Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.026
Cevap
14
Favori
73.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Bir kaç aydır sorunsuz kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Artık aktivasyon bedeli de alınmıyor, alıcı fiyatı 129 TL, bazı yerlerde 80 TL indirim'de gördüm.

Tüm Türksat şifresiz ve HD kanallar sonsuza kadar açık, her bakiye eklediğinizde hediye giriş paketi uzuyor. 12 ay HD paket zaten yalan çünkü şifreli HD ulusal kanal kalmadı, yani onu çok umursamayın. Paketler satın aldıktan hemen sonra açılıyor. Bence normal HD alıcı almak yerine bunu almak çok daha karlı, zaten 129 TL HD alıcı için makul.

Yalnız bunu sadece Süper Lig için tavsiye ederim, her ay bir sürü paket alınca faturalıdan çok daha pahalı oluyor. Digiturk'ün tüm Türksat kanalları SD, yani sadece şifresiz kanallar ve Lig TV 1 HD olarak izleniyor burada. Şifresiz Türksat kanalları ve bu bedava giriş paketi yetiyorsa, Süper Lig izlemek için mantıklı.

Normal Digi abonelik -- Giriş + Süper Lig + HD: 105 TL/ay (taahhütlü)
    Faturasız abonelik: 90 TL/ay (taahhüt yok)

Kısacası Film/Dizi, Spor Extra izleyecem bununla diye almayın bence - hem faturalı abonelikten pahalı oluyor, hem de o kanallar çöp SD kalitede.
    Mesela D-Smart veya Tivibu'dan memnun olup ta Süper Lig izlemek isteyenlere çok iyi bir çözüm.
    quote:

Orijinalden alinti: 2711

Bir kaç aydir sorunsuz kullaniyorum, kesinlikle tavsiye ederim. Artik aktivasyon bedeli de alinmiyor, alici fiyati 129 TL, bazi yerlerde 80 TL indirim'de gördüm.

Tüm Türksat sifresiz ve HD kanallar sonsuza kadar açik, her bakiye eklediginizde hediye giris paketi uzuyor. 12 ay HD paket zaten yalan çünkü sifreli HD ulusal kanal kalmadi, yani onu çok umursamayin. Paketler satin aldiktan hemen sonra açiliyor. Bence normal HD alici almak yerine bunu almak çok daha karli, zaten 129 TL HD alici için makul.

Yalniz bunu sadece Süper Lig için tavsiye ederim, her ay bir sürü paket alinca faturalidan çok daha pahali oluyor. Digiturk'ün tüm Türksat kanallari SD, yani sadece sifresiz kanallar ve Lig TV 1 HD olarak izleniyor burada. Sifresiz Türksat kanallari ve bu bedava giris paketi yetiyorsa, Süper Lig izlemek için mantikli.

Normal Digi abonelik -- Giris + Süper Lig + HD: 105 TL/ay (taahhütlü)
    Faturasiz abonelik: 90 TL/ay (taahhüt yok)

Kisacasi Film/Dizi, Spor Extra izleyecem bununla diye almayin bence - hem faturali abonelikten pahali oluyor, hem de o kanallar çöp SD kalitede.
    Mesela D-Smart veya Tivibu'dan memnun olup ta Süper Lig izlemek isteyenlere çok iyi bir çözüm.

geçensene gelisimavm den nx kampanyasından almıştım günü doldu yenilemedim iptal ettirdim. bu faturasız üyeliği tavsiy ediyormusunuz

• hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Lig için mantıksız.direk faturalı al aylık 60 lira falan ödersin.tek maç falan izlicem dersen 30 lira alıyolardı galiba.gidip orta lüks bi mekanda yiyip içip izlersin.bu kutuları niye çıkardılar anlamıyorum.film belgesel için olsa daha ucuza başka platformlar var.tek iyi yanı taahhüt olmaması ama fiyatları biraz uçuk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Lig için mantıksız.direk faturalı al aylık 60 lira falan ödersin.tek maç falan izlicem dersen 30 lira alıyolardı galiba.gidip orta lüks bi mekanda yiyip içip izlersin.bu kutuları niye çıkardılar anlamıyorum.film belgesel için olsa daha ucuza başka platformlar var.tek iyi yanı taahhüt olmaması ama fiyatları biraz uçuk

Şuan gelalavm yi aradım bir hafta bekleyin dedi aylık paket 90 tl tüm maçlar ancak taraftar yada şampiyonlar paketi daha uyguna çıkabilir haber bekliyoruz cevabını aldım. Bende sadece türksat anteni var o yüzden bekleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyl-t H kullanıcısına yanıt
    Lig tv türksat paketini düne kadar 450 ye verdi.olsa olsa 600 e versin aylık 50 ye gelir.90 lira ödemek çok saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesela ben Şubat ayı ve ligin sonu için de Mayıs ayında paket aldım, yoksa her ay 90 TL fazla gelebilir çoğu insana. Önemli/derbi maç izlemek isteyenler için ideal. Örneğin HD uydu alıcısı yerine bunu kesin tavsiye ederim.

Şampiyonlar paketi çıksa da iyi olur aslında.
  • gelisimavm den,bu hafta belli olacak dediler zaten. olmadı anten yönünü digitürke çevirtip 540 yada hd 610 modeli varmış ikisinden birini alacaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Lig tv türksat paketini düne kadar 450 ye verdi.olsa olsa 600 e versin aylık 50 ye gelir.90 lira ödemek çok saçma

sanırım bahsettiğiniz bu kampanyaydı kaçırmışız:)
    http://urun.n11.com/uydu-alicisi/digiturk-lig-tv-sampiyonlar-paketi-sd-turksat-uydusu-P126513557
  • Merhaba arkadaslar ben bu next cihaz gecen ay icerisinde aldim ancak her hangi bir aktivasyon yaptirmadim. Normal utdu cihaz olarak kulkaniyorum simdi lig ker basladigi icin 1 ay lig tv hediyesini kullanmak istesem nasil kullana lbikitim aktivasyon ucreti almiyorlar diye tv reklaminda duydum benim kutuda 30 tl ucret alinir diyor simdi alinir ki alinmaz mi konu hakknda bikgisi olan arkadadlar yardimci olabilirler mi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumcu3 -- 20 Ağustos 2016; 16:34:55 >
  • bu sene premier lig icin bu kutuyu alayım diyordum, premier ligi dsmart satın almıs, sansa bak
  • 129 liraya n11.com dan aldim. gelisim avmden. ramazan bayrami sonunda n11de kampanya vardi hergun kupon veriyordu 11 LIRA kupon + 18 lira kart bonusu ile 100 liraya aldim. cok memnunum. giris paketi( iz tv, history, discovery, nat geo, nat geo wild, animal planet, eurosport 2, turkmax gurme, bjk tv, gs tv ve turksat kanallari). ayrica eylulun sonuna kadar acik olan spor paketi( ligtv , ligtv hd( superlig maci varsa ligtv 2) . ben ingilizce altyazili sinema paketini cok sevdim(premier, stars, action, turk,comedy, family ve star trek) 35 tl. eger erotik kanal severim diyorsaniz( blue hustler ve playboy) 15 tl ben super lig disinda baska mac izlemiyorum o yuzden ligtv 2, 3,bazen4. 35 tl. ayrica eger hotbird varsa kumandanizin mod tusuna basip diger kanallari kurup izleyebilir, tekrar mod tusuna basip digiturk moduna donebilirsiniz. sadece turksat var ise, moda basip, kidz animez, showmax, lifetime, filtv,tivibuspor, fashion tv ekleyerek izleyebilirsiniz. ben cok memnunum tabsiye ederim.
  • forumcu3 F kullanıcısına yanıt
    Hayır alınmıyor. Aktivasyon başlatmak için Digiturk M.H.'ni arayın.

Eskiden hem alıcı daha pahalıydı, hem de gereksiz aktivasyon ücreti alınıyordu. Yeteri kadar satamadılar diye fiyat indirimi ve ücretsiz aktivasyon yapıldı bence. Ürün kutusundaki "30 TL" sticker'lar da eskiden kalma galiba.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Bu faturasızda zaten bir ay 35 TL hem de SD idi.

D-Smart Mega paket ilk taahüütten sonra aylık 25 TL ve altı ödeyenler çok. Taahhüt sorun değilse öyle yapın, 2. ve 3. sene Faturasız Spor Extra'dan daha ucuz'a Premier Lig ve full D-Smart izlersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2711

Bu faturasızda zaten bir ay 35 TL hem de SD idi.

D-Smart Mega paket ilk taahüütten sonra aylık 25 TL ve altı ödeyenler çok. Taahhüt sorun değilse öyle yapın, 2. ve 3. sene Faturasız Spor Extra'dan daha ucuz'a Premier Lig ve full D-Smart izlersiniz

valla benim istediklerim premier lig ve turkish airlines basket ligiydi. Hepsini ne guzel taahutsuz 35 tlye halledecekdim, simdi ikiye bolundu, iyi olmadı
  • Spor extra paketi faturasız aylık 35 tl. Premier lig artık yok. Ücrete kesinlikle indirim yapılmalı.

• Merhaba, next hero aliciyi alip spor extra paketi almayi dusunuyorum. Yalniz digiturk sitesinde kampanya gecerlilik suresi 31.10.2016'a kadar yaziyor ! Bu ne demek? Fiyatlar mi degisir? Yoksa baska bir sey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarmoodi

Merhaba, next hero aliciyi alip spor extra paketi almayi dusunuyorum. Yalniz digiturk sitesinde kampanya gecerlilik suresi 31.10.2016'a kadar yaziyor ! Bu ne demek? Fiyatlar mi degisir? Yoksa baska bir sey mi?

kampanya fiyatı cihaz icin gecerli sanırım, aylıkları 1 sene degistriceklerini sanmam, zaten spor extra gecen sene 30 tl idi bu sene 35 tl olmus, hele premier ligi de dsmarta kaptırdılar fiyat bile dusurmeleri lazım. Siz basket için mi istiyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Merhaba, next hero aliciyi alip spor extra paketi almayi dusunuyorum. Yalniz digiturk sitesinde kampanya gecerlilik suresi 31.10.2016'a kadar yaziyor ! Bu ne demek? Fiyatlar mi degisir? Yoksa baska bir sey mi?

kampanya fiyatı cihaz icin gecerli sanırım, aylıkları 1 sene degistriceklerini sanmam, zaten spor extra gecen sene 30 tl idi bu sene 35 tl olmus, hele premier ligi de dsmarta kaptırdılar fiyat bile dusurmeleri lazım. Siz basket için mi istiyorsunuz ?

Teşekkür ederim. Ben La liga için almak istiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Teşekkür ederim. Ben La liga için almak istiyorum.

premier lig icin pazarlıklara devam ediliyormus deniliyor, bakalım bu hafta belli olur. Eger premier de olursa premier + la liga+ basket euroleage icin guzel bir paket olur, ben de satın alırım.

• Arkadaşlar Herkese Merhaba

Katılır veya katılmazsınız ama şöyle bir hesap yaptım

Kredi kartı ödemeli Süper Lİg maçlarının HD fiyatı 657 TL.9 a böldüğümüzde aylık 73 TL

FATURASIZ KAMPANYASINDA

İLK AY LİG TV ÜCRETSİZ
    2. AY 80 TL HEDİYE VERDİĞİ İÇİN 10 TL
    1 AY LİGLERE ARA VERİLDİĞİ İÇİN 0 TL
    6 AY AYLIK 90 TL den 540 TL
    İLAVE 149 Tl cihaz ücreti
    YANİ TOPLAM 700 TL.9 a böldüğümüzde 77 TL

ARADA 43 TL fark var.

YORUM VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
  • sarmoodi S kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım bilgi o tarih, belirledikleri tarifelerin kendilerine göre geçerli olduğu son tarih. Yani o tarihten sonra karar verip pakette indirim veya arttırım yapabiliyorlarmış.

Benim orda eskiden yazdığını hatırladığım tarihler 31 Aralık 2015, 31 Mart 2016, 31 Temmuz 2016, ve son olarak 31 Ekim 2016. Yanılmıyorsam sadece yılbaşından bazı paketlere 3-5 TL değişiklik yaptılar, aylık Lig TV de 89 TL'den 90'a çıkmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.