Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben sıfır jelatinli 2100 e aldım hocam kayıtsız

saygılar
  • 6s kullanıcısıyım son 2 haftadır falan telefon şarj 30 civarlarındayken kendiliğinden kapanıyor.Açmaya çalıştığımda kırmızı batarya ve usb işareti çıkıyor.Biraz daha bekleyip açmayı denediğimde ise telefon açılıyor şarj kapandığı civarlarda oluyor öyle 1 falan değil sonra da yine tak diye kendiliğinden kapanıyor.

Apple ı aradığımda restore yaparsam düzeleceğinden bahsetti ama aynı sorunu yaşayan arkadaşım yaptığı halde düzelmediğini söyledi ben de hiç onla uğraşmadım.Bana tavsiyeniz nedir ? Apple ücretsiz değişim yapar mı telefonu geçen şubat başında aldım daha 1 yıl dolmadı.Bu arada pil kalibrasyonu falan denedim ama yok düzelmiyor.Ne yapmalı?
  • ardelis A kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandığım cihazda aynı problemi yaşamıştım 30 civarındayken kapanıyordu genpaya götürdüğümde pil değişmesi gerektiğini belirttiler batarya dışında 3-5 problem daha söyledim (ses az geliyor,kendiliğinden kapanıyor ,kendi kendine titriyor) cihazın değişimini sağlamışlardı.Apple desteği aradığımda restore yapıldığında düzeleceğini belirtmelerine rağmen düzelmedi servise verirken cihazı bu durumuda söyledim en kısa sürede servise verin büyük bir ihtimalle değişimi sağlanacaktır.Cihazınızda en ufak darbe çizik vs bulunmuyor ise servis kaydı alınırken aynı şekilde temiz olarak cihazımı almak istiyorum şeklinde belirtin çizik oluştuğu takdirde cihazı almayacağınızı da söyleyin %95 değişim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 21 Ekim 2016; 10:59:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferli kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ediyorum hocam sagolun

• Hocam battery doctor indirdim ama nasil temizlicem on bellegi az yardimci olabilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: CeCeKa

Daha önce kullandığım cihazda aynı problemi yaşamıştım 30 civarındayken kapanıyordu genpaya götürdüğümde pil değişmesi gerektiğini belirttiler batarya dışında 3-5 problem daha söyledim (ses az geliyor,kendiliğinden kapanıyor ,kendi kendine titriyor) cihazın değişimini sağlamışlardı.Apple desteği aradığımda restore yapıldığında düzeleceğini belirtmelerine rağmen düzelmedi servise verirken cihazı bu durumuda söyledim en kısa sürede servise verin büyük bir ihtimalle değişimi sağlanacaktır.Cihazınızda en ufak darbe çizik vs bulunmuyor ise servis kaydı alınırken aynı şekilde temiz olarak cihazımı almak istiyorum şeklinde belirtin çizik oluştuğu takdirde cihazı almayacağınızı da söyleyin %95 değişim olur

Bende aynı sorunu yaşadım bir kaç kez şimdi telefonu tekrar dfu ile kurulumu sağladım eğer olmazsa bende sizin gibi servise vereceğim çol şükür en ufak çizik ve darbe yok sıfırdan farksız bunuda belirticem verirken değişim olması için bugün yarın anlarız aynı sorunla karşılaşırsam

• zaferli kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam 2.18gb dan 5.11 gb a yükseldi bian da

saygılar
  • Arkadaşlar uzun zamandır sorun olarak görüyorum yardımcı olursanız çok memnun olacağım whatsapp ta gelen mesajları toplu olarak nasıl görebilirim yani aynı kişiden 10 tane mesaj geldiğinde kilit ekranında tek tek gösteriyor bu şekilde istemiyorum android cihazlardaki gibi bildirim olsun istiyorum

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl59

Hocam battery doctor indirdim ama nasil temizlicem on bellegi az yardimci olabilir misiniz

hocam junk diye bir bölüm var oraya basın öncellek hafızasını ve ram i temizleyin bende de olmuştu sizin sorununuz ben temizlediğimde 4 gb daha yer açılmıştı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Az önce foto bölümünden baktım iPhone 7 ile çekilmiş fotoğraflar gördüm. Şunu söyleyeyim 6s'ten gram farkı yok. Kamera yine rezalet durumda. Kamera olarak 6s'in diyaframı düşürülmüş versiyonu. Basit bir yakınlaştırmada bile netlik hemen bozuluyor. Netlik namına bir şey yok fotolarda. Acaba dedim arkadaki kamera çıkıntısı büyük diye belki bir iyileştirme yapılmıştır diye ama tamamen Apple'ın reklam tuzağı olmuş. 7 alıp kazıklanacağınıza 6s alın paranız cebinize kalsın. Gerçi 6s'in de kamerası rezalet ama olsun. Cidden 6s'in üzerine hiçbir şey katamayan tek ana seri cihaz oldu.

Fotografciliktan gram anlamadigin taa buradan anlasiliyor.

Bhda bi after before olarak kalsin surada.

Sen beceriksiz olduktan sonra apple ne yapsin ?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Hangi programları kullandın acaba ? Çok güzel olmuş

Tadaa slr ve vsco

Diger fotograflar icin instagram hesabima bakabilirsiniz hepsini telefonla cekiyorum

Www.instagram.com/atahantastan

• Yardiminiz icin cok tesekkur ediyorum hocam sagolun

• quote:

Yardiminiz icin cok tesekkur ediyorum hocam sagolun

Ne demek hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Dostum ben de bu programı indirdim yalnız junk diye bir yer bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet77

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Dostum ben de bu programı indirdim yalnız junk diye bir yer bulamadım

Hocam uygulamayı açtığınızda altta var olan seçenklerde junk diye bir bölüm var oraya girip temizleme işlemini yapıyorsunuz...

• Battery doctor yazıp en üstteki programı indirdim. Başka bir program olabilir mi?
    Bir alttaki sanırım ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammetyildirim77 -- 21 Ekim 2016; 14:45:17 >
  • Arkadaslar son zamanlarda klavyede sisme basladi arasira sebep cozum bilem var mi (6s)

• Lüks markalarin kilfilarini kullanmak ksteyen arkadaslar Brandroom ve Beymen internet sitelerine bakabilirler. Kendim Marc by Marc Jacobs kullaniyorum , D&G, Kate Spada, Guess, Marc Jacobs gibi üst segment markalarin kiliflarinda indirimler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dersiniz alinir mi bu kilif

https://www.beymen.com/p_dolce-gabbana-telefon-kilifi_190247

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6s 64 cihazıma 7 32 takas teklifi geldi yurtdısı 10 günlük. Mantıklımı sizce

• Arkadaşlar 2 haftadır telefonda wifi sorunu yaşıyorum.Evdeki tablette yada diğer cihazlarda sorunsuz kullanıyorum ama iphoneda sürekli kopmalar var ve sayfalar geç açılıyor.10.0.2 güncellemesi yüklü telefonda. Çözüm önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.