Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KarakayaEmre

Merhaba Arkadaşlar

Wifi ile 3g ortak kullanımda ekran süresi olarak aşağıdaki kullanımı almaktayım. 3g de hatın iyi çektiği yerlerde en fazla dört buçuk - beş saat almaktayım sizce bu normal mi? Bu arada kullandığım hat Avea

Ayrıca Lg g4 hızlı şarj için neler satın almam gerekiyor bu konuda bilgisi olanlar yazabilirse minnettar olurum
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hocam bu nasil bir sarj sonucu kullanim detaylarini ögrenmek isterim.

• Merhabalar ya benim g4 de ekran uzun süre açık kalınca farklı bir ekran açtığımda üst bardaki saat pil wifi gibi ikonların izi kalıyor vir süre sonra geçiyor ama iz kalması çok can sıkıcı sizde böyle bir duru la karşılaştınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 dakika kadar denedim ancak bahsettiğiniz şekilde bir durum ile karşılaşmadım. Ne kadarlık süreden bahsediyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2535

Merhabalar ya benim g4 de ekran uzun süre açık kalınca farklı bir ekran açtığımda üst bardaki saat pil wifi gibi ikonların izi kalıyor vir süre sonra geçiyor ama iz kalması çok can sıkıcı sizde böyle bir duru la karşılaştınız mı

Ekran yanması dediğimiz olay şayet uzun süre ekranda sabit kalan öğeler varsa ekranda geçici olarak kalabilir çok uzun kalırsa kalıcı yanıklar da olabilir..Plazma ekranlarda çok görülen durum lcd ekranlarda da olabiliyor ne kadar amoledlerde olmaz deselerde babamın S3 ünde kalıcı yanıklar var.Bu yüzden arada bir oyun oynamakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2535

Merhabalar ya benim g4 de ekran uzun süre açık kalınca farklı bir ekran açtığımda üst bardaki saat pil wifi gibi ikonların izi kalıyor vir süre sonra geçiyor ama iz kalması çok can sıkıcı sizde böyle bir duru la karşılaştınız mı

Ekran yanması dediğimiz olay şayet uzun süre ekranda sabit kalan öğeler varsa ekranda geçici olarak kalabilir çok uzun kalırsa kalıcı yanıklar da olabilir..Plazma ekranlarda çok görülen durum lcd ekranlarda da olabiliyor ne kadar amoledlerde olmaz deselerde babamın S3 ünde kalıcı yanıklar var.Bu yüzden arada bir oyun oynamakta fayda var

Genelde Amoled ekranda bu tür sorunlar olur hatta bir yildan sonra renkler ilk günki gibi canli durmaz. Ama LCD-IPS ekranlarda böyle bir sorun olmaz cok nadir durumlarda oluyor ama onlarda gecici yani Amoled ekranlardaki gibi kalici degil. Amoled bir kere yandimi gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertaga

Rica ederim.
    Bir de benimde telefonda kullandığım çok güzel hd wallpaper ları da paylaşıyorum. Eminim içlerinden beğendikleriniz olacaktır.
    https://drive.google.com/open?id=0B6BYMrxMNZaSTUhYWFk3UW1Ka2s&authuser=0
    https://drive.google.com/open?id=0B6BYMrxMNZaSflJfVXFvbUVnQXVKZ0FnNlV0UVBBTWw5YXoyX3NtakM2UXE4NXRSWE1DbFU&authuser=0undefined

Bunları toplu halde nasıl indiriiriz peki hocam

• bebetoca kullanıcısına yanıt
    Linkleri kendi google drive ınıza ekleyerek sıkıştırılmış halde indirebilirsiniz.
  • Konu güzel olmuş elinize sağlık.
    Benim telefona Evrensel uzaktan kumanda modunda evdeki klimayı tanıtmayı beceremedim.. Kumandayı telefonun yanına tutyorum açıyorum kapıyorum ama hiç bir şekilde tanıtamıyorum. Ne yapmak lazım?..
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Hocam H815 ile H815TR arasında ne gibi önemli farklar var ?
  • Hiçbir fark yok sadece ülke kodu farkı ama birbirlerininn romunu yükleme şansımız yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Hiçbir fark yok sadece ülke kodu farkı ama birbirlerininn romunu yükleme şansımız yok

Teşekkürler, H815 daha ucuz onu alayım ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Konu güzel olmuş elinize sağlık.
    Benim telefona Evrensel uzaktan kumanda modunda evdeki klimayı tanıtmayı beceremedim.. Kumandayı telefonun yanına tutyorum açıyorum kapıyorum ama hiç bir şekilde tanıtamıyorum. Ne yapmak lazım?..

Bende tanitamadim maalesef :( Klima kumandası sinyali 1 sn den az bi sure veriyor sonra kesiliyor (basili tutsam bile) ancak telefon 3-4 sn istiyor Çözümü yok sanirim Power tusunu yapmistim ama klima algilamiyordu.

• G4 için tweaksbox yayınlanmış. Xposed bölümüne ekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

G4 için tweaksbox yayınlanmış. Xposed bölümüne ekleyebilirsiniz.

edit:Tamam farklı şeyden bahsediyormuşuz,ekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 24 Eylül 2015; 15:45:54 >
    Teşekkürler hocam. İyi bayramlar

• Arkadaşlar ben QI şerj cihazı satın aldım. Bizim deri kapakların arkasında QI sticker yokmu yahu ? Şarj edemeyecekmiyim şimdi ?
  • G4 de kronik sorunlar mevcut mu? Ekran sararması, çok ısınma gibi vs.

Ayrıca paralel ithalat alanlar yorum yapabilir mi? Herhangi bir problem ile karşılaştınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

Arkadaşlar ben QI şerj cihazı satın aldım. Bizim deri kapakların arkasında QI sticker yokmu yahu ? Şarj edemeyecekmiyim şimdi ?

Merhaba candeniz,
    Evet bizim deri arka kapakların arkasında QI sticker ı yok. Ben aliexpress ten şarj cihazını alırken yanında gönderdiler taktım kapağa. bir arka sayfada linkleri paylaşmıştım.
  • Arkadaşlar ani bir kararla Note5 e geçtim konuya destek veremeyeceğim.Herkese teşekkür ederim
    Hayırlısı olsun hocam . G4 ile ilgili güzel bilgiler paylaşıyordunuz. Gene bekleriz. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.