Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple batarya degisim programi var. 250 liralik bir ucretle degistiriyorlar. Tabi bu ucret modele gore degisiyor.

Appleda musteri menuniyetinde sorun olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereden alacağınıza bağlı diyebilirim aslında bu durum, batarya değişimini düşünmenize gerek yok aslında, çünkü telefon ölmeden batarya ölmüyor. En azından şuana kadar kullandığım bütün Apple ürünlerinde böyle oldu.
    Aldıktan 2 sene sonra batarya değişmek isterseniz apple.com.tr online yardım bölümünden irtibata geçersiniz, kargo ile gönderip batarya değişimini yaptırabilirsiniz.

Yada en kötü bir tanıdık aracılığı ile yollarsınız buraya o sizin adınıza işlemi yapar.
    Batarya değişimi genel olarak garanti dışı olduğundan fiyatıda yüksek olacaktır bilginize.
  • istanbuldaki apple centerlara gitmem zor ürünü en azından eylül ayı geçmeden satın alabilsem kafi bana fakat nakitim yok o yüzden tarifeye ek alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuqwert7878 -- 30 Ağustos 2015; 21:45:46 >
  • Tarifeye ek alınca fiyat biraz daha artıyor. Bilginiz olsun
  • Commander kullanıcısına yanıt
    biliyorum fakat ne zaman gelicek benim eylül sonuna kadar alabilirim şuan kendi şehrimde 64 gb space grey olmadığı içiin ip6 almadım 16 gb var beklemek ile beklememek arasında çok kararsızım
  • Kesinlikle bekleyin bu saatten sonra
  • Kaldı 9 gün beklemedeyizz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    27 eylül diyorlar off :(
  • umarım fiyatlar böyle olurda 6s 64 gb alırım

• Beklentimbu yönde, dediğim gibi ilk sayfaya eklemiştim tahmini fiyatları

Fiyat:

iPhone 6S 16GB: 2699 TL
    iPhone 6S 64GB: 3099 TL
    iPhone 6S 128GB: 3499 TL

iPhone 6S+ 16GB: 3099 TL
    iPhone 6S+ 64GB: 3499 TL
    iPhone 6S+ 128GB: 3899 TL
    Kesin mi bu fiyatlar ? Vergi fln da gelmiyor üstelik

• Kesin değil, geçen zaman diliminde yapılan fiyatlandırma tekniğine göre yapılmış tahminlerim bunlar.
  • 16 gb lik modelin artik kalkmasi lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri bana söylesin 6s yada 6s plus farketmez gerçekten 2 gb ramle gelirmi çünkü şu anda 4s var bende kullanırsam 3-4 sene kullancam bari değsin alcağıma eğer bunda 1 gb 7de 2gb gelip bu çöp olursa çok üzülürüm.

• metinyap kullanıcısına yanıt
    2GB banko gelecek gelmeme şansı yok artık , almışkende S+ alırsan seni epeyce götürecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

Biri bana söylesin 6s yada 6s plus farketmez gerçekten 2 gb ramle gelirmi çünkü şu anda 4s var bende kullanırsam 3-4 sene kullancam bari değsin alcağıma eğer bunda 1 gb 7de 2gb gelip bu çöp olursa çok üzülürüm.

2gb ram 6s i kurtaramaz her türlü 7 çıkınca çöp olucak senin deyiminle. Şöyle ki iphonların bana göre 4 yıl kullanım ömrü vardır çünkü güncelleme geldikçe yavaşlıyo cihazlar ve 4 yılında son aldığı güncellemeyle iyice yavaşlayıp sinir ediyo insanı aynı ios 7 li 4 gibi , ios 8 li 4s gibi ve şuan iyi çalışan ama ios 9 la yavaşlicak olan 5 gibi.Kısacası 6s ile 7 de 2 gb ram bulunması 6s i 7 ye eşdeğere yakın birşey yapmaz her türlü 1 yıl erken yavaşlamaya başlicak 6s ve ömrünü 1 yıl erken tamamlicak. İsterse 6s 1 gb ram li 7 2 gb ramli olsun gene dediğim gibi olucak bu yıllardır böyle oldu kafamdan attığım bir şey değil apple politikası bu şekilde 6 yıl boyunca 4 tane iphone kullanmış biri olarak fazlasıyla gözlemleme imkanım oldu.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var , 6 çıktı 5S çöp oldu mu ? Hayır 6 ile arasında sadece ekran ve tasarım farkı var. 7'de çıkınca 6S ile arasında çok büyük farklar olmayacak. Kısaca Apple S serilerini kolay kolay harcamıyor , S almak en mantıklısı derseniz 7 beklicem sizin tercihiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

Ram artışı dışında telefonun bir ihtiyacı yok zaten. İnternette gezerken bir süre sonra kapanıyor browser. Ram 2 gb falan olursa 6 dan 6s é geçilir ancak.

Gerçekten böyle bir sorun oluyor mu kapanma gibi. Birde siz hiç kasmaya rastladığınız mı hiç chrome da veya başka bir uygulamada

• quote:

Orijinalden alıntı: nobidik

quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

Ram artışı dışında telefonun bir ihtiyacı yok zaten. İnternette gezerken bir süre sonra kapanıyor browser. Ram 2 gb falan olursa 6 dan 6s é geçilir ancak.

Gerçekten böyle bir sorun oluyor mu kapanma gibi. Birde siz hiç kasmaya rastladığınız mı hiç chrome da veya başka bir uygulamada

Apple ın kendi tarayıcısı Safari, Safari kullanırsan daha iyi sonuçlar alırsın bence. Yıllardır Apple kullanıyorum Safaride en ufak bir sorun yaşamadım.
  • 3 hafta sonra Almanya'dan 6S+ 64 GB gold almayı düşünüyorum. Temiz kullanılmış 1 yıla yakın daha KVK garantili 6+ 64 GB gold arayan varsa ulaşabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.