Şimdi Ara

Donanım Haber yardımınızı istiyor (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
1
Favori
9.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sunucularinizi kisitliyorsunuz domain yetersizligi yuzunden

128kb iniyor saniyede

yani youtube koysaniz birkac siteyi kopyalamis olmazsiniz ve iceriklere daha kolay erisiriz

sd seceneginde video izliyorum fullhd gibi

birkere.mobilden farkinda degilim.1gb gitmisti 16dk lik videodan

yani shiftdelete gibi editor kaynayan bos bos haber yapan sitelerden en son haberleri daha ii ogreniyoruz ama buradaki haberler bizi daha cok tatmin ediyor

technopat gibi bir site var

deli gibi ayrintili video inceliyorlar ve youtube a upload ediyorlar

serverlariniz domaininiz yetmiyorsa youtube koyun artik yani

incelemelerde detaya inin 60 fps video cekin

bircok kisi ve bende mesela.bir telefon incelemsinde

arayuzu en azindan 15 dakika kullanmanizi istiyoruz

ordan oraya ziplayin bakalim bekleme yapiyormu gecis efekti ardindan uygulama ne kadar surede aciliyor

arayuzda frame dusmesi oluyormu

ne biliym.meselaa rr3 u nasil oynstiyor

videolae 24 fps zaten galaxy s6 rr3 u 60ta oynatsa da farki nasil anlicaz izledigimiz video da agiz hareketleriniz bile sese gore.lagli geliyor yani daha birsuru sey

3 gunde bi video koyuyorsunuz

dunyanin ilk incelemesi diyorsunuz ama 15 dk lik video incelemissiniz ki tel elinizde m5 yani

performansi nasil t760 mp2 ne is yapiyor 1k da oyunlarda

suan elime verseniz m5 i milletin aklinda soru isareti kalmicak.inceleme yaparim

yapin yani yrm saat 1 saat inceleme yapin yani bunda bisey yok

1 sene onc3 birkac cocuk incelemeler cok uzun bayiyo dedi diye ankette 10 15 20 dklik incelemeler yapiyosunuz

ekran karti elinizde listeli gamingsiz inceleme yapiyorsunuz yani

al r9 290x i.eline

gta 5i bellegi asarak bi test et

ne biliym gtx960 in 2 gb bellegini asin gta 5te bakalim hakketen fps dusuyomu

yani su site yillarin sitesi

bende 5 yildir.tskip ediyorum

ama en son haberleri burdan aliyoruz

3 ay oncesine kadar m8 kullaniyosum 3aydir s6 kullaniyorum

mobil sitelerinizde izlerken sknti yok ama.indirirken 100kb.kitliyor yani ne is anlamadim

cok

• Erdi özüağ'a alt yazı koyulması şıklara eklenmeli.
    merhabalar ben erdi özüağ bugnd fkf ofkd sakdsşlk... sonra film kopuyo bende salyalar göz yaşları bi bakıyorum hattan düşmüşüm.

• foruma girmek istiyorum yok giremiyorum siteye girmek istiyorum yok olmuyor valla her sabah ilk baktığım site burası ama bazen çok can sıkıcı olabiliyor.

• Anket içeriği çok dar ve birden fazla seçenek seçilmemesi kötü olmuş.
    Sadece bir seçeneği seçmeye zorlanmış olduk.

• Forum tasarımının komple değişmesi lazım. Hala 2001 yılından kalma tasarımı kullanıyorsunuz.

• Bazen Anasayada aynı haber 3 farklı şekilde bulunuyor.
    Anasayfada video izlerken menulerin çok hızlı açılması nedeniyle yanlışlıkla tıklıyoruz ve alakasız bir sayfaya gitmek zorunda kalıyoruz.

• qrolica kullanıcısına yanıt
    Diğer sitelerde de kapalıysa arka planda reklam engelleyici bir programın çalışıyordur hocam.
  • gün içerisinde veya hafta içerisinde daha çok inceleme videosu çekilmeli,siteniz bazen çok yavaş açılıyor bunun nedeninin reklamlar olduğunu düşünüyorum son olarak 2si1 programlarının gecikmemesi ve her cuma akşamı çıkması en büyük isteğim süreside biraz daha uzun olursa mükemmel olur
  • ENDER REIS GERI GELSIN

MOBILHABER BOLUMU ACILSIN DONANIMHABER KENDINE GELSIN

ANASAYFADA YORUM YAZARKEN SERVER HATASI ALIYORUM GENELDE DUZELSIN

INCELEME VIDEOLARI VE HAFTALIK PROGRAMLAR ARTSIN. INCELEMELERE KULLANICI SORULARI KISMI EKLENSIN

FORUM ARAYUZU FENA DEGIL ALISTIK ZATEN AMA ANASAYFANIN DEGISMESI GEREKIYOR. MADEM IFANSINIZ O ZAMAN ANASAYFANIZ DA AYNI APPLELARDAKI ARAYUZ GIBI SADE OLSUN HABER BULMAK KOLAY OLSUN GOZ YORMASIN. BOYLELILE FANBOYLUGUNUZ BIR ISE YARAR

BIRDE UFAK UFAK ARABA INCELEMEYE BASLAMISSINIZ DERGIDE FALAN HIC ZAHMET ETMEYIN GELEN ARABALARI OTOPARKA GONDERIN ONLAR INCELESIN ZATEN ALANLARINIZ FARKLI ONLARDA SITEDE SIZE YER VERIR KARSILIKLI KAZANIRSINIZ

BSC FORUMDA COK FAZLA HATA VAR VE NEREDEYSE OLU BSCDE EN AZ DH KADAR KALITELI VE COK CALISIYORLAR FORUMLARINI CANLANDIRIN. BIDE BSC ANASAYFASINDAKI MAVI TONUNUN RENGINI AZICIK ACIN ACIK MAVI INSANLARI SIKMAZ SITEDE TUTAR KOYU RENKLER KACIRIR BU BILIMSEL GERCEKTIR.

SON OLARAK FORUMDAKI TROLLUGU BITIRIN KURALLARI MAKINE GIBI UYGULAMAYIN BIZLER MAKINE DEGIL INSANIZ KURALLAR CERCEVESINDE RAHATLIKLA TROLLUK YAPILABILIYOR VE INSANLAR FORUMDAN SOGUYOR.

MUHENDISMURAT GIBI FORUMDA OLDUKCA TEPKI CEKEN HIRSLI INSANLARA PRIM VERMEYIN. FORUMA FAYDALARI DA OLUYOR FAKAT BU TARZ INSANLARA YETKI VERILMEMELI.

ENDER REISI SCROLLA KACIRDIGINIZ GIBI GERI GETIRIN UC KURUS FAZLA VERIN BATMAZSINIZ DELIKANLI ABIMIZI ISTIYORUZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamlar ozellikle mobilden girince buyuk sıkıntı olusturuyor...Reklam icerikli pop-up 'ı kapatinca misal 50.sayfadaki yorumlari okurken 1. sayfaya dönüyor...

Ayrica site ana sayfasi cok karisik,daha sade ve şık olabilir...Her şey içiçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanım haber sitenin adı telefon inceleme haber değil sayfayı açtığımda telefondan baska bişi yok allahtan bi kaç tane konu açan işletim sistemi donanaım olsun bu konularda konu acan usta userler var zaten onlar sayesinde giriyorum dh ye buda böle biline

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Forumun kendisi başlı başına bir sorun zaten, çok yavaş, hantal, ikide bir hata mesajları geliyor, mesajı gönderdi kabul ediyor ama bakıyorum gitmemiş.

Bu siteye kesinlikle ad block ve ad guardsız girilmez, o kadar kötü bir reklam anlayışınız var.

1 dk mesajı beklemek uzun, 45 sn'ye felan düşürülebilir.

Yönetimin bazı bölümleri mutlaka elden geçmeli, kesinlikle adil olunmalı. Ben bunu bazı bölümlerde şahsen göremedim, göremiyorum.

Bölümde uzman kişileri işin başına getirmelisiniz, bu forumda bazı konularda sizden bile daha çok iş yapan insanlara bir rütbe vermek akıllara gelmiyor, bakıyorum adamın iş yapmasını bırak ayda bir mesaj atıyor rütbe onda sınırsız kalıyor.

Eksi artı sistemini bazı bölümlerde oyuncak haline getirdiler, belli bir grup anlaşmış gibi belli kişileri sürekli artılıyor veya eksiliyor buda forumu yandaş, gruplaşma yeri haline getirebiliyor. İş yapan insanların heveslerini kaçıranlar var ve buna hiçbir çözüm bulunmadı hala şaka gibi, adam sırf çekemediği veya sevmediği için okumadan mesajı eksiliyor. Konu dışında OK fakat ciddi bölümlerde bu abuk sabuk oyun oynamalar mesajları okuyanlara "acaba" dedirttiriyor ve bu yüzden iki üç kişi gidip yanlış iş yapsa kim ödeyecek bunu ?

Donanımhaber, droidhaber olmaktan çıkmalı birde, gidip saçma telefonlar inceleniyor, yeni bilgisayar parçalarında hiç icraat yok ya geç geliyor ya da gelmiyor.

Bu arada yukarıdaki arkadaşa ek olarak forumdaki editör eksiği gerçekten göze çarpıyor, dh denince akla gelen iki kişi : mesut çevik ve erdi özüağ ile geri kalanların arası çok açık. Benim mesaj sayım, yıllardır yaptığım işler, üyelik tarihim, en popüler konularda günlerce 1. kalan açtığım konuların kalitesi ortada ve toplam görüntülenmesi 1 milyonu geçti ve bunu ek hiçbir sosyal medya kanalı üzerinden duyurmadan başardım. Şurada sorsanız forumda şuan aktif olarak kim daha çok soru cevaplıyor, faydalı konular açıyor, İŞ bitiriyor diye ben başkasını bu kadar göremiyorum eğer varsa bildirin. Forumda aktif olduğum konulardaki herkese de sorabilirsiniz. Beni seven ve takip eden büyük bir kitle var.(İmzama bakmanız yeterli) Yakında öyle bir noktaya gelecek ki bu ilgi alanım içinde bu foruma giren kişilerin yüzde doksanı adımı duymuş veya bilmiş olacak (yıllardır burada birşeyler yaptığım için şuan zaten durum buna yakın), muhtemelen sizde defalarca görmüşünüzdür, görmemeniz imkansız zaten.

Benim bu alanda analizlerim ve ileriye dönük düşüncelerim oldukça fazla ve gerçeğe uygun, tutarlı bunu yaptığım işlerdeki başarı oranlarından anlayabilirsiniz, forum ile ilgili gözüme çarpan daha bir sürü şey yazabilirim, araştırmacıyım, aktifim(fazlasıyla), sürekli kendimi güncel tutarım, iyi bir gözlemciyim ve yabancı dilim var, insanların neyi istediğini ve aradığını çoğu zaman iyi tahlil ederim, insanlar bana güvenir, herşeyden öte teknolojiyi para için değil, iş olsun diye değil içten gelerek, severek takip ediyorum bu yüzden bu başarılar geliyor zaten. Bu konuda anlamadığım veya ilgilenmediğim kısım azdır, genel olarak teknolojiyi konu alan çoğu şey hakkında birşeyler söyleyebilirim, bilgisayar parçaları(dahili ve harici), teknik destek, cep telefonu, işletim sistemleri, oyunlar, uydu sistemleri, yurtdışı alışveriş vs.vs. yoğunlaştığım bölümde de kendimi konuşacak seviyeye getirebilirim. Hedef koyarım ve gerçekleştiririm.

Bütün bunları niye yazdım ? Aklınızda olsun, benim ileride teknoloji ile ilgili bir iş yapacağım büyük olası, ihtiyaç duyduğunuzda büyük emekler verdiğim DH ' ta neden olmasın, şans verilirse, belki birgün yanınızda sizin gibi değerli ve saygıdeğer bir editör olurum, unutmadan bunu da koyayım ve topu size atayım, iyi günler.

Donanım Haber yardımınızı istiyor

Vay anam vayyyy

Adam resmen Ego patlaması yaşamış...

Donanımhaber'de işe alınırsa o yetersiz dediği diğer editörlere neler yapar acaba ?

Sonlardaki yıkama yağlama bölümü ise çok güzel.

Benim Donanımhaber'e önerim işte bu tarz adamlar!!!
  • önce bi sunucuları değiştirin, her saat içerisinde en az 5 dakika siteye girilmiyor. geceden bahsetmiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: londonali

1.si Hedef koymanın egoyla bir alakası yoktur.

2.si böyle birşey kesinlikle olsun demiyorum iyi okuyun, benim hali hazırda bir mesleğim zaten olacak ama farklı projeler düşünen birisiyim, DH olur, X olur, Y olur bana çok farketmez sadece tek yere bel bağlayıp iş yapmam asla, ortada zaten hiçbirşey yok sadece aklınızda olsun diyorum, "aradık ama bulamadık böyle birisi yok" denmesin diye.

3.sü yazılanlar son derece gerçek, aksini ispat edebiliyorsan buyur et. O resimde gerçek istersen yetkililere sor söylesinler, bu değerlere sahip kaç kişi var ? 1. liği 10 kişiye vermiyorlar benim bildiğim.

4.sü bana açtığı konuların toplam görüntülenmesi 1.300.000 ' ü aşan, hergün onlarca kişiyle muhattap olup onlarca mesajı okuyup, üstüne birde sürekli birşeyleri geliştiren veya ekleyen bir forum üyesi gösterirsen sen haklısın diyeceğim.

5.si yukarıda olmasın diyen 3 kişiye karşılık binlerce olsun diyen kişiyi size gösterebilirim.

Son olarak bardağın biraz dolu tarafından bakmayı deneyin, belki farklıdır bazı şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Ağustos 2015; 17:31:01 >
  • Site donanım sitesi ancak sadece konu dışına giren, diğer bölümlerden haberdar olmayan kişiler tanıyorum. Tamam herkesin teknolojiden anlaması gerekmiyor fakat bu kişiler diğer bölümleri keşfettikleri zaman konu dışı gibi zannedip trolluklerine orada devam etmek isteyebiliyorlar, dikkat yani.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor bölümü adminleri değişmeli

• Her sayfa acilisinda reklam girmesinden dolayi siteyi ziyaret etmek iskence oluyor.

Teknoloji sitesi olmasina ragmen genel Ana sayfa haberlerinde cep telefonu gormekte ilgi cekici gelmiyor artik.

Birde 1 editorunuz var sirf haber olsun konu olsun adina yaptigi haberler olabilir,cikabilir,gelebilir tarzi basliklar ve bir cogu zaman ceviri ve anlam niteligi tasimayan icerik yuzunden haber anlami tasimiyor.

• 1. Web sitesi çok eski ve artık değiştirmeniz gerekmekte, mobilden kullanılması kolay bir site yapmanızı öneririm.
    2. incelediğiniz ürünler ile rakiplerini karşılaştırmanız bizim açımızdan çok değerli olacaktır.
    3. sitenize reklam almanız oldukça güzel, bu konuda eğer olabiliyorsa sadece insanları rahatsız etmeyecek ve site performansını yormayacak reklamları tercih etmenizi şiddetle öneririm.
    4. Forumlarda ihtiyaca yönelik cevaplardan çok, gereksiz yere FunBoy luk yapılmakta, daha fazla mesaj yazıldığında eksta haklar mı veriyorsunuz ?

• Su reklamlari kaldirin artik. Forumda gezemez olduk @mesut hoca.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.