Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatları çok yüksek olur umarım herkes almasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ip 16 gb alinmaz.. bence 16 gb versiyonunu herkez gormezden gelmeli .fiyatlari 64 gb den itibaren tahmin edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

Arada kalma M9 M8'in aynısı G4 G3'ten de vasat malzeme kalitesi ile 6S bekle al bence , ille de android istiyorsan Samsunga yönel.

Samsung'un arayüzünü sevmiyorum hocam. M9'un ses kalitesi ve tasarımı, G4'ün kamerası ve ekranı, iPhone'un yazılımı... Bunların hepsi bir telefonda birleşse parasına bakmam direk alırım. Her telefonun ayrı ayrı iyi yanı var. Ben de kararsız bir insan olarak işte
  • Evet touchwiz mide bulandırıcı Keşke öyle birşey yapsalar nerede. Bence 6S'i al sen diğerleri de yaramaz hocam.

• 128gb gumus renk 6s Plus
    4 senedir bekliyorum.androidden kurtulma zamani geldigeldi

• hey gidi aziz nesin ne kadar doğru demiş adam keşke yaşasaydıda şu konuya bölüme bir göz atsaydı
  • Bir sene boyunca 16gb kullanıp aci cektikten sonra 6s 64gb almayi planliyorum ben de. Nakit alimda 2900 kusur bir fiyata geliyor.
    2gb ramle gelecegini tahmin edenlerdenim yeni iphone'un. Ters kose yapip 6s+'a 2gb koyup, 6s'i 1 veya 1.5 gb'ta birakmalarida surpriz olmaz bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle saçma sapan fiyatlarla Türkiyeden almaya gerek yok, 625€'ya Hollandadan alır paşa paşa kullanırım

• Ben de almayı planlıyorum ekle lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

quote:

2GB banko gelecek gelmeme şansı yok artık , almışkende S+ alırsan seni epeyce götürecektir.

ufaklık ne içiyorsun söyle bizde içelim, 7/24 burada yazıp duruyorsun banko 2gb gelecekmiş ulen sen nerden biliyorsun 2gb ramle geleceğini tamam çocuk kafanla tahmin ediyorsun ama banko deme.

ben sana banko olanı söyleyim iphone 6s 1gb ram ile gelecek,daha halen tutturdunuz 2gb banko diye.

yemin ederim bizim insanımıza laf anlatmak atomu parçalamaktan zor.

Hayırdır ne zoruna gitti kardeş ? 2GB ram ile gelecek olması sana neden batıyor ?

Ayrıca 1GB ram ile banko geleceğini nereden biliyorsun apple'ın fabrikasında mı yatırıyorlar seni ? Apple S serilerinde her zaman donanımsal yenilikler yapar ve de 2GB ile gelmesi için bir sürü neden sayarım ama senin gibi boş birisi bunu da anlayamaz.

Yaw halen anlamıyorsun demi yada anlamak istemiyorsun 2gb ram ile gelmiyecek evet çok iyi biliyorum ve çok eminim kaynağım %100 doğru sence apple store da çalışan masabaşı çalışan yani biri bak satış demiyorum masa başı ofis kısmında çalışan biri sence kaç gb ramle geleceğini bilemezmi önceden öğrenmiş olamazmı neyse nedesem boş siz bildiğinizden şaşmıyacaksınız anlaşılan

2gb ram iphone 7 ile gelecek diyorum ve 9 eylülde görüşmek üzere bu mesajımı unutma sakın.

Kalkana alalım da ben de 2 gb gelmesini umut ediyorum çünkü..

• Samsung lanetinden kurtulmak için bende almayı dusunuyorum ama ilk parti ürünler beni korkutuyor açıkcası yine kasıma kadar lanet olası S5 kullanmaya devam gibi.
  • Beni de ekle ip6s 64 gb uzay grisi

• 6+ yı ilk Çıktığı zamanlar almışdım(Ekim Ortası)
    6s yine düşünüyorum ama Ekim Ortası gibi alırım benide ekle.

• quote:

Orijinalden alıntı: snncbc

Dogmamis cocuga don bicme partisine hosgeldiniz.

• 2 ile gelirse milyonlarca adam sormayacak mı 2 gb rame ihtiyaç vardıda neden 6 ve 6 plusa koymadınız diye.
  • 6s'in piyasaya çıkması ile birlikte önceki modellerin fiyatlarında gerileme bekliyor musunuz? bilmediğim için soruyorum; daha önce böyle bir şey yaşandı mı mesela?
    yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim.

bu arada çok yüksek bir ihtimal ben de 2 gb olması halinde 16 gb lik space gray'lenirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

2 ile gelirse milyonlarca adam sormayacak mı 2 gb rame ihtiyaç vardıda neden 6 ve 6 plusa koymadınız diye.

Bu mantığa göre, neden 3, 3GS, 4, 4S, 5, 5S e neden 2GB Ram koyulmadı bunuda sorgulamak gerekir. Bunu sorgulamakta ne kadar anlamsız farkındayız.

• Beni de ekleyebilirsin. 6 dan geçmeyi düşünüyorum. Nedeni de ram artışı. Chrome da ikide bir atıyor ram azlığı yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 3 Eylül 2015; 11:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendege

Fiyatları çok yüksek olur umarım herkes almasin

Niye herkes alınca ne oluyor. 3000 liralık telefonla mı hava atacaksın millete. gören de Ferrari aldı sanar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 3 Eylül 2015; 11:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bir telefon 3099 lira nasıl olabilir aklım almıyor arkadaşlar.

Piyasa algısı işte. Mesela bir Ferrari Porsche nasıl o kadar pahalı oluyorsa bu da öyle oluyor.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.