldu tik yok henuz. tuketimi normal, ole az yaktigi felan yok. yazin en fazla 10 geliyo ama kisin 200 den asagi hic gelmedi. ev 100m2, 23C de calisiyo ortalama.
  • sildim..gerek yok..Bilen bilir...saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 2 Mart 2007; 23:34:35 >
  • ECA Confeo modelinin verdiği hata kodlarının listesi var mıdır? Yetkili Servisi garanti belgesinde yazdığını söylemişti ancak şu anda bulamıyorum. Bir bilen varsa ve burada paylaşırsa sevinirim. Sitesinde broşüründen başka bir şeye ulaşamıyorum katalog, kullanma kılavuzu gibi dosyalarına da ulaşmak istiyorum. Yardım eden olursa sevinirim.
  • Arkadaşım
    108m2 evim için;
    Demirdöküm Nitron ile ECA Confeo arasında kararsız kaldım.
    Bana hangisini önerebilirsiniz?
    demirdöküm nitron ile eca confeu nun tam ismini de alabilirmiyim?

Fiat bakımından diğerlerine oranla daha uygun gibime de geldiler.
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

BİR BUÇUK YIL ÖNCEKİ YAZILARIMI DOGALGAZ KOMBİSİ TERCİHİ TOPİGİNDEN ALIP AYRI BİR TOPİK GİBİ YÜRÜTMENİN MANTIGI NE ? BU KONUDA AÇIK VE ÇOK AYRINTILI 40 SAYFALIK TOPİK VAR...DOGALGAZ KOMBİ TERCİHİ.....

40 sayfanın büyük bir kısmını(hepsini olmasada) okudum.
    Topik olarak söylediğiniz şeyi pek anlayamadım ama;

Daha önce başka markalar düşünüyordum araştırmam sonucunda en son olarak burada yazmıştım:

Arkadaşlar
    108m2 evime demirdöküm kalisto ya da demirdöküm nitron almak istiyorum
    Sizce hangisini alsam bana daha faydası olur
    hepinize mutluluklar diler kalın sağlıcakla

Cevap olarak:

Taşkafa
    Binbaşı

12 Mayıs 2008; 1:23:26

--------------------------------------------------------------------------------

Tek kelime Nitron.... Daha önce çok kez soruldu ve cevaplandı. Kaçıncı baskı oldu bilmiyorum. Saygılarımla... Burada yanlış anlama olmasın...Kalisto ve Nitron arasında tercih soruldugu için Nitron diyorum....Şahsi tercihim sorulsaydı teknik özellikleri fiyatı saglamlıgı nedeniyle ECA CONFEO DİJİTAL Kombi....Diyecektim...Saygılarımla....

Demiştiniz.

Bir müddet daha batıktan ve yine sizin yzınıza münhasır son olarak;
    Sadece sizden son bir teyit almak için demirdöküm nitron yada eca confeo 20000 arasındaki seçebilirim diye.
    Yinede Allah razı olsun diyor Allah a emanet olunuz ve kalınız sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif23 -- 13 Mayıs 2008; 22:26:15 >
  • Degerli arkadaşım özel mesaj attım. Maksadım ana topik dagılmasın. Her türlü yazı ve bilgi orada mevcut. 40 sayfa dolmuş...Kim ne ararsa çok rahat bulur...Topigin fazla dallanıp budaklanması dogru degil...Bunu düşünüyorum...Saygılarımla... BAKINIZ...-------------> DOGALGAZ KOMBİSİ ÖNERİSİ... Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 14 Mayıs 2008; 7:05:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamusa

ECA Confeo modelinin verdiği hata kodlarının listesi var mıdır? Yetkili Servisi garanti belgesinde yazdığını söylemişti ancak şu anda bulamıyorum. Bir bilen varsa ve burada paylaşırsa sevinirim. Sitesinde broşüründen başka bir şeye ulaşamıyorum katalog, kullanma kılavuzu gibi dosyalarına da ulaşmak istiyorum. Yardım eden olursa sevinirim.

Yeniden bir hatırlatayım dedim.
  • E.C.A. EuroStar (Hermetik) Kombi nasıl kullanılır.kullanma kılavuzunu nerden bulabilirim.Bilgisi olan varmı arkadaşlar.Fabrika yarlarına nasıl döner üzerindeki düğmelrden bişey anlmadım çok acil yardımmm.......
  • İnternete gir katalogu indir..www.emas.com.tr. hepsi bu kadar...Eurostar katalogu diye bak...yada bir ECA servisten katalog iste.. Hepsinde ulunur... İnternetten indirip yazdırıp sana verirler..Yok veremeyiz derlerse alıp fotokopi çektir...Hepsi bu kadar. Kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.