Şimdi Ara

362. Dönem [Şubat 2016] Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
14
Favori
98.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kutlu0780

Merhaba Arkadaşlar;

Daha sülüsü almamıza 1 aydan fazla var tazminatı alarak erken çıkmanın bir yolu yokmudur illa sülüsümü bekliyeceğim bilgisi olan varmı dır ?

Sülüs'ü almadan tazminatı alamazsın..mart çıkarsa daha da geç alıyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interlude kullanıcısına yanıt
    İnş. 1. grup gideriz iş yeri ile problemlerim var kasımda gitmediğime pişmanım
  • Beyler hiç bilginiz varmı 361.dönem kasımda kaç kişi askere gitti 358.dönem şubatta 354.dönem şubatta askere giden kişi sayısı nereden bulacağız bu bilgileri anca face yı girip oradaki üye sayılarına bakabiliyorum herkes de gidip facedeki gruplara üye olmaz tam sayısı nereden öğreneceğim bilemedim yoksa öğrenmenin bir yolu yok mu ki ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abalta kullanıcısına yanıt
    bana da ocak 10 dan sonra açıklanmaya başlayacak diye söylediler.

bende aranızdayım. şubat celbinde bende gidiyorum inşallah :)

bide benim yoklama kağıdında sevk tarihi 04.02.2016 yazıyor. ben bu tarihte kesin mi sevk olacağım acaba?
  • beyler bir de benim ehliyetim var ama benden ehliyet fotokopisi falan almadılar. ben de unuttum açıkcası söylemeyi. iyi mi ettim kötü mü ettim onu da bilmiyorum.

14 eylülde yoklamaya gittim. tecili bozdurdum. memur benim yoklama kağıdına mayıs celbi diye yazmış. benim de şubatta gitmem gerekiyor yani işten ona göre ayrılacak mayısa kadar duramam dedim. adam zaten şaşkın niye gidiyorsun evladım o zaman tecilini bozmayım dedi. yok yok benim şubatta mutlaka gitmem gerek dedim. adam bende ki ısrarı görünce tekrar sisteme girdi bilgilerimi falan güncelledi tamam şubatta askersin dedi tekrar çıktı verdi. bide resimdeki yazının ne anlama geldiğini bilen var mı pek bir şey anlamadım ben. "ŞUBESİNİN GENEL CELP DÖNEMİ DIŞINDA CELP DÖNEMİ TERCİHİ YAPMIŞ YÜKÜMLÜLER İÇİN YUKARIDA BELİRTİLEN SEVK TARİHİ MUHTEMEL SEVK TARİHİDİR" ne yani sevk tarihini biz tercih edebiliyor muyuz da?

362. Dönem [Şubat 2016] Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakbrkl -- 21 Aralık 2015; 13:05:51 >

• kutlu0780 kullanıcısına yanıt
    linkini de paylaşabilir misin sana zahmet?
    Yedek Subay Erken Sevk İşlemlerinden bahsediyormuşsun ben uzun dönem er için söyledin sanmıştım :)
  • burakbrkl B kullanıcısına yanıt
    bir yukarıda bahsettiğim konu hakkında bir fikrin var mı acaba?
  • kısa dönem yada yedek subay haricinde uzun dönem asker olacak olan bir tek ben mi varım ya :) hiç rastlamadım daha uzun dönem gidecek olan birisine :)
  • Yerlerin açıklanmasına da 1 ay gibi bir zaman kaldı
  • Arkadaşlar Kasım başında tecilimi bozdurdum Şubat Celbine askersin dediler Dönemim kaç oluyor? Birde 1. dönem 2. dönem diye birşey yazıyorlar 1. dönem şubat 2-5 arası 2. dönem marta kalıyor bu neye göre belli oluyor benim acil gitmem lazım Şubat ayı başına.
  • Santrafor9 kullanıcısına yanıt
    aynen ocak ayının ilk haftasına müteakkip yerlerimiz belli olacak inşallah :)
  • bozkurt_0618 kullanıcısına yanıt
    362. dönemsin. her celp 2 grup halinde teslim oluyor. 1. grupta alınacakların büyük oranı alınıyor diğer kalanlar ise 2. grupta alınıyor. bu alımlar da tamamen şans. bilgisayar ortamında sistem tarafından belirleniyor diye biliyorum.
  • ızmir bornova şubeden memur 15 ocakta yerler belli olacakmış dedi. farklı bilgi alan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSK'nın basın bildirgesinde yerlerin 22 ocaktan itibaren açıklanacağı yazıyor 15inde açıklanacağını sanmıyorum.
  • burakbrkl B kullanıcısına yanıt
    3. haftasına muteakip senin kafa gitmeye başlamış tertip dikkat et kendine bol bol meyve ye :D

edit:uzun dönemsin heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santrafor9 -- 22 Aralık 2015; 17:01:56 >
  • Santrafor9 kullanıcısına yanıt
    yazdığım cevapların endişesinden belli olmuyor mu uzun dönem olduğum

eee mantığın olmadığı yere gidiyoruz tertip, herkesin kafa ufaktan ufaktan gidecek, bazılarının şimdiden, bazılarının ilerleyen safhalarda

hem meyve herkese faydalı, sende mahrum etme kendini tertip
  • arkadaşlar şuan tecilimi bozsam şubat döneminde gitme şansım var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.