Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 Eylulde verdigom cihazi bugun teslim aldim. Samsun servisinden. 609 seri anakart ve jdi ekran takilmis. Bukadar islem yapilana kadar degisim yapsalarmis daha iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Raven kullanıcısına yanıt
    Gönderdiğim servisin elinde anakart ve panel olduğu için kargo süreleri hariç 1 hafta içerisinde çözümleyerek gönderdiler. 20 gün sonunda THH ile ücret iadesi için başvurabilirsiniz.
    Nihayetinde cihazınız hazır alabilirsiniz diye size ulaşacaklar. Duruma göre bakarsınız.

1800 e biraz daha ekleyip daha az sorunlu alternatiflere yönelebilirsiniz.
  • seffa S kullanıcısına yanıt
    bence gene iyi yapmışlar telefonu.

zaten telefondaki en önemli parça ekran ve anakart.

bunlar değişmişse çok önemli değil telefonun tamamen değişip değişmemesi.
  • seffa S kullanıcısına yanıt
    arka kasa değişmemiş mi? şu imei, seri numarası olan etiket.
    benim cihazda o da değişmiş.
  • HideSystem kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim başka bir yolu yokmu anlamadım.
    başka bir yol buldum facebook canlı yayını açıyorum (15 sn ayarlamıştım otomatik kapanmayı) 15 sn içinde karardığın da hemen sağ üst köşede üç nokta üst üste var basıyorum sonra yayını izlemek için ekranın boş yerine basıyorum yukarı da canlı kırmızı olarak çıkıyor sonra kendiliğinden oda gidiyor ve ekran kapanmıyor izliyorum yalnız ekran yan durum da ve tam ekran konumun da yan da sanal tuşlar görünüyor bunu da bilmeden buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maestro_

Bugün telefon incelemek için teknoloji mağazalarını gezdim. Bimeksteki çalışana g4 ün durumunu sordum. Hiçbir sorunu yok. Servise de vereni duymadım şuana kadar dedi. Emin misiniz benimki dahil bütün g4 ler patladı dedim. Evet dedi şaka gibi.

Teknosadakine sordum. %80 i sorunlu dedi. Yeni serilerde sıkıntı var mı dedim. Üretilmiyor bile dedi.

teknosa çalışanı sallıyor. nereye üretilmiyor yahu, piyasada sürüyle 608-609k cihaz var..

• aliens kullanıcısına yanıt
    Imei yazan yer degismis ama kamera kismi duruyor. Orasi anakarta bagli yer sanirim.

• 0 telefon gibi zaten tek farki arka kapak ve kamera kısmı.

• 25 Ağustosta gönderdiğim cihazi bugün kargodan teslim aldım. Anakartı değiştirildi. 609k takılmış. Genel izlenimim telefonun fazla isinmamasi oldu ama şuan yorum yapmam için erken. Ghostscreen yok telefonumda. Bursa Prosim Elektronige kesinlikle göndermeyin. Değişime 2gün kala anakart gelmiş onları takmışlar. Kargoya verirken bile isminizi doğru yazamiyorlar. Melih yerine Metin yazip ürünü kargoda kaybetmemize neden oluyorlardi. Rezil bir servis. Kesinlikle BURSA PROSİM e GÖNDERMEYİN!

• Micro usb şarj kabloları. ilgilenenler için :
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=120757628

• arkadaşlar g4 telefonumda bootloop oldu, 3 ekimde neredeyse 1 aylığına yurtdışına çıkıyorum garanti falan umrumda değil hemen tamir ettirmem gerek, nasıl bir yol izleyeyim, nereye götüreyim bildiğiniz güvenilir servis var mı? bakırköy'de yaşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Gönderdiğim servisin elinde anakart ve panel olduğu için kargo süreleri hariç 1 hafta içerisinde çözümleyerek gönderdiler. 20 gün sonunda THH ile ücret iadesi için başvurabilirsiniz.
    Nihayetinde cihazınız hazır alabilirsiniz diye size ulaşacaklar. Duruma göre bakarsınız.

1800 e biraz daha ekleyip daha az sorunlu alternatiflere yönelebilirsiniz.

Ustune ekleme yapma gibi bir dusuncem yok açıkçası . O fiyatlara ne alınabilir

Huawei Mate 8

• Perpa MTV Elektronik servisine gönderen arkadaşlar. Tahminimce 3 Eylül tarihine kadar cihazlarımızı takip edemeyeceğiz.

Değerli müşterimiz
    GÖNDERME FORMU GEÇİCİ OLARAK KULLANILAMIYOR
    2016/09/30 00:00:00 için 2016/10/03 05:00:00 (GMT +02:00, Turkey local time). Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Teşekkürler,Yönetici
    Müşteri hizmetleri Anasayfasına dönmek için tıklayınız

http://www.lg.com/tr/support/error-pages/down-time-check%7CdownTime=2016/09/30%2007:00:00%7CopenTime=2016/10/03%2012:00:00

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

quote:

Orijinalden alıntı: _Maestro_

Bugün telefon incelemek için teknoloji mağazalarını gezdim. Bimeksteki çalışana g4 ün durumunu sordum. Hiçbir sorunu yok. Servise de vereni duymadım şuana kadar dedi. Emin misiniz benimki dahil bütün g4 ler patladı dedim. Evet dedi şaka gibi.

Teknosadakine sordum. %80 i sorunlu dedi. Yeni serilerde sıkıntı var mı dedim. Üretilmiyor bile dedi.

teknosa çalışanı sallıyor. nereye üretilmiyor yahu, piyasada sürüyle 608-609k cihaz var..

Teknoloji magazasi calisanlari da hemen hepsi cahil. Amcanin teki Mediamarktta hizli sarj cihazi soruyordu samsunga. Qualcomm QC ozellikli olmasi lazim ama calisan gidip duz samsung sarjini hizli sarj diye itelemeye calisiyordu. Kendisi de bilmiyor tahminim. Onlara birsey sorulmaz. Guvenilip de bisey alinmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 30 Eylül 2016; 6:31:13 >

• LGH815 paralel için en iyi firmware sürümü hangisi dostlar ?
    Paralel S6 veya Note 5 düşünebilirsiniz.
  • quote:

Paralel S6 veya Note 5 düşünebilirsiniz.

Paralel derken ?

Paralel S6=1598TL
    Dist. S6 =1899TL

Paralel Note 5 = 1875TL
    Dist. Note 5 = 2229TL

başlangıç fiyatları yukarıdaki gibi. Pil süresi, ekran boyutu bakımından Note 5 seçilebilir.
  • quote:

Paralel S6=1598TL
    Dist. S6 =1899TL

Paralel Note 5 = 1875TL
    Dist. Note 5 = 2229TL

başlangıç fiyatları yukarıdaki gibi. Pil süresi, ekran boyutu bakımından Note 5 seçilebilir.

Paralelden alınca garanti işi nasıl oluyor .

• 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.