Şimdi Ara

Bankamatik kartıyla internette alışveriş yapılır mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
9
Favori
283.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selamun aleyküm ben dün ptt ye gittim İnternet bankacı lığımı açtırdım acaba ben internetten alışveriş yapabilir miyim beni bilgilendirirseniz sevinirim selamet ??

not:alttaki resimdeki benim ptt bankamatik kartım arkadaşlar

Bankamatik kartıyla internette alışveriş yapılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurx6 -- 22 Kasım 2013; 19:34:45 >
  • Bende iş bankası bankamatik kartım var internet üzerinden alışveriş yapabiliyorum gittigidiyor vs. ama sadece taksit olmuyor.
  • Yapılıyor ben yaptım trendyol ile ziraat bankkarttan sorunsuz gerçekleşti ıban numaranızı falan yazıyorsunuz telefonunuza şifre geliyor o şifreyi de girince tamamlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen99 -- 24 Aralık 2013; 22:28:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen yapiliyor bazen yapilamiyor. sansa kalmis bir sey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartinizin 3d secure (internet güvenliği ) ozelligini aktivite ederseniz alisveris (mesela gittigidiyor) yapabilirsiniz. aksi durumda surekli bankanz provizyon vermedi hatasi alırsınız

• bugün işbankası bankamatik kartıyla sahibinden sitesinde get alışverişi yaptım. yalnız ödeme peşin oluyor. kredi kartı gibi taksite bölünmüyor.
  • Hort olacak ama, yapılıyor arkadaşlar. Teb bankamatik kartım ile alışveriş yapabiliyorum tek çekim olarak. Kartta yeterli tutat olması lazım sadece. Kartımın arka kısmında "Bu kart ile internetten alışveriş yapabilirsiniz" ibaresi yer alıyor.
  • Madem hortlattınız konuyu bende bir bilgi vereyim.
    Bankamatik kartınızı BKM Express'e tanımlayarak anlaşmalı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.BKM Express'e, Paypal'ın Türk versiyonu diyebiliriz.Anlaşmalı olduğu şirketlerin sayısıda oldukça fazla.

https://www.bkmexpress.com.tr/

Bunlarda anlaşmalı olduğu sitelerden bazıları
    Tamamını görmek için >>https://www.bkmexpress.com.tr/uye-isyerleri.bkm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilikkan -- 9 Temmuz 2014; 2:12:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oscartiger

bugün işbankası bankamatik kartıyla sahibinden sitesinde get alışverişi yaptım. yalnız ödeme peşin oluyor. kredi kartı gibi taksite bölünmüyor.

Alışveriş yapmadan önce kartı EFT / Havale işlemlerine açtırıyor muyuz ?
  • valla ne yalan söyleyeyim bilmiyorum. ben sadece internet bankacılığı kullanıyorum ara sıra. onun da bu alışverişe etki edip etmeyeceğini bilmiyorum yani.
  • Dün uğraştım biraz yaptım sonunda. İnternet Bankacılığı'nda Standart ayarını Sınırsız'a çevirdim. Ondan sonra deneyince oldu. Gene diğer bankalara göre daha iyi Türkiye İş Bankası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iMonster

Dün uğraştım biraz yaptım sonunda. İnternet Bankacılığı'nda Standart ayarını Sınırsız'a çevirdim. Ondan sonra deneyince oldu. Gene diğer bankalara göre daha iyi Türkiye İş Bankası.

Kart elinize geçtikten sonra online alışveriş yapabilmek için işlem yaptınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

quote:

Orijinalden alıntı: iMonster

Dün uğraştım biraz yaptım sonunda. İnternet Bankacılığı'nda Standart ayarını Sınırsız'a çevirdim. Ondan sonra deneyince oldu. Gene diğer bankalara göre daha iyi Türkiye İş Bankası.

Kart elinize geçtikten sonra online alışveriş yapabilmek için işlem yaptınız mı ?

İşlem yapmadım ama izin vermiyordu kart. İnternet Bankacılığı'na şifremle giriş yaptıktan sonra oradan bazı ayarları düzenledim daha iyi oldu. Zaten 3D Secure olan sitelerden alışveriş yapılabiliyormuş.
  • Garantinin paramatiği heryerde geçiyor denedim. Hepsiburada,yemeksepeti falan
  • Merhabalar, ben Vakıfbank'tan bankomat kart aldım. Daha yeni aldığım için soruyorum internetten alışveriş yapabilir miyim?

• Garanti paracard ile soundcloud.com da pro üyelik satın alabilir miyim?

• Bkm express e bankamatik kartimi kaydettim sipaeisimi iptal ertim fakat hesabima iade olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: hilikkan

Madem hortlattınız konuyu bende bir bilgi vereyim.
    Bankamatik kartınızı BKM Express'e tanımlayarak anlaşmalı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.BKM Express'e, Paypal'ın Türk versiyonu diyebiliriz.Anlaşmalı olduğu şirketlerin sayısıda oldukça fazla.

Bankamatik kartina para iadesi ne kadar suruyor
    Garanti paracard

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkGrubu

quote:

Orijinalden alıntı: hilikkan

Madem hortlattınız konuyu bende bir bilgi vereyim.

Bankamatik kartina para iadesi ne kadar suruyor
    Garanti paracard

Max 1 hafta gibi bir süre

• Rezillik bu ne ya hiç bir işe yaramıyor bankatmatık

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.