Şimdi Ara

En İyi Dizel Motor Aile Arabası Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
36.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz olsaniz aile arabasi olarak hangisini alirdiniz...

Seat Cordoba 1,4 TDI 8 Sübap
    Skoda Fabia Combi 1,4 TDI 8 Sübap
    Megane 1,5 Motor 8 Sübap
    Accent Admire 1,5 Motor 12 Sübap
    Fiat Albea 1,3 Motor 16 Sübap
    Citroen Xsara 1,4 HDI 8 Sübap
    Clio 1,5 Dizel 8 sübap(80 hp - veya 85 hp olamli tam olarak bilmiyorum. İki tip motoru var. 65 ve 80 ustunde guc ureten motorları)

Bu arabalarin arasindan hangisi aile otomobili olarak fiyat/ekonomi yonunden iyidir?

• Bence Seat Cordoba 1,4 TDI.Yani ben olsamm onu alırdım.
  • Polo veya Golf TDİ düşünebilirsin, bütçene uyarsa.
  • Citroen Xsara(arkadaş aile arabası demiş)
  • golftür herhal
  • Aslında Golf de iyidir
  • bence megane 100 hp lik dizeli 1.5 dci 100hp bayilere yakın zamanda gelecektir .....
  • wolkwagen tavsiye etmem doğuş otomotiv feci gömüyormuş diye duydum servis ve yedek parçada
    ben olsam megane ı tercih ederim
  • megane 2 100bg biraz geç gelir herhalde.clionun 100 bgliği bile var 2 yıldır
  • Seat firmasi suanda dogus grubunun icinde yer aliyor. Yani Volkswagen teknolojisi seat'ın arabalarinda kullaniliyor diye duymustum. Her halde en iyi fiyat/performans yonunden Seat Cordoba TDI 1.4 olmali...
  • bende palio 1.3 multijet var ve bu grubu aile grubu olarak görmüyorum. eğer aile dediğin zaman en az 3 kişi dersen biryere tatile gittimi sıkıntı çekersin.
    ben bagaja bişi sığdıramıyorum önce kango vardı çok iyiydi..
    ben 5 milyar daha fazla verseydim opel combo 1.7 dti alırdım dağlara taşlara sürerdim..
    bence aile arabası biraz geniş olmalı ekonomil olmalı ve biraz yüksek olmalı.
    illa binek alcaksan da station bi araba öneririm..
    marka modelden ziyade dizel station bi araba..
  • solediklerini arasından seat'ı tercih ederim

ama bana soracak olursan hem aile arabası hem ekonomik peugeot 307 1.4 HDİ 1 depo mazotla 1.000 KM üzeri yapıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: TGP

Seat firmasi suanda dogus grubunun icinde yer aliyor. Yani Volkswagen teknolojisi seat'ın arabalarinda kullaniliyor diye duymustum. Her halde en iyi fiyat/performans yonunden Seat Cordoba TDI 1.4 olmali...

vw-seat-skoda bunların hepsi aynı teknoloji kullanır,hatta öyleki bazı vw ciler skoda yada seat servisinde bile bakım yaptırıyor.hepsi vw ag nin çatısı altında tıpkı:vw-porsche-skoda-seat-audi nin olduğu gibi...
  • yazdıklarının arasından değilde bence en iyi Dizel Motor Aile Arabası Ford Focus C-max
  • quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

yazdıklarının arasından değilde bence en iyi Dizel Motor Aile Arabası Ford Focus C-max

valla beni hayal kırıklığına uğrattı ford c max ile
    baz modeli bu kadar mı .oktan özelliklere sahip olur?
    ghia sı bile yetersiz donanıma sahip
    ve çok pahalı
  • bence hyundai 1.5 CRDi

• Ford Focus'un özelliklerine baktim. 1.8 Motoru dakikada 1850 devirde 250 NM tork üretiyor ve 115 hp guc uretiyor. Normal Focus'un sedan modelin dizel motoru ortalama 34 milyardan basliyor. C-Max'in fiyatlarina bakmadim...
  • bana kalırsa hem aile arabası hemde biraz hız diyosan seat cupra al 163 hp salam makine okadarda abartı değil hem aile arabası hemdehız yapabileceğin araba
  • seat cupra demişsin
    hangi modelden bahsediyordun?
    leon cupra 225 bg
  • Ford Focus C-Max'in dizel motoru 39 milyardan itibaren basliyor. Normal Focus Sedan ise 34 milyardan basliyor. İlk once anket acmak istemistim ama sanirim bu forumda anket acilmiyor. Yada ben yapamadim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.