Şimdi Ara

Fernbus Simulator (2016) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
18
Favori
29.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan kötü olacağını bekliyordum da bu kadarını da beklemiyordum hakikaten...
  • sabrettik bekledik oyun çıktı hatalar düzeltilir iyi bi oyun çıkabilir beklemeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİGİMAX55 -- 28 Ağustos 2016; 20:03:36 >
  • Oyun fiyatını asla hak etmiyor.Grafik sadece otobüs ve yolda güzel.AI trafik ölü berbat bir anda araç spawn oluyor. Oyun yeni yolu çok fiyatına göre kötü pahalı bir oyun.aldım ve iade ettim.alın deneyin iade edin indirimde tekrar alın. Ama bu fiyata değmez gerçekten.ETS2 ye otobüs indirin daha iyi. Tek fark wifi aç klima aç yolcularla iletişime geç bunlar. ondan sonra bin sür.fizik motoru ile daha güzel bir yapıt olabilirdi.
  • Almanlara güvenirdim . İnce detayları düşünen bir toplumdur.
    Gel gelelim oyun için verilen önem alman toplumunun otobüslere verdiği önemden kaynaklanıyor .

Çünkü bizim gibi bir yerden bir yere giderken otobüse daha çok tercih ettiğimiz için her şeyin ince detayını istiyoruz.
    Zaman lazım.
  • Nasıl torrente düşmedi anlayamadım.hiç tutulmadı sanırım.steamdan alanlar iade etmiş.türkçe dili olmadığı için bende almayanlardanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

Nasıl torrente düşmedi anlayamadım.hiç tutulmadı sanırım.steamdan alanlar iade etmiş.türkçe dili olmadığı için bende almayanlardanım.

Valla kardeşim isterse öz ve öz Türkçe olsun gene alınmaz oynanmaz... Keşke tek eksiği Türkçe olmaması olsaydı...
    Para verip orijinalini almayı geçtim, torrentten bile indirmeye değmez, kotana yazık, bilgisayarındaki gb'larına yazık...
  • CorozeB C kullanıcısına yanıt
    oyunda denuvo mevcut o yüzden düşmedi torrente...
  • youtube'den videoları seyrediyorum tahrik ediyor. o kadar kötü değil diyorum. steama bakıyorum yorumlar berbat. 1 hafta oldu çıkalı sadece 1 güncelleme geldi,bu kadar yoruma güncelleme yağmuru olması gerekirdi bunlardamı fos çıktı acaba ''herşey satana kadar''
  • CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Oyun gerçektende kötü.Lakin benim gibi simülasyon hastası, ve bütce sıkıntın yok ise al derim.
    Ben aklım kalacağına param gitsisn dedim aldım
    Sıkı bir güncelleme geleceği kesin.Biz adamlarını emeğine saygı gösterip aldık.Onlarda en az bizim kadar kendi emeklerine saygı gösterirler oyunu böyle bırakmazlar diye düşünüyorum.
  • O büyük güncelleme gelince alıcam ben de. Hem destek olmak için almak istiyorum ama oyun gerçekten kötü olduğu için hiç alasım gelmiyor.
  • Oyun izlediğim kadarıyla fena değil. Bazı sıkıntılar mevcut ama güncellemeyle çözülür bence. Fiyatı yüksek tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorozeB

youtube'den videoları seyrediyorum tahrik ediyor. o kadar kötü değil diyorum. steama bakıyorum yorumlar berbat. 1 hafta oldu çıkalı sadece 1 güncelleme geldi,bu kadar yoruma güncelleme yağmuru olması gerekirdi bunlardamı fos çıktı acaba ''herşey satana kadar''

Valla istiyorsan Steam'den bi satın al dene, içinde kalmasın. İade edeceksin nasıl olsa :) Steam iadelerde sıkıntı yapmıyor zaten, en geç 1 günde geçiyor hesaba...
  • Ben Fernbus aldığımda 1 saat oynayıp iade ettim.2 saat içerisinde iade ettiler.
    3 saaat sonra dayanamadım tekrar satın aldım
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 18:52:23 >
  • Vazgeçtim almıyorum.Artık oyunuda takip etmek istemiyorum.otobüs benim tutkum kursağımda kaldı.çok kalite olsaydı 200tl bile verirdim.şu kullanıcı yorumlarıda olmasa iyi itelerler.

• Arkadaşlar öncelikle bu oyunu ets 2 ile kıyaslamanız hata öncelikle scs büyük ve deneyimli bir firma ve ayrıca ets 2 nin ilk halini bilen bilir onu da çok gömdüler şimdi hali ise mükemmel. Bu oyun biraz aceleye geldi gibi sistemi iyi olur oynayamayanlar hemen şikayet etmesin bir kaç kez daha denesin bu firma optimizasyon konusunda kötü (omsi ile aynı firma sanırsam ki omsi de öyle) 66₺ kabul ediyorum çok büyük bir para şu halde ama düzgün güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum ama biraz zaman ve sabır istiyor. Piyasada başka coach simülasyonu yok kimse ecs beklemesin onu baya bekleyeceğiz gibime geliyor. İlk fırsatta oyunu alacağım parası umrumda değil felaket merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahinturk00

Arkadaşlar öncelikle bu oyunu ets 2 ile kıyaslamanız hata öncelikle scs büyük ve deneyimli bir firma ve ayrıca ets 2 nin ilk halini bilen bilir onu da çok gömdüler şimdi hali ise mükemmel. Bu oyun biraz aceleye geldi gibi sistemi iyi olur oynayamayanlar hemen şikayet etmesin bir kaç kez daha denesin bu firma optimizasyon konusunda kötü (omsi ile aynı firma sanırsam ki omsi de öyle) 66₺ kabul ediyorum çok büyük bir para şu halde ama düzgün güncellemelerle düzeleceğini düşünüyorum ama biraz zaman ve sabır istiyor. Piyasada başka coach simülasyonu yok kimse ecs beklemesin onu baya bekleyeceğiz gibime geliyor. İlk fırsatta oyunu alacağım parası umrumda değil felaket merak ediyorum
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 18:59:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Patch note 02/09/2016

http://steamcommunity.com/games/427100/announcements/detail/967533929219974923

Yama notlarına bakılırsa biraz yol almaya başlamışlar, tabii bunlar oyun çıkmadan önce halledilmesi gereken şeylerdi belki ama en azından ilgileniyorlar.

Fernbus'ı ilk çıktığı gün almıştım ancak kullanmakta olduğum direkiyon seti ile henüz tam uyumlu olmadığı için iade etmiştim. Oyun rayına oturmaya başladıktan sonra tekrar satın alacağım.

• En az 2-3 büyük güncelleme daha almalı ondan sonra oynanabilir bi oyun olacak

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.