Şimdi Ara

KARTUŞ DOLUMU HAKKINDA BİLGİLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
399
Cevap
11
Favori
189.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geç cevap için özür dilerim. Siyah kartuşunuzun kafasında tıkanıklık söz konusu. Bi kartuşcuda iyice temizletin, açtırın. Tekrar deneyin. Eğer aynı sorun devam ediyorsa mürekkebiniz uyumsuz ya da kalitesiz olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: servispack

Merhaba, Değerli bilgilerin için teşekkürler. Ben de evde kartuş doldurmayı denedim ama galiba beceremedim. Hp 3650 marka yazıcının siyah kartuşunu enjektör ile üstten doldurduğum da aldığım çıktılarda sona doğru yazıların bozulması silikleşmesi söz konusu oluyordu. Yazdır seçeneğinde yazdırma kalitesini normalden iyi ye getirdiğimde ilk başta problem vermordu ama son günlerde siyah yerine mavi çıktı alıyorum. Mürekkebi akacak kadar çok doldurduğum halde. Acaba ne tavsiye edersiniz İyi günler.

• Merhaba mürekkep ve dolum seti almak için http:\\www.mobildolum.com adresini ziyaret edip siteyi inceleyiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: Untouch

Mürekkebi nerden alabilirim?
    Dolumu şırıngayla yapıyoruz sanıırm?
  • hp 5440 kartuşlarına dolum yapılabiliyormu
  • elbette yapılabiliyor. Piyasadaki kartuşlar içinde dolumu en basit olan

quote:

Orjinalden alıntı: manga84i

hp 5440 kartuşlarına dolum yapılabiliyormu
  • hp nin 27 nolu kartuşunu kullanıyorum ama hem açık yazıyor hem de karfleri ennden 3-5 e bölüyor aralıklı aralıklı çizgi oluyor harflerde nedeni nedir acab .kartuş mu bozuk yoksa mürekkep doldurtsam düzelir mi.
  • Kartuşunuzun ya mürekkebi bitiyor ya da kafada tıkanıklık var. Kartuşun mürekkep çıkan yerini 3-5 dk buhara tutun daha sonra yazıcıya takıp, yazıcı ayarlarından kafa temizleme işlemi yaptırın. Eğer düzelmezse iyi bir dolumcuya götürün, hem kafayı açsın hem de dolum yapsın.

quote:

Orjinalden alıntı: isqwild

hp nin 27 nolu kartuşunu kullanıyorum ama hem açık yazıyor hem de karfleri ennden 3-5 e bölüyor aralıklı aralıklı çizgi oluyor harflerde nedeni nedir acab .kartuş mu bozuk yoksa mürekkep doldurtsam düzelir mi.
  • Benim de canon mp160 yazıcımın kartuşu acaba chipli mi dolum yapabilri miyim üzeriden kapak falan da yok bi yardımcı olur musunuz
  • Hayır kartuşlarınız chipli değil, dolumu çok basittir.

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsafran

Benim de canon mp160 yazıcımın kartuşu acaba chipli mi dolum yapabilri miyim üzeriden kapak falan da yok bi yardımcı olur musunuz
  • Hocam aklıma takılan bir iki soru var.
    -canon mp460 çipli mi?bir de dolumu kolay mı?
    -Kartuşları bitmeden mi doldurmak gerekiyor,yoksa tamamen bittikten sonra da doldurabiliyormuyuz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.r.duke -- 6 Ekim 2007; 18:15:11 >
  • MP460 ın kartuşları çipli değil ve dolum işlemi çok basit. Kartuşları bitmeden doldurmak her zaman iyidir.

quote:

Orjinalden alıntı: j.r.duke

Hocam aklıma takılan bir iki soru var.
    -canon mp460 çipli mi?bir de dolumu kolay mı?
    -Kartuşları bitmeden mi doldurmak gerekiyor,yoksa tamamen bittikten sonra da doldurabiliyormuyuz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.kolay gelsin...
  • Değerli bilgileriniz için çok sağolun hocam,çok güzel bir konu olmuş.Yazıcıyı alınca sizden dolum kiti almayı planlıyorum.

Hayırlı günler,hayırlı satışlar.
  • Size de hayırlı günler. Yardımcı olabildiysem ne mutlu..

quote:

Orjinalden alıntı: j.r.duke

Değerli bilgileriniz için çok sağolun hocam,çok güzel bir konu olmuş.Yazıcıyı alınca sizden dolum kiti almayı planlıyorum.

Hayırlı günler,hayırlı satışlar.
  • MP 460 ın dolumu nasıl olcak kardeş delik falan mı acçaz???Yoksa deliği var mı??Bi de dolum bitmeden yapılıyo dedin ben ona ne tip mürekkep hangi aparatı alcam???Adama gidip abi mp460 mürekkepi mi ver diycem?

Sorular fazla oldu kusra bakma ama yardım edersen sevinirim.....
  • Üstte etiketin altında delikleri mevcut. Dolum için aparata ihtiyacın olmayacak. Dolum için set almak istersen imzamdaki bağlantıya tıkla.

quote:

Orjinalden alıntı: Fatsalı_tamer

MP 460 ın dolumu nasıl olcak kardeş delik falan mı acçaz???Yoksa deliği var mı??Bi de dolum bitmeden yapılıyo dedin ben ona ne tip mürekkep hangi aparatı alcam???Adama gidip abi mp460 mürekkepi mi ver diycem?

• bir kartuşun dolum ömrü ner kadar.yani kaç defa dolum yapılabilir (hp).birde agızdan sadece pembe renk cıkyor.buhara tuttum,solisyonla temizledm süngerleri yıkadım hala aynı ne yapabilirim baska tesekkürler
  • Kartuşun ömrü, dolumda kullanılan mürekkebe ve sizin kartuşa davranışınıza bağlıdır. İyi mürekkep kullanılır ve nazik davranılırsa 15-20 civarı dolum yapılabilen kartuşlarla karşılaştım. Kartuşunuzun kafası tıkanmıştır, kendi çabalarınızla açamadıysanız bir dolumcuya götürün açsınlar.

quote:

Orjinalden alıntı: peroman

bir kartuşun dolum ömrü ner kadar.yani kaç defa dolum yapılabilir (hp).birde agızdan sadece pembe renk cıkyor.buhara tuttum,solisyonla temizledm süngerleri yıkadım hala aynı ne yapabilirim baska tesekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bir_Bilen

Üstte etiketin altında delikleri mevcut. Dolum için aparata ihtiyacın olmayacak. Dolum için set almak istersen imzamdaki bağlantıya tıkla.

quote:

MP 460 ın dolumu nasıl olcak kardeş delik falan mı acçaz???Yoksa deliği var mı??Bi de dolum bitmeden yapılıyo dedin ben ona ne tip mürekkep hangi aparatı alcam???Adama gidip abi mp460 mürekkepi mi ver diycem?

Tamam deliklerin yerlerini öğrendik kaç kere doldurabileceğimizi de öğrendik peki alacağımız mürekkebin kartuşu bozma yada tıkama riski nedir??Aynı kaliteyi alabilecekmiyiz???
    Teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatsalı_tamer -- 8 Ekim 2007; 2:05:11 >

• Orijinal mürekkebim bile kartuşu tıkama riski vardır. Ama tabi bu süre orijinalde en uzundur. Aldığın mürekkep çıktının kalitesini belli eder, kaliteli alırsan orijinale en yakın çıktıyı alırsın ve tıkanma durumunu fazla yaşamazsın. Şayet benim sattığım mürekkebi soruyorsan, ithal ve 1.sınıf mürekkeptir. Satın alanlar arasındaki memnuniyet oranı %100

quote:

quote:

Üstte etiketin altında delikleri mevcut. Dolum için aparata ihtiyacın olmayacak. Dolum için set almak istersen imzamdaki bağlantıya tıkla.

quote:

Tamam deliklerin yerlerini öğrendik kaç kere doldurabileceğimizi de öğrendik peki alacağımız mürekkebin kartuşu bozma yada tıkama riski nedir??Aynı kaliteyi alabilecekmiyiz???
    Teşekkürler....

• quote:

Orijinal mürekkebim bile kartuşu tıkama riski vardır. Ama tabi bu süre orijinalde en uzundur. Aldığın mürekkep çıktının kalitesini belli eder, kaliteli alırsan orijinale en yakın çıktıyı alırsın ve tıkanma durumunu fazla yaşamazsın. Şayet benim sattığım mürekkebi soruyorsan, ithal ve 1.sınıf mürekkeptir. Satın alanlar arasındaki memnuniyet oranı %100

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler....

PEKİ KARDEŞ BİLİYOSUN Kİ CANON MP460 DA İKİ KARTUŞ VAR.RENKİ VE SİYAH. YANİ HER RENK İÇİN AYRI AYRI DEĞİL. SENİN DEDİĞİN PAKETTE AYRI AYRI SARI,PEMBE,SİYAH,MAVİ KARTUŞ AYRI AYRI. ZATEN HER YERDE ÖYLEDİR GERÇİ AMA. BU RENKLİ KARTUŞUN DOLUMU NASIL OLUYOR MERAK EDİYORUM. HER RENKTEN EŞİT MİKTARDA MI KOYULUYO NOLUYO???

•  KARTUŞ DOLUMU HAKKINDA BİLGİLER

quote:

quote:

Orijinal mürekkebim bile kartuşu tıkama riski vardır. Ama tabi bu süre orijinalde en uzundur. Aldığın mürekkep çıktının kalitesini belli eder, kaliteli alırsan orijinale en yakın çıktıyı alırsın ve tıkanma durumunu fazla yaşamazsın. Şayet benim sattığım mürekkebi soruyorsan, ithal ve 1.sınıf mürekkeptir. Satın alanlar arasındaki memnuniyet oranı %100

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler....

PEKİ KARDEŞ BİLİYOSUN Kİ CANON MP460 DA İKİ KARTUŞ VAR.RENKİ VE SİYAH. YANİ HER RENK İÇİN AYRI AYRI DEĞİL. SENİN DEDİĞİN PAKETTE AYRI AYRI SARI,PEMBE,SİYAH,MAVİ KARTUŞ AYRI AYRI. ZATEN HER YERDE ÖYLEDİR GERÇİ AMA. BU RENKLİ KARTUŞUN DOLUMU NASIL OLUYOR MERAK EDİYORUM. HER RENKTEN EŞİT MİKTARDA MI KOYULUYO NOLUYO???

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.